anne : çok güzel bence anneye kibirlenmemeli onu sevmeli saygı duymalı diklenmemeliyiz

Aile İçin Sözler ok anne demiş ki:
çok güzel bence anneye kibirlenmemeli onu sevmeli saygı duymalı diklenmemeliyiz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
baba sözler özlü sözler fransız atasözleri serseri sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Son Sözler ok Eşek şakası yapmayın lan..
Jilet Sözler ok Aşk ve ArkadaşLIk Birgün YoLda KarşILaşIrLar, Aşk Kendinden Emin Bir ŞekiLde Sorar:?Ben Senden Daha Candan ve Daha YakInIm!Sen Niye VarsIn ki Bu Dünyada.?ArkadaşLIk Cevap Verir Bu Kendini Begenmiş Duyguya;?Sen Gittikten Sonra Arkanda BIraktIgIn GözyaşLarI
Sponsorlu Bağlantılar
bu soğukta en güzel eldiven, senin ellerin.Bu soğukta en güzel eldiven, senin ellerin.
ey sevgili! namaz gibi özlüyorum seni. sen de ezan gibi çağırır mısın beni?Ey sevgili! Namaz gibi özlüyorum seni. Sen de Ezan gibi çağırır mısın beni?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevgili kızlar, banyodaki aynaya karşı ağzınızı büzerek çektiğiniz her fotoğrafta evde kalma riskiniz artıyor lütfen durun.Sevgili kızlar, banyodaki aynaya karşı ağzınızı büzerek çektiğiniz her fotoğrafta evde kalma riskiniz artıyor lütfen durun.
şubatta sevgililer takılsın, martta kediler takılsın, nisanda bana gelip şaka yapılsın, başlarım böyle işe.Şubat'ta sevgililer takılsın, Mart'ta kediler takılsın, Nisan'da bana gelip şaka yapılsın, başlarım böyle işe.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) hilal: baze öyle bir sinirleniyorum ki bazılarına elinden tutup anne babasına götürüp bu olmamış tekrar deneyin diyesim var. (Acı Sözler) mira: cok guzel (Oturtan Laflar) Fifi: Bu zamana kadar nerdedinde simdi gelmek Istiyon (Sizden Gelenler) Buse: İyiki hayatımdasın attığım her adımsın sol yanımsın (Ayrılık Sözleri) Kadir: Aşk değil mi acı oldukça imkansızlıklar çoğaldıkça daha çok büyüyen eşsizleşen sonrasında kıyamet. Keşke hiç aşk olmasaymış ozaman acıda olmazmış...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
neşeli sözler cömertlik sözleri afrika atasözleri elveda sözleri
dürüstlük sözleri kırgınlık sözleri atarlı sözler zalim sözler harbi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen