Gülçin: Güzellllll(:

Deli Sözler ok Gülçin demiş ki:
Güzellllll(:
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
acımasız sözler platonik aşk sözleri kamyon arkası yazıları huzur sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Espirili Sözler ok Gitmek istiyorsa bırak gitsin, eğer dönerse daha uzak bir yere bırakırsın. :)
Küsme Sözleri ok Kızma be baba. Senin annemi sevdiğin gibi o da beni sever sandim!
Sponsorlu Bağlantılar
zordur anlatmak isteyipte anlatamamak. anlaşılmayı bekleyen gözlerle susmak.Zordur anlatmak isteyipte anlatamamak. Anlaşılmayı bekleyen gözlerle susmak.
ıki göz arasındaki farkı bilir misin? beraber ağlar, beraber uyur, beraber görüp, beraber gülerler. ama birbirlerini asla göremezlerİki göz arasındaki farkı bilir misin? Beraber ağlar, beraber uyur, beraber görüp, beraber gülerler. Ama birbirlerini asla göremezler...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tam sinirliyim, fırlatacağım telefonu, sonra içimden bir ses bağırıyor; lan senin neyine telefon fırlatmak fakir.Tam sinirliyim, fırlatacağım telefonu, sonra içimden bir ses bağırıyor; 'Lan senin neyine telefon fırlatmak fakir'.
karısını öldürüp yeni yaptırdığı evin temeline gömen adamdan şok itiraf : evi benim üzerime yap dedi.Karısını öldürüp yeni yaptırdığı evin temeline gömen adamdan şok itiraf : 'Evi benim üzerime yap dedi'.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Özlem Sözleri) sensizim yarim: Öyle tabü herkesin özlediği birileri vardır muhtamelen yani. (Laf Sokucu Sözler) azra naz: sana değil eros un oku Zeus un şimşeği girse sen aşktan anlamazsın (Koyan Laflar) kübræa: BİZDE GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU YOKTUR. SİLDİKMİ TAM SİLERİZ. (Cuma Mesajları) nuran: Allah Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın...Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar. (Sizden Gelenler) Abc: Benim sadece iki elim var hayata dört elle sarılmak için sana ihtiyacım var
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kaliteli sözler avustralya atasözleri azerbaycan atasözleri dramatik sözler
koyan laflar cep mesajları kardeşlik sözleri sensizlik sözleri spor sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen