ahmet: aşk bir sudur iç, iç .....

Etkileyici Sözler ok ahmet demiş ki:
aşk bir sudur iç, iç .....
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
terk etme sözleri baba sözler akıllı sözler zalim sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İğneli Sözler ok Fazla Kasma kendini Kramp girecek bir yerlerine.
Renkli Sözler ok Mükemmel bir hayatım yok belki ama gülen bir yüzüm var ve her gün şükreden bir kalbim.
Sponsorlu Bağlantılar
küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim başımın gözümün sadakası olsun.Küçük hesapların insanı olmadığım bu dünyada, yaptığım tüm iyiliklerin hesabını büyük büyük ödedim... Başımın gözümün sadakası olsun.
kahvenden bir yudum bile almamışsın; korktun mu beni kırk yıl sevmekten?Kahvenden bir yudum bile almamışsın; Korktun mu beni kırk yıl sevmekten?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
genç yaşta hayatın zorluklarıyla mücadele etmeyi, annemin poşetlere attığı düğümlerden, babamın kapağını delice sıktığı şişelerden öğrendim.Genç yaşta hayatın zorluklarıyla mücadele etmeyi, annemin poşetlere attığı düğümlerden, babamın kapağını delice sıktığı şişelerden öğrendim.
türk olmak ; aldığı şampuanı bir haftada bitirip, kalan azıcık kısmını suyla karıştırarak 1 ay daha idare etmektir !Türk olmak ; aldığı şampuanı bir haftada bitirip, kalan azıcık kısmını suyla karıştırarak 1 ay daha idare etmektir !
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Eski Sözler) Yusuf kerküklü: Ben gurbette Değilim Gurbet benim içimde Ben sarhoş Değilim yar Getir bir kadeh içim de Ben aşık Değilim Aşk benim kanımda Seni cok sevmiştim ben Adın kazdım Canımda Ben mecnun Değilim yar Uğrunda çöllere düşeyim Keremde Değilim yar Seni tekrar seveyim Ben garip bir aşıgım Uğrunda öl de öleyim Eger bitireceksen bu Aşkı Söyle seni kalbime gömeyim (Azeri Sevgi Sözleri) Elvin: Menasizdi her sey (Nefret Sözleri) Sıpa: Furkan sana aşığım ama çok gıcıksın (Sizden Gelenler) sev: seven sevdiğini söyler çünkü ezberler gerçek seven söyleyemez çünkü gerçek sever (Felsefi Sözler) Düşlerinin sessizliği--: iki seçenek var insan oğlu Ya gelsin sevsin yada bırakıp aniden gitmesin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
saçma sözler manalı sözler ıspanyolca atasözleri şizofrenik sözler
spor sözleri hatıra sözleri dertli sözler candan sözler farklı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen