elanur: hiç biri benim sıkıntılarım gibi olamaz

Dertli Sözler ok elanur demiş ki:
hiç biri benim sıkıntılarım gibi olamaz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
kapak sözler kurban bayramı mesajları azerice aşk sözleri hollanda atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Erkekler İçin Sözler ok Erkek sabahları gazeteyi ilk okuyan olmak ister, ilk siz okursanız 'Ben' likleri yara alır.
Elveda Sözleri ok Ne Yapsan Boşuna Artık Olmuyor Seninle Ne olur Beni Anla Yaşanan Güzel günlerin hatrına Şansını fazla Zorlama Elveda
Sponsorlu Bağlantılar
madem ki yokluğumla daha mutlusun; o halde yokluk, benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun.Madem ki yokluğumla daha mutlusun; o halde yokluk, benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun.
bazen sığınmak istersin bir yüreğe; anlık mı, ömürlük mü istediğini bilemezsin sen de.Bazen sığınmak istersin bir yüreğe; Anlık mı, ömürlük mü istediğini bilemezsin sen de.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ıki saat arayıp bulamadığımız eşyayı gelip tek seferde bulan annelerin üstün özelliklerini araştırıyoruz.İki saat arayıp bulamadığımız eşyayı gelip tek seferde bulan annelerin üstün özelliklerini araştırıyoruz.
cin gibi kadınlar tanıyorum, seviyor mu, çarpıyor mu belli değil. :)Cin gibi kadınlar tanıyorum, seviyor mu, çarpıyor mu belli değil. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Acı Sözler) özlem: süper şeyler ya bunlar (Laf Sokucu Sözler) dakik huseyin: Karaktersizligine mavi bir boncuk taktim serefsizligine nazar degmeain diye (Akıllı Sözler) (Mustafa): Öğüt verecek insan değil örnek olacak insan ol (Kapak Sözler) sülbiye: Beynini kullanmayana Söz yok çünkü o insan beyinsizdir (Laf Sokucu Sözler) emrecan: BENİ SEWMEYENLERE SÖYLÜYORUM İYİKİ BENİ SEWMEMİŞSİNİZ ÇÜNKÜ ZATEN BENDE SİZİ SEWMİYORUM
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
barış sözleri ünlü sözler sihirli sözler özür mesajları
değişik sözler ağır sözlü sözler ülkücü sözleri atarlı sözler çılgın sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen