anne : çok güzel bence anneye kibirlenmemeli onu sevmeli saygı duymalı diklenmemeliyiz

Aile İçin Sözler ok anne demiş ki:
çok güzel bence anneye kibirlenmemeli onu sevmeli saygı duymalı diklenmemeliyiz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
gürcü atasözleri tasavvufi sözler regaib kandili mesajları fedakarlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karizma Sözler ok EsenLer merkez kafasına göre herkes çatıLır kaşLar kesiLir ßaşLar en güzeL aşkLar esenLerde ßaşLar..!!!
Özenli Sözler ok Dünyanın en güzel hissi, birinin yüzündeki gülümsemenin sebebi olduğunu bilmektir.
Sponsorlu Bağlantılar
hayat bir fotoğraftır bildiğin; öncesinde mecburen gülümsediğin, sonrasında o fotoğrafı ağlaya ağlaya izlediğin. hayat bir fotoğraftır bildiğin.Hayat bir fotoğraftır bildiğin; Öncesinde mecburen gülümsediğin, sonrasında o fotoğrafı ağlaya ağlaya izlediğin. Hayat bir fotoğraftır bildiğin.
sakın ağlama, kıyamam diyenler hıçkırıklara boğmadı mı bizi!Sakın ağlama, 'kıyamam' diyenler hıçkırıklara boğmadı mı bizi!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
annem sinirlendiğinde senin de aynı senin gibi çocuğun olsun bak gör diyor. torunu olunca vereceğim ona o bakacak haberi yok, canım benim.Annem sinirlendiğinde 'senin de aynı senin gibi çocuğun olsun bak gör' diyor. Torunu olunca vereceğim ona o bakacak haberi yok, canım benim.
asansörün tuşuna 268731 kere basınca daha hızlı gelecekmiş hissine kapılanlara selam olsun. :)Asansörün tuşuna 268731 kere basınca daha hızlı gelecekmiş hissine kapılanlara selam olsun. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Tatlı Sözler) eda tokgöz: Ben sadece kısın karpuzu, Yazın portakaIı ozIerdım. Bırde sımdı sen cıktın basıma :) (Galatasaray Sözleri) meriy: biz vaırız siz toksunuz demek istediyim boş sunuz (Harbi Sözler) zübeyde: Kalabaliklarin icindeki yalnizim ben. (Felsefi Sözler) Türkan Tülly Aydin: Güvendiğim Dağlarda Kış Olimpiyatları Düzenlendi (İğneli Sözler) karrrrrrizma: Arkama donup bakmam bile adamsa notunu hayvansa otunu verir giderim gibi olmalıydı bence
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıran atasözleri kral sözler bağışlama sözleri mektup yazıları
efkarlı sözler sıradan sözler azerice aşk sözleri portekizce atasözleri kazakistan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen