Gülçin: Güzellllll(:

Deli Sözler ok Gülçin demiş ki:
Güzellllll(:
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Deli Sözler tıkla!
aşık edici sözler yalan sözler can alıcı sözler kazakistan atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hint Atasözleri ok Sütlü bir yemek soğuk havada ateş, bir büyükten itibar görmek ve sevenlerin buluşması ab-ı hayat kadar tatlıdır.
Komik Sözler ok Ben doktor olsam, hep kendime rapor yazıp, işe gitmezdim. Beni çılgın beni. :)
Sponsorlu Bağlantılar
her şerden bir hayır, her zorluktan bir ders çıkardım. sırtımdan vuranı, alnından; kalbimi kıranı, yureğinden öperek uğurladım.Her şerden bir hayır, her zorluktan bir ders çıkardım. Sırtımdan vuranı, alnından; kalbimi kıranı, yureğinden öperek uğurladım.
yağmur duası gibi sana yalvarıyorum sevdiğim, yağsan ne olur yüreğime.Yağmur duası gibi sana yalvarıyorum sevdiğim, yağsan ne olur yüreğime.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ne zaman derdini anlatsan bunu mu takıyosun diyen biri çıkıyor. terk edildim onu mu takıyon, para bitti aman bu muydu, illa kanser mi olalım?Ne zaman derdini anlatsan 'bunu mu takıyosun' diyen biri çıkıyor. Terk edildim 'onu mu takıyon', para bitti 'aman bu muydu', illa kanser mi olalım?
artık bende düzenli bir ilişki istiyorum ama mümkünse biraz dağınık olsun, ben düzeni pek sevmiyorum.Artık bende düzenli bir ilişki istiyorum ama mümkünse biraz dağınık olsun, ben düzeni pek sevmiyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Delikanlı Sözler) murat: çok güzel delikanlı sözlermiş (Zehir Sözler) YAKUP BUCAK: MADEM O KADAR TATLISIN GİR KOLUMA ŞEKERLER PATLASIN :D :) <3 (Sizden Gelenler) Murtaza: Kimseyi kırmamak için hırpaladık durduk kendimizi,değdi mi???!!! (Kıl Sözler) hay aksi: Ben askımı çok seviyorum,onsuz yapamam o benim her şeyim, o oImazsa eIbiseIerimi nereye asarım. (Gözlerle İlgili Sözler) Hasan: Hepimiz kahkahalarımızı gözyaşlarımızla ödüyoruz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mısır atasözleri azerbaycan atasözleri harika sözler aldatma sözleri
teklif sözleri şoför sözleri özgürlük sözleri arnavut atasözleri edep sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen