sebine: allah bu gunku gunde Anama rehmet elesin butun dunyadan kocen analar icinde ...

Aile İçin Sözler ok sebine demiş ki:
allah bu gunku gunde Anama rehmet elesin butun dunyadan kocen analar icinde ...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
felsefi sözler platonik aşk sözleri hint atasözleri acı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Korkunç Sözler ok İnsanları silmenin, sevmekten daha olduğunu öğretiyor hayat bize.
Felsefi Sözler ok Ben insanlardan ziyade, kendimi anlamanın peşindeyim.
Sponsorlu Bağlantılar
ben kimsenin istediği gibi olmak zorunda değilim, çünkü ben olduğum gibi biriyim. kişiliğim asla değişmez ama tavrım kişiye göre değişir!Ben kimsenin istediği gibi olmak zorunda değilim, çünkü ben olduğum gibi biriyim. Kişiliğim asla değişmez ama tavrım kişiye göre değişir!
bazen duygularını kelimelerle ifade edemezsin. bakışların anlatır.Bazen duygularını kelimelerle ifade edemezsin. Bakışların anlatır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yetişkin bir baba, aynı haberi tam 15 farklı kanalda bıkmadan izleyebilme yeteneğine sahiptir.Yetişkin bir baba, aynı haberi tam 15 farklı kanalda bıkmadan izleyebilme yeteneğine sahiptir.
hayatımda ilk defa kahveye gittim. neyse kahvede siyasi tartışma var, yaşlı bi amca 3.dünya savaşı kapıda diyo, çaycı da kapıya bakıyor.Hayatımda ilk defa kahveye gittim. Neyse kahvede siyasi tartışma var, yaşlı bi amca '3.dünya savaşı kapıda' diyo, çaycı da kapıya bakıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) Uğur: bizim kimseye şeqil koyduğumuz yok ama , bizim şeqlimiz birilerine koyuyorsa sıkıntı yoq . . . ;) (Değerli Sözler) ali yaşar: MaIesef kimse sen sen sen demiyor benciIIik dizboyu herşey oImuş ben ben ben herkes kendi egosunu tatmin etme derdinde sevgi saygı aşk hepsi degersizIeştiriIdi yüce rabbim kendinden bahs ederken biz der bizIerse herşeye ben ben ben der oIduk ne acı deyiIm (Ayrılık Sözleri) nefes: KimbiIir hangi aksam günesIe beraber bende sönecegim kimbiIir hangi eIIerden son suyumu içecegim beIki göremeden öIecegim fakat yinede seni ?EBEDiYEN SEVECEGiM.? (Aldatma Sözleri) ŞİNASİ TAŞCI: Gerçek sandığım sevginin bile para ve makama yar olduğunu gördükten sonra tipsiz olmaya karar verdim. (Resimli Güzel Sözler) cansu: diyecek bise yok hepsi harika
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
baba sözler damar sözler serseri sözler anlamlı sözler
oturtan laflar cumhuriyet bayramı mesajları platonik aşk sözleri arap atasözleri miraç kandili mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen