elanur: hiç biri benim sıkıntılarım gibi olamaz

Dertli Sözler ok elanur demiş ki:
hiç biri benim sıkıntılarım gibi olamaz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
dünya ıle ılgili sözler zehir sözler kandil mesajları mevlid kandili mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sinir Sözler ok Son gülen sen olacaksın, çünkü geç anlıyorsun.
Baba Sözler ok Bize Bu Alemde baba Derler, Çeketimiz Omuzumuzda Gezeriz Alemde, Büyüğümüze Saygımız Küçüğümüze Sevgimiz Vardır, Seviyorsakda Bir Sebebi vardır..
Sponsorlu Bağlantılar
özlüyorum! dokunamadığım, dokunduğum zamanda doyamadığım yüzünü, tutamadığım, tuttuğum zamanda bırakamadığım ellerini özlüyorum. her gün daha fazla ıstiyorum seni yanımda, duygularımda dolaş ıstiyorum. anlatamıyorum çoğu zaman, susuyorum. uzaklık canımı yakıyor korkuyorum! gerçek miyiz diye soruyorum kendime bazen. eğer rüyaysa uyanmak ıstemiyorum. gerçekse ölümün geldiği, ömrümün bittiği yerde bekliyorum.Özlüyorum! Dokunamadığım, dokunduğum zamanda doyamadığım yüzünü, tutamadığım, tuttuğum zamanda bırakamadığım ellerini özlüyorum. Her gün daha fazla İstiyorum seni yanımda, duygularımda dolaş İstiyorum. Anlatamıyorum çoğu zaman, susuyorum. Uzaklık canımı yakıyor korkuyorum! Gerçek miyiz diye soruyorum kendime bazen. Eğer rüyaysa uyanmak İstemiyorum. Gerçekse ölümün geldiği, ömrümün bittiği yerde bekliyorum.
bak, bugün de gidemedim. belki korkağım gözünde, belki bitkin ama ne olursa olsun her zaman hayalini seveceğim.Bak, bugün de gidemedim. Belki korkağım gözünde, belki bitkin ama ne olursa olsun her zaman hayalini seveceğim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir kızın en tatlı yaş aralığı 0-2 yaştır, sonra konuşmayı öğrenirler. :)Bir kızın en tatlı yaş aralığı 0-2 yaştır, sonra konuşmayı öğrenirler. :)
kibrit kutusu icat edilmeseydi insanlar nasıl diyet yapacaktı çok merak ediyorum.Kibrit kutusu icat edilmeseydi insanlar nasıl diyet yapacaktı çok merak ediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İntikam Sözleri) Özlem ayvaz: Benim yavrularimi benden kopardi aldilar simdiyse onlarin SIKINTILARINI duyuyorum 3 yildir huzurlari yok allah daha beter etsin (Havalı Sözler) :) :): çok talibim var diyenler devinemyin ucuz malın alıcısı çoktur (Aşk Acısı Sözleri) mehmet raşit çiçek: sana kavuşacamı bilseydim azra ilin gelmesini beklemezdim gülüm (Resimli Güzel Sözler) Batmanli: Emeqine saqlik basarilarin devamini dilerim... (Oturtan Sözler) sebnem: gozel sözlərdi ama az yazmisiz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
şizofrenik sözler ağır abi sözleri fedakarlık sözleri karşılıksız aşk sözleri
günaydın mesajları tasavvufi sözler sensizlik sözleri facebook sözleri padişah sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen