ismi lazım değil: varlığım olay yokluğum koyar

Büyüleyici Sözler ok ismi lazım değil demiş ki:
varlığım olay yokluğum koyar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
mevlana sözleri muhteşem sözler duvar yazıları ığneli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Zaman Sözleri ok Zaman doğru, insan yanlış. İnsan doğru, zaman yanlış. Yanlışlar peşimizi bırakmayacak gibi.
Japon Atasözleri ok taş makası kırar, makas kağıdı keser, kağıt taşı sarar
Sponsorlu Bağlantılar
öyle çok kelimelere gerek yok, sessizliğimin sesi, dualarımın aminleri olsan yeter.Öyle çok kelimelere gerek yok, sessizliğimin sesi, dualarımın aminleri olsan yeter.
çocukken her şeyin sahibi olmak için büyümek isterdik. büyüdük; şimdi her şeyden uzak olmak için hep çocuk kalmak istiyoruz.Çocukken her şeyin sahibi olmak için büyümek isterdik. Büyüdük; şimdi her şeyden uzak olmak için hep çocuk kalmak istiyoruz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
+kanka, silah şeklinde cüzdan aldım -niye lan? +belki şeytan doldurur. :)+Kanka, silah şeklinde cüzdan aldım -Niye lan? +Belki şeytan doldurur. :)
kırmızı işıkta arabasıyla geçen hanfendiye, yurdum polisinden alkışlanacak anons. bacım o geçtiğin gece lambası değil, çek sağa. :)Kırmızı işıkta arabasıyla geçen hanfendiye, yurdum polisinden alkışlanacak anons. 'Bacım o geçtiğin gece lambası değil, çek sağa.' :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güzel Laflar) antalyalı recep: lalafa bakarim laf mi diye adama bakarim adam mi diye (Aşk Espirileri) Burh4n: Kızlar aslında sevmek değil; güvenmek istiyor. Ama nedense hep yakışıklı birine güvenmek istiyor (Atarlı Sözler) reco38 kayseri: Milletin eline jalem kağıt verdik bizi cizmeye başladı lar ama unuttuklari bır tel şey var hala silgi bizde. (Sizden Gelenler) poyraz: kimsenin gormedigi yerde agla ewlat +Cunku bu insanlar goz yaslarini bile satarlar (Laf Sokucu Sözler) yağmur: sen benim yerime bir başkasını koyabilirsin ama o başkası benim sana koyduğum gibi koyamaz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ezici sözler manalı sözler dua sözleri fransızca aşk sözleri
kurban bayramı mesajları love sözleri üzüntülü sözler cep mesajları kibar sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen