erca: Güzel degil

Eski Sözler ok erca demiş ki:
Güzel degil
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
kıskançlık sözleri kaliteli sözler efsane sözler ülkücü sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Akşam yemeğnde;Çorba çok sıcak olduğu içn dili yanan babası'aaaa'diye bağrnca;'Zaaaa 'diye gülen ergen gözünü hastnede actı
Sevgi Sözleri ok Hani derler ya 'ben sensiz yaşayamam' diye, işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım.
Sponsorlu Bağlantılar
neden bu hale geldim diye sorma kendine, dünyanın en büyük acısıdır sevmek.Neden bu hale geldim diye sorma kendine, dünyanın en büyük acısıdır sevmek.
sokaklar çıkmaz olsa ne olur, benim hayallerim uçmayı biliyor.Sokaklar çıkmaz olsa ne olur, benim hayallerim uçmayı biliyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dişimin arasına antep fıstığı kaçtı, fena rahatsız ediyo ama çıkarmıcam. kilosu 50 lira, takılsın oralarda.Dişimin arasına antep fıstığı kaçtı, fena rahatsız ediyo ama çıkarmıcam. Kilosu 50 lira, takılsın oralarda.
bazen beni fark eden tek şeyin sadece apartmandaki sensörlü lamba olduğunu düşünüyorum.Bazen beni fark eden tek şeyin sadece apartmandaki sensörlü lamba olduğunu düşünüyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) sıla: 3 Kızla Aynı Anda Çıkan Zibidiler de Var, Tek Kız İçin İçkiye Maddeye Düşen Delikanlı'da (Koyan Sözler) failimechul: Sagda solda diyormussun?arkamdan agladi diye!! Ayip lan ben hic diyormuyum arkamdan havladi diye(ayik ol) (Sizden Gelenler) Can YÜCEL: ''İçin yanarken üşümek, yüreğin kan ağlarken gülmek,özleyip de sevdiğini görememek, işte aşk bu olsa gerek!'' (Acımasız Sözler) beyza: güzel harikanın da ötesinde bence (Havalı Sözler) hakan azerci: öyle birini sevki sen öldügünde o yasamasınnn
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hollandaca sözler kamyon arkası yazıları cesaret sözleri avustralya atasözleri
atatürk sözleri dertli sözler başarı sözleri çapkınlık sözleri deli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen