kadir: çokkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll

Duygulu Sözler ok kadir demiş ki:
çokkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Duygulu Sözler tıkla!
teklif sözleri romantik sözler platonik aşk sözleri anlamsız sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Seni Seviyorum Sözleri ok Günahlarını Ben Alayım Sevaplarım Senin Olsun Acıları Ben çekeyim Sefayı Sen çek Dertleri Bana Yükle Sen Sadece bana Gülümse Aşkım Seni Çok Seviyorum.
Sağlık Sözleri ok Her şeyin başı sağlıktır.
Sponsorlu Bağlantılar
en çok da canım dediklerin yakar canını. her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez!En çok da canım dediklerin yakar canını. Her şeye güler geçersin, her şeyi atarsın ardına, her yara kabuk tutar geçer de, bir canım dediğinin açtığı yara kolay kolay iyileşmez!
uzak duramıyorum mümkün değil ki. seni kalbimde hissederken bunu benden isteme.Uzak duramıyorum... Mümkün değil ki. Seni kalbimde hissederken bunu benden isteme.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sinirlenince telefonu kılıfından çıkartıp kılıfı duvara fırlatıyorum fakiriz ama salak değiliz.Sinirlenince telefonu kılıfından çıkartıp kılıfı duvara fırlatıyorum fakiriz ama salak değiliz.
cips paketinin ağzına kadar dolu olduğu bir dünya istiyorum!Cips paketinin ağzına kadar dolu olduğu bir dünya istiyorum!
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Sözleri) erhan: Hayatta 3 şey sevdim seni kalbimi ve ümitlerimi seni sevdim beni sevdin dye kalbimi sevdim seni sevdi diye ümitlerimi sevdim bizi yanlız bırakmadı diye@-}-- (Almanca Aşk Sözleri) sevgi: benim istedigim sozler yok (Love Sözleri) hüseyin: aradığım güzel aşk sözlerini buldum (Kırgınlık Sözleri) orhan: Görmediler Bendeki Seni! Soğuk Gecelerin Sessizliğinde Boğuldu Hıçkırıklarm. Yılların Hüznü Çöktü İçime (Aşık Edici Sözler) melisa: seni seviyorum onurhan soyek seni nekadar unutmak istersem o kadar sana yaklaşıyorum seni ölümüne seviyorum aşkım
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
platonik sözler terk etme sözleri minibüs sözleri orijinal sözler
cömertlik sözleri hollandaca sözler üzücü sözler ısyan sözleri amerikan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen