Gülçin: Güzellllll(:

Deli Sözler ok Gülçin demiş ki:
Güzellllll(:
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
ıngiliz atasözleri aile ıçin sözler psikopat sözler ığneli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Arnavut Atasözleri ok Yiğidi öldür hakkını yeme.
Espirili Sözler ok Dünya delikanli olsaydi yuvarlak olmazdi.
Sponsorlu Bağlantılar
bu hayat hep böyle mi olur anne? düşen hep yerde mi kalır.Bu hayat hep böyle mi olur anne? Düşen hep yerde mi kalır.
o kadar çok ahım var ki sana, başına ne gelirse gelsin; beni hatırla.O kadar çok ahım var ki sana, başına ne gelirse gelsin; Beni hatırla.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ne zaman birine derdimi anlatsam, daha kötüsünden örnek veriyorlar. napalım elimizden bu kadar geldi, daha beter olamadım :)Ne zaman birine derdimi anlatsam, daha kötüsünden örnek veriyorlar. Napalım elimizden bu kadar geldi, daha beter olamadım :)
sizin aşk acılarınızı okumaktan psikolojim bozuldu. hele biri var ki; onun eski sevgilisi geri dönse ben bile affetmem yemin ederim. :)Sizin aşk acılarınızı okumaktan psikolojim bozuldu. Hele biri var ki; Onun eski sevgilisi geri dönse ben bile affetmem yemin ederim. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşık Edici Sözler) hatip: Ben hayata tek geldim tek giderim Bu dünyada bi Allahı bi kendimi bilirim Zamanında sevdiklerimi tek tek silerim Bu hayat benim,istediğim gibi yaşarım Değer vereni hayatıma sokar vermeyenin hayatına sokarım Bugün ağlar yarın susarım Gözümdeki her damla yaşın hesabını gün gelir sorarım Zar atmam, şansa inanmam Ortada bi şans varsa onu da ben yaratırım... (Sizden Gelenler) Elifgizliaşk: Ben seni ne aklımla nede kalbimle sevdim ben seni sadece ruhumla sevdim olur ya kalp bir gün durur akıl kaybolur ama ruhum ebedidir seni asla unutmaz yıldızlar semada tükenmedikçe taşlar dile gelip unut demedikçe ruhum bedenimi terk etmedikçe unutmam seni seviyorum ölünceye dek. (Laf Sokan Sözler) Eylül: Senin yaptığın atar benim gözüme batar. (Süslü Sözler) nacya kapıl: hep yüreğimde oldun hepte yüreğimde olacaksın birtenem sensizliğin acısını böyle çıkardım... (Azeri Sevgi Sözleri) berk: Süperrrrrrrrrr
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
polonya atasözleri ölümsüz sözler endonezya atasözleri özlem sözleri
tebrik sözleri janjanlı sözler yunan atasözleri zehir sözler facebook sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen