erca: Güzel degil

Eski Sözler ok erca demiş ki:
Güzel degil
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
uyuz sözler sempatik sözler azeri sevgi sözleri süslü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kurtlar Vadisi Sözleri ok Kurtlar vadisi pusu sözleri sayfası ? Buyrun sizlere çok yeni ve değişik kısa Kurtlar vadisi pusu sözleri hazırlamaya çalıştık..Sizdede burada olmayan farklı sözler varsa aşağıdaki yorum bölümünden gönderiniz..Buyrun Kurtlar vadisi sözleri:
Dünya İle İlgili Sözler ok Hayat acımasız, dayanmak zor; Bir düştüğünde oyun biter.
Sponsorlu Bağlantılar
biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok seviyor.Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok seviyor.
gönlü geniş insanları seviyorum. vefakar insanları, kusur kapatanları, açık aramayanları, kendi gibi davrananları, başkası olmayanları seviyorum.Gönlü geniş insanları seviyorum. Vefakar insanları, kusur kapatanları, açık aramayanları, kendi gibi davrananları, başkası olmayanları seviyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yeni telefon alayım diye bilerek telefonu kırdım. babam 2 gündür şarj makinesinin kablosuyla dövüyor.Yeni telefon alayım diye bilerek telefonu kırdım. Babam 2 gündür şarj makinesinin kablosuyla dövüyor.
bizim arabanın camlarına arapça beni yıka felan yazmışlar, dedem de silme, çarpılırsın diyor. ne yapacağımı şaşırdım.Bizim arabanın camlarına arapça 'beni yıka' felan yazmışlar, dedem de silme, çarpılırsın diyor. Ne yapacağımı şaşırdım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kötü Sözler) süleyman: mal olana yazacan bunları (İnce Sözler) buray: sevdiği insanlar gibi incecikler (Havalı Sözler) hayreddın: aradığım tarzda sözler ve mesaşlar (Resimli Güzel Sözler) Vakkas: Gecerli yurunize saglik (Galatasaray Sözleri) frt: Sedat aqzına salayım üzülme
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hoş sözler hayat sözleri yunan atasözleri ağır sözlü sözler
kırgınlık sözleri kadir gecesi sözleri geyik laflar zaman sözleri dürüstlük sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen