görkem bulut: Kalıbının mevsimi değildir kış, - Kışlığını da puştluğunu da fakire gösterir

Çılgın Sözler ok görkem bulut demiş ki:
Kalıbının mevsimi değildir kış,
- Kışlığını da puştluğunu da fakire gösterir
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
vefat mesajları nefret sözleri bomba sözler ısyan sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İltifat Sözleri ok Tüm Güzelliklerimi Mutluluklarımı heycanlarımı Sana getiriyorum çünki ben Sneinle Yaşıyorum.
Candan Sözler ok Uyan sevgilim, gözlerini aç ve pencerenden dışarıya bak, her tarafa sen yağıyor, her taraf senin alnın gibi, bembeyaz.
Sponsorlu Bağlantılar
açık çay içerdi hep; demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremiyormuş, öyle derdi, kıymetlim.Açık çay içerdi hep; demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremiyormuş, öyle derdi, kıymetlim.
kırıldığında insanlarla arana mesafe koyman gerekir. hissediyorlarsa yanına geleceklerdir, gelmiyorlarsa doğru mesafeyi buldun demektir.Kırıldığında insanlarla arana mesafe koyman gerekir. Hissediyorlarsa yanına geleceklerdir, gelmiyorlarsa doğru mesafeyi buldun demektir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. yok kuleden iniş izni bekliyorum.Kulağımda kulaklık var, dürtüp müzik mi dinliyorsun diyor. Yok kuleden iniş izni bekliyorum.
-anne bugün otobüste biri düştü herkes güldü ben gülmedim. +aferin oğluma, kim düştü? -ben.-Anne bugün otobüste biri düştü herkes güldü ben gülmedim. +Aferin oğluma, kim düştü? -Ben.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Hiphop Sözleri) Ünsever: hiphopu pek sevmem ama buradaki sözler güzelmiş. (Kardeşlik Sözleri) dursun ali: gece gibi dostu olmali insanin en azindan aksamdan sabaha seninle ne zaman gelecegi ne zaman gidecegi belli (Candan Sözler) serdar tatlı: Can can dedigin ne ki benin birtene oIsun yürekten oIsun (Cezaevi Sözleri) Kader: Dualarim hep seninle seni çok özledim kendine çok dikkat et... (Sizden Gelenler) Tülly Aydin: Güvendiğim Dağlarda Kış Olimpiyatları Düzenlendi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
enteresan sözler gürcü atasözleri latin atasözleri ölüm sözleri
türkiye sözleri erkekler ıçin sözler başsağlığı mesajları romantik sözler değişik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen