anne : çok güzel bence anneye kibirlenmemeli onu sevmeli saygı duymalı diklenmemeliyiz

Aile İçin Sözler ok anne demiş ki:
çok güzel bence anneye kibirlenmemeli onu sevmeli saygı duymalı diklenmemeliyiz
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
kardeşlik sözleri zalim sözler kandil mesajları kötü laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mevlana Sözleri ok Gübre olup bostanın gönlüne giren pislik, yok olur gider de pislikten kurtulur, kavunun, karpuzun lezzetini arttırır.
Özür Mesajları ok Sana Nasıl Sevgi Sözleri Söylüyorsam özür Dilemesinide bilirim her Söz benim Bunu Unutma Affetmek Sana kaldı Artık bekliyorum Cevabını Elimde telefonum içimdeki Çocuk Umuduyla
Sponsorlu Bağlantılar
hayat bir fotoğraftır bildiğin; öncesinde mecburen gülümsediğin, sonrasında o fotoğrafı ağlaya ağlaya izlediğin. hayat bir fotoğraftır bildiğin.Hayat bir fotoğraftır bildiğin; Öncesinde mecburen gülümsediğin, sonrasında o fotoğrafı ağlaya ağlaya izlediğin. Hayat bir fotoğraftır bildiğin.
bazen yüreğim parçalanıyor, ölecek gibi oluyorum sanki. bazıları 112 arayalım der ama aslında aradığım yüz onunki.Bazen yüreğim parçalanıyor, ölecek gibi oluyorum sanki. Bazıları 112 arayalım der ama aslında aradığım yüz O'nunki.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tam sinirliyim, fırlatacağım telefonu, sonra içimden bir ses bağırıyor; lan senin neyine telefon fırlatmak fakir.Tam sinirliyim, fırlatacağım telefonu, sonra içimden bir ses bağırıyor; 'Lan senin neyine telefon fırlatmak fakir'.
çok param olursa ne yaparım diye düşündüm aklıma bir şey gelmedi. ıyi ki zengin değilim, mal mal paraya bakardım.Çok param olursa ne yaparım diye düşündüm aklıma bir şey gelmedi. İyi ki zengin değilim, mal mal paraya bakardım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İftar Mesajları) Bektaş: - Yarın iftara bize gel + Kaç gibi geleyim? - Sabah 10 gibi gel işte kahvaltı falan da yaparız. (Sizden Gelenler) Eylül: Boşverin doktor kendi haline bırakın dedi . Deliyle deli olunmaz ! (Büyüleyici Sözler) yusuf feyza: Ne zaman bir erkek bir kadının açık oIan gözü ve yüzü oIduğunu görünce aşık oIup adam oIacağı zamandır (Azeri Sevgi Sözleri) ayka: Insan dunyada cox sevir ama birini esil sevir menim kimi.SENI SEVIREM (Yalnızlık Sözleri) tenay: Aşkta hep acı çekiyoruz mutluluk bunun neresinde... :((
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
edep sözleri türkmen atasözleri polonya atasözleri üzüntülü sözler
sensizlik sözleri özenli sözler erkekler ıçin sözler muhteşem sözler bulgar atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen