ismi lazım değil: varlığım olay yokluğum koyar

Büyüleyici Sözler ok ismi lazım değil demiş ki:
varlığım olay yokluğum koyar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
güven sözleri komik sözler can yakan sözler padişah sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Laf Sokucu Sözler ok Eskimiş Aşk Bestesiyim Senin için Bestemdeki Sözler Aklımda Fikrimde Sen Varsın bebeğim.
Hoş Sözler ok Esnek insanlar asla kırılmazlar- B.Karim
Sponsorlu Bağlantılar
ey yar! elimi yemin gibi tutarsan yâr, yüreğini ölene dek canım gibi taşırım.Ey yar! Elimi yemin gibi tutarsan yâr, yüreğini ölene dek 'canım' gibi taşırım.
kalp ister yansın, ister kırılsın, isterse de ağlasın. yine de seviyor katilini.Kalp ister yansın, ister kırılsın, isterse de ağlasın. Yine de seviyor katilini.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefonu %1deyken şarja takınca kendimi final maçında son dakikada gol atarak takımına galibiyeti getirmiş futbolcu gibi hissediyorum.Telefonu %1'deyken şarja takınca kendimi final maçında son dakikada gol atarak takımına galibiyeti getirmiş futbolcu gibi hissediyorum.
aramayı meşgule aldığımız halde kuduz gibi aramaya devam edenler için kuduz aşısı geliştiriyoruz.Aramayı meşgule aldığımız halde kuduz gibi aramaya devam edenler için kuduz aşısı geliştiriyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karşılıksız Aşk Sözleri) Mustsz: Ne bilime 3 ildi qarwiliqsiz sevirem inwallah menim kimi ol insafsiz (Baba Sözler) İsyankar: sevilmek İstiyosan İnsan Ol Gerisne Gerek Yok Bra... (Özel Sözler) SEVDA: ÇOK GÜZEL HARİKA (Koyan Sözler) DerbY: Seni otobüse lastik diye taksalar,motordaki sesten tırsıp patlarsın be güzelim. (Kadınlar İçin Sözler) hüssiyet: susacağı konuşacağı yeri ve zamanı çok iyi bilir bir kadın .. Susuyorsa kırılmıştır incinmiştir .. Refahınız için kadınları susturmayın bırakın konuşsunlar :D
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
atarlı sözler kibar sözler bağışlama sözleri sabır sözleri
dertli sözler berat kandili mesajları espirili sözler duygusal sözler pişmanlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen