Kuzey Kurt: Ozaman Aşkı sevipte alana değil.Alamıyana sorun

Büyüleyici Sözler ok Kuzey Kurt demiş ki:
Ozaman Aşkı sevipte alana değil.Alamıyana sorun
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
kırgınlık sözleri neşeli sözler koyan laflar kıymetli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Öğrenci Sözleri ok BÜTÇE AÇIĞI: TEŞEKKÜR VE TAKTİRE NOTLARIN EKSİK GELMESİ.
Dua Sözleri ok Ey Rabbimiz! Bize dünyada, ve ahirette iyi hal ver ve bizi o ateş azabından koru.
Sponsorlu Bağlantılar
gözümüzden düşürdüklerimiz, kalbimizden düşmüyordu her zaman. çünkü insan gözüyle değil, kalbiyle seviyordu.Gözümüzden düşürdüklerimiz, kalbimizden düşmüyordu her zaman. Çünkü insan gözüyle değil, kalbiyle seviyordu.
ben kimseye böyle güzel bakmadım, öyle içten, öyle sevdalı, öyle özlenesi.Ben kimseye böyle güzel bakmadım, öyle içten, öyle sevdalı, öyle özlenesi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız: boş zamanlarınızda ne yaparsınız? erkek: yatarım. kız: hobileriniz? erkek: yatmak. kız: fobileriniz? erkek: yatamamak. kız: en sevdiğiniz spor? erkek: sırt üstü yatmak.Kız: boş zamanlarınızda ne yaparsınız? Erkek: yatarım. Kız: hobileriniz? Erkek: yatmak. Kız: fobileriniz? Erkek: yatamamak. Kız: en sevdiğiniz spor? Erkek: sırt üstü yatmak.
fakiriz diye demiyorum ama 0-2 saatlik otoparklarda para ödememek için arabayı iki saatte bir çıkarıp geri otoparka sokuyoruz.Fakiriz diye demiyorum ama 0-2 saatlik otoparklarda para ödememek için arabayı iki saatte bir çıkarıp geri otoparka sokuyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Davetiye Sözleri) burçin: Çok güzel bayıldım yaaaaa (Koyan Sözler) sabooo: Super ya çok emek verilmiş (Rap Sözleri) hediye nane: Söz de güzeI. YorumIarda ama kişiden kişiye değişkenIik gösteren. DurumIar bunIar. Yani (Büyüleyici Sözler) ismi lazım değil: varlığım olay yokluğum koyar (İntihar Sözleri) yalnız kral: İntihar gibidir .. UmutsuIuk, yeI gibi eser kapıIanIarın bazıIarı biIeğini bazıIarı da umutIarını keser
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aşk sözleri efsane sözler asker sözleri özbek atasözleri
fransızca aşk sözleri dua sözleri asker sözleri ıngiliz atasözleri özür mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen