kadir: çokkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll

Duygulu Sözler ok kadir demiş ki:
çokkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
ıtalyan atasözleri felsefi sözler mısır atasözleri ıngiliz atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Laf Sokan Sözler ok uzatma ellerini uzak olsun istemez benden aldıklarını vermeye gücün yetmez
Kısa Aşk Sözleri ok Bilirim Sonu Yok Bu Askin Sensiz Gecen Gunlerin Eriyip Guze Dondu Omrum Ustuste Kac Olum Ne Zaman Bir Ben Dusunsem Boyle Sere Serpeyim Ne Zaman Bir Bir Sen Dusunsem Nezaman Bir Yar Dusunsem Yuregim Sizlar Her Aksam Gel?
Sponsorlu Bağlantılar
ey benim ömrümün çiçeği, ah benim tarifsiz sevdam. gözümün nuru, sevdiğim her şeyim benim. kendi gölgenden dahi kıskandığım. bak ışıklarına önünde mum gibi eridiğim. sen bilirsin beni, seni ben yüreğime yazmışım oraya ne başkası girer ne sen çıkarsın!Ey benim ömrümün çiçeği, ah benim tarifsiz sevdam. Gözümün nuru, sevdiğim her şeyim benim. Kendi gölgenden dahi kıskandığım. Bak ışıklarına önünde mum gibi eridiğim. Sen bilirsin beni, seni ben yüreğime yazmışım oraya ne başkası girer ne sen çıkarsın!
havam bozulmaya başladı yine. gözlerim de dolmaya sanırım içimde bir yerlere sen yağdı gece gece.Havam bozulmaya başladı yine. Gözlerim de dolmaya... Sanırım içimde bir yerlere sen yağdı gece gece.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çok ünlü olsaydım, böyle bir sayfa açmak aklımın ucundan geçmezdi ve sizi güldüremezdim. ama değilim o yüzden kıymetimi bilin.Çok ünlü olsaydım, böyle bir sayfa açmak aklımın ucundan geçmezdi ve sizi güldüremezdim. Ama değilim o yüzden kıymetimi bilin.
kibrit kutusu icat edilmeseydi insanlar nasıl diyet yapacaktı çok merak ediyorum.Kibrit kutusu icat edilmeseydi insanlar nasıl diyet yapacaktı çok merak ediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Tatlı Sözler) Sibel:: beni yaradan Allah,beni yasatan Allah,beni seven sensin. (Cezaevi Sözleri) Sunay: CaNFeDaM sevdigim elbet çıkıcaksın ve o günü dört gözle bekliyorum kalbim ve dualarım hep seninle başıma gelen en huzur verici insan (Koyan Sözler) cemo: Senin bildiklerin kadar benim sildik lerim var . (Yürek Yakan Sözler) wedat: Weee véca bu nedır (Kapak Laflar) Yasmina: çok iyi abi yaa :D
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yalan sözler kıskançlık sözleri karşılıksız aşk sözleri teklif sözleri
karizma sözler ıyi geceler mesajları sevenler ıçin sözler efkarlı sözler afrika atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen