melek: harikalar çok güzel

Etkileyici Sözler ok melek demiş ki:
harikalar çok güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Etkileyici Sözler tıkla!
sms mesajları ağır abi sözleri ülkücü sözleri bağışlama sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duvar Yazıları ok Tutunacak bir dalın olup olmadığını düşmeden göremezsin.
Ağır Abi Sözleri ok Bir insanın arkasından konuşmak kötü değildir. Eğer o insanla bir araya geldiğinde bir şey yokmuş gibi davranabiliyorsan, asıl adilik burada.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen duygularını kelimelerle ifade edemezsin. bakışların anlatır.Bazen duygularını kelimelerle ifade edemezsin. Bakışların anlatır.
beni ağlatma demiştim, bak şimdi bir bir gözümden düşüyorsun.Beni ağlatma demiştim, bak şimdi bir bir gözümden düşüyorsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
beyler kızlara ufak kutu içinde hediyeler vermeyelim, sonra evlilik teklifi sanıyorlar. açınca küpe çıkınca ağlamaları ondan.Beyler kızlara ufak kutu içinde hediyeler vermeyelim, sonra evlilik teklifi sanıyorlar. Açınca küpe çıkınca ağlamaları ondan.
çöpü dökmeden önce kedi olup olmadığını kontrol etmek için çöp kutusuna tekme atarım. anlayacağın gerilim yaşamam, yaşatırım.Çöpü dökmeden önce kedi olup olmadığını kontrol etmek için çöp kutusuna tekme atarım. Anlayacağın gerilim yaşamam, yaşatırım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) nefretimsin22: Biri var kimi zaman çok sevdiğim ama zaman gelince de nefret ettiğim (Sizden Gelenler) mervenejdettt: Önüne bakmasan diyorum, çarpışsak artık...! (Yürek Yakan Sözler) ÖZLEM: Ruyalarimda sen hayalimde sen geleceyimde sen ol isterdim (Ölüm Sözleri) ömür gez: Evet cok ozIedim onu ve sanki oIcekmisim gibi hisediyorum kendimi nefesim daraIiyor (Sıcak Sözler) ezgim: Aldɑnmɑ çocuksu mɑhsun yüzüne. Hesɑbı Vermeden gidecek birgün..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
değişik sözler ıntikam sözleri zaman sözleri kazakistan atasözleri
çapkınlık sözleri efsane sözler espirili sözler kızılderili atasözleri ıntikam sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen