ekin yelboğa: şarkım için parça arıyodum

Arabesk Sözler ok ekin yelboğa demiş ki:
şarkım için parça arıyodum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
unutulmaz sözler mutluluk sözleri atarlı sözler uyuz sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Bilinmeyen Sözler ok Sevmek güzel meslek, ama zor. Can dayanıyor dayanmasına ama yürek gitti gidecek.
Mektup Yazıları ok Sonra çekmecemden bir zarf çıkarıp, adını yazdım. Büyük harflerle, yalnızca adını. Adresini bilsem gönderir miydim, bilmiyorum. Mektup cebimde, cebim yüreğime yakın; Yüreğim sende, Sen yüreğime yakın. Öyleyse mektup sende.
Sponsorlu Bağlantılar
ınsanı yıpratan yaşadığı yıllar değil gülüm, kavuşamadığı arzulardır.İnsanı yıpratan yaşadığı yıllar değil gülüm, kavuşamadığı arzulardır.
yapmak istediklerimi sıralıyorum. en başta seninle bir ömür geçirmek. devamı yok, hepsi bu.Yapmak istediklerimi sıralıyorum. En başta seninle bir ömür geçirmek. Devamı yok, hepsi bu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
araba yarışı oynarken tuşlara daha kuvvetli bastığında arabanın daha hızlı gideceğine inanan insandan ne zarar gelebilir ki, kırmayın onları.Araba yarışı oynarken tuşlara daha kuvvetli bastığında arabanın daha hızlı gideceğine inanan insandan ne zarar gelebilir ki, kırmayın onları.
elinde telefonla müziği hoparlöre verip sokak sokak gezen kro; sana sesleniyorum. o telefonun yanında kulaklıkta veriyorlar.Elinde telefonla müziği hoparlöre verip sokak sokak gezen kro; Sana sesleniyorum. O telefonun yanında kulaklıkta veriyorlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Sözleri) NESLİHAN: Aşk... Ne garip şey... Bazen en nefret ettiğinmiş gibi görünerek yanına yaklaşır bazen de tam aradığım kişi dersin ama aşık olamazsın... (Korkunç Sözler) Fatma: Paranın hesabını iyi bilen, yaptığı kötülüğün hesabından kaçar. (Elveda Sözleri) Mucahit: Bir gun soracaksin beni mi yoksa hayati mi daha cok seviyorsun? diye. Hayat diyecegim kusup gideceksin. ama hic bir zaman biImeyeceksin ki benim ömrüm sensin (Sizden Gelenler) sema bilmeyen: Beni tanıyan tanır tanımayan randevu alır (Cezaevi Sözleri) elvin: askım canm elbet bı gun kavusucaz senı sevıyorum kepsut cezaevii dua edelım tum mahkumlaraa
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
bomba sözler karizma sözler türkiye sözleri facebook sözleri
süslü sözler sevgililer günü mesajları yunan atasözleri ıçten sözler davetiye sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen