erca: Güzel degil

Eski Sözler ok erca demiş ki:
Güzel degil
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
cumhuriyet bayramı mesajları anneler günü mesajları deli sözler psikopat sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Eken biçer, konan göçer.
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Ne güzel demiş şair; geleydin bir çay içimi; sen 'çay' dökerdin, bende 'içimi'.
Sponsorlu Bağlantılar
arada bir aynaya bakmalı insan; güzel miyim diye değil, insan mıyım diye!Arada bir aynaya bakmalı insan; Güzel miyim diye değil, insan mıyım diye!
üzgünüm herkese saygı duyamam, herkesi sevemem. bende saygı da sevgi de kazanılır. her önüme gelene saygı duysam, her önüme geleni sevsem, saydıklarımın sevdiklerimin diğerlerinden ne farkı kalır?Üzgünüm herkese saygı duyamam, herkesi sevemem. Bende saygı da sevgi de kazanılır. Her önüme gelene saygı duysam, her önüme geleni sevsem, saydıklarımın sevdiklerimin diğerlerinden ne farkı kalır?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tetristeki cubugu bekler gibi bekledim seni. marioda ki prenses gibi kekledin beni. 3310 da ki yılan soksun seni emii !Tetristeki cubugu bekler gibi bekledim seni. Marioda ki prenses gibi kekledin beni. 3310 da ki yılan soksun seni emii !
kediye para verip alan insan net saftır. sokakta bir sürü beleş kedi var; mesela ben fahrettini çöp konteynırında buldum.Kediye para verip alan insan net saftır. Sokakta bir sürü beleş kedi var; mesela ben fahrettini çöp konteynırında buldum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) buse buyukbayrak: yerime koyduklarinin sana koymasi dilegiyle (Umursamaz Sözler) Arda: Yediysek ömrümüzden harcadıysak cebimizden sizlik bi durum yok yani (Umursamaz Sözler) Filiz: Sen benim yıldız kayarken tuttugum dilek değil Ezan okunurken ettiğim DUA'msin (Ağır Abi Sözleri) aral ersin: Erkeğin Yakışıklisi olmaz.., Delikanlısı olur. (Bilinmeyen Sözler) Yigit: Hasta ziyareti kisa olurmus brawoo dogru olanii yaptin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
başsağlığı mesajları fedakarlık sözleri cömertlik sözleri hollandaca sözler
zafer bayramı mesajları acı sözler sıradan sözler sert sözler regaib kandili mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen