melek: harikalar çok güzel

Etkileyici Sözler ok melek demiş ki:
harikalar çok güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
çin atasözleri harbi sözler psikopat sözler sıcak sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Eski Sözler ok Geçmişi hatırlamayanlar, onu bir kere daha yaşamak zorunda kalırlar.
Türk Atasözleri ok Oduncu gözü amçada dilenci gözü çömçede.
Sponsorlu Bağlantılar
sen benim  bildiğim en güzel şeyimi kaybetme korkum. en çok istediğim şeye sahip olma mutluluğum. en güzel gözlere uzun uzun bakışlarım ve bir yürek için ilk ağlayışımsın.Sen benim bildiğim en güzel şeyimi kaybetme korkum. En çok istediğim şeye sahip olma mutluluğum. En güzel gözlere uzun uzun bakışlarım ve bir yürek için ilk ağlayışımsın.
hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. diğer kriterleri geç.Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterleri geç.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızın birisi duvarına bmwsi olmayan erkekle olmaz yazmış, sanki babasının evinde odadan odaya helikopterle geçiyor canını yediğim.Kızın birisi duvarına BMW'si olmayan erkekle olmaz yazmış, sanki babasının evinde odadan odaya helikopterle geçiyor canını yediğim.
mahalleyi ilaçlayan belediye ekibinin şoförüne isler nasıl diye sordum, sinek avlıyoruz dedi.Mahalleyi ilaçlayan belediye ekibinin şoförüne isler nasıl diye sordum, 'sinek avlıyoruz' dedi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) caca44: seni sevmektense zaman makinasını üretir geçmişe işinlerım kendimi (Dini Sözler) nisa: allah ahveder çünkü kulusun ben ahvetmem çünkü suçlusun (Babalar Günü Mesajları) merve: Babam sen olmazsan yaşamanın bi anlamı kalır mi ki? (Sizden Gelenler) Mustafa Yıldız: Lafımla Bu Alemi titretirim Şeklimle herkeze önünü ilikletirim. (Koyan Laflar) kaka: Bununda ekleseydiniz girme benle laf yyarışına sokarım seni laf yarışına Sokarım seni at yaruşına 2. Olurayn takmamkta 1. Oluraun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
gurur sözleri şirin sözler dua sözleri hatıra sözleri
duygulu sözler anlamsız sözler sempatik sözler yıkıcı sözler avusturya atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen