kadir: çokkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll

Duygulu Sözler ok kadir demiş ki:
çokkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
alman atasözleri minibüs yazıları arabesk sözler azerice aşk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Avustralya Atasözleri ok Tavşanı en öndeki köpek yakalar.
Akıllı Sözler ok Sırf, ters taraftasın diye yanlışları savunarak, doğruyu bulamazsın.
Sponsorlu Bağlantılar
unutmadan söyleyeyim, unutmadım seni. aşık olmak bizim seçeceğimiz bir şey değildir. aşk herkese kendiliğinden gelir. ve geriye hiç bir şey kalmaya dek peşini bırakmaz. aşık olmak kendini yok etmek için en iyi seçenektir.Unutmadan söyleyeyim, unutmadım seni. Aşık olmak bizim seçeceğimiz bir şey değildir. Aşk herkese kendiliğinden gelir. Ve geriye hiç bir şey kalmaya dek peşini bırakmaz. Aşık olmak kendini yok etmek için en iyi seçenektir.
sırf gözlerimden aşk damlar diye başımı sana hiç kaldıramadımSırf gözlerimden aşk damlar diye başımı sana hiç kaldıramadım...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ders çalışmanın en güzel yanı nedir biliyor musun? bilmiyorsun. çünkü yok öyle bir şey, olsaydı da söylemezdim zaten.Ders çalışmanın en güzel yanı nedir biliyor musun? Bilmiyorsun. Çünkü yok öyle bir şey, olsaydı da söylemezdim zaten.
bekârlık sultanlık diyorlar, ben hiç kendi yemeğini yapıp, kendi donunu yıkayan sultan görmedim. Bekârlık sultanlık diyorlar, ben hiç kendi yemeğini yapıp, kendi donunu yıkayan sultan görmedim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Efkarlı Sözler) burak: nede olsa zulüm her nefesde bi zulüm ben senin için yandım sen asla yanma (İsyan Sözleri) serdar: Keşke Hiç doğmasaydım taş oIsaydım da bu acıIarı görmeseydim. (Sizden Gelenler) genç: insanın galıbına üstündeki elbiseye mevkisine değer vemiyeceksin isanın bilgisine yaşına hörmet edecesin (Sizden Gelenler) Kişi: Kimi gelir seni sen eder, kimi gelir seni senden eder (Aşk Acısı Sözleri) Şerif Satık: Kalbinde Müebbet Yemiş Gibiyim Girişi Kolay Çıkışı İmkansız....
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
asker sözleri alman atasözleri taziye mesajları laf sokucu sözler
platonik sözler gıcık sözler türkiye sözleri doğru sözler avustralya atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen