ismi lazım değil: varlığım olay yokluğum koyar

Büyüleyici Sözler ok ismi lazım değil demiş ki:
varlığım olay yokluğum koyar
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
özenli sözler delikanlı sözler yeni yıl mesajları yalnızlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Başsağlığı Mesajları ok Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı Dualarımızla Affetsin Dualarımızı kabul eylesin mekanımızı Cennetle Müjdelesin Başımız Sağolsun.
Şirin Sözler ok Seni sadece düşünmek değil, sevmekte isterim. Seni sadece rüyalarımda görmek değil, bir ömür boyu seni yanımda görmek isterim.
Sponsorlu Bağlantılar
dünyanın en güzel yeri insanın evidir. yeter ki o evde huzur ve mutluluk olsun.Dünyanın en güzel yeri insanın evidir. Yeter ki o evde huzur ve mutluluk olsun.
ben ömrümü ellerine veririm de, sen tutabilir misin?Ben ömrümü ellerine veririm de, sen tutabilir misin?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
nöronlar uyanacak da, beyni uyaracak da, selebral kortexin frontal lobundaki miyelin kaplı aksonlar kalbe ulaşacak da. sevmek zor iş. çay var mı? :)Nöronlar uyanacak da, beyni uyaracak da, selebral kortexin frontal lobundaki miyelin kaplı aksonlar kalbe ulaşacak da. Sevmek zor iş. Çay var mı? :)
ınsan hayatı boyunca yalnızca tek kişiye âşık olurmuş. şimdi işin yoksa düşün artık hangisi ki lan o? diye.İnsan hayatı boyunca yalnızca tek kişiye âşık olurmuş. Şimdi işin yoksa düşün artık 'Hangisi ki lan o?' diye.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) kuzey: Kaldir kadehi sewgilim warsa serefine yoksa gidisine.. (Kapak Sözler) eda: çok güzel ya gerçekten kapak sözler (Düşündüren Sözler) ÖZLEM: Düşündüm yineseni Aklimdan cikmiyorsun UNutamıyorum ben Seni neden boyle Yapıyorduuun. (Motivasyon Sözleri) kederli kiz: yasamak ne nefes almakdir,ne de nefes almak yasamakdir . Yasamak sevgine layiq birune yasamini adamaktir. (Racon Sözleri) Hatice: Benim sevgim kocaman okyanus olsa ne fayda sen yüzmeyi değil üzmeyi bildikten sonra
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
öğretmenler günü mesajı rus atasözleri bencillik sözleri tasavvufi sözler
sms mesajları özür mesajları fedakarlık sözleri acı sözler sevenler ıçin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen