Kuzey Kurt: Ozaman Aşkı sevipte alana değil.Alamıyana sorun

Büyüleyici Sözler ok Kuzey Kurt demiş ki:
Ozaman Aşkı sevipte alana değil.Alamıyana sorun
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
güzel laflar facebook sözleri sensizlik sözleri ölümsüz sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kötü Laflar ok Seni Sevdiğim Gibi Seviyorsan beni Bu Kötülükler Vız Gelir Bana, Sen Nefret Ediyorsan Bana Ben Lanet okuyorum Sana!!!
Sevenler İçin Sözler ok İnsanlar bencildir ama ben hep sencil oldum. Ondandır bir bakışında erimem.
Sponsorlu Bağlantılar
biz ölenlerden öğrendik, gidenlerin bir daha dönmeyeceğini.Biz ölenlerden öğrendik, gidenlerin bir daha dönmeyeceğini.
sular yükselince, balıklar karıncaları yer. sular çekilince de karıncalar balıkları yer. kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir.Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eski sevgilime cadılar bayramın kutlu olsun diye mesaj attım o da kurbanda seni kesmediler mi yaa? yazdı. ne demek istedi acaba anlamadım.Eski sevgilime 'Cadılar bayramın kutlu olsun' diye mesaj attım o da 'Kurbanda seni kesmediler mi yaa?' yazdı. Ne demek istedi acaba anlamadım.
bankaya harç yatırmaya gittim. veznedar üniversite harcı mı? kira harcı mı? dedi. yok kınorr köfte harcı dedim. şuan marketteyim.Bankaya harç yatırmaya gittim. Veznedar 'üniversite harcı mı? Kira harcı mı?' dedi. Yok kınorr köfte harcı dedim. Şuan marketteyim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) kadir: sana biraz adam ol dicem ama seni zor durumda bırakmak istemiyorum... (Harbi Sözler) arkadaş: arsızlık yap, ama hırsızlık yapma (Davetiye Sözleri) ayşe: kendi davetiyemde kullanacağım sözleri bu siteden seçiyorum. teşekkür ederim sizlere (Mutluluk Sözleri) ozlem: Bence herkez mutluluğu hak ediyor ben sen o herkez isallah herkez aradigi mutlulugu birgün bulur mutluluklar by (Küsme Sözleri) yeşim: çok küsen birisi için güzel sözler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aldatma sözleri kadir gecesi sözleri alman atasözleri ınce sözler
endonezya atasözleri yolculuk tatil sözleri beşiktaş sözleri 19 mayıs sözleri cuma mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen