ekin yelboğa: şarkım için parça arıyodum

Arabesk Sözler ok ekin yelboğa demiş ki:
şarkım için parça arıyodum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
yunan atasözleri evlilik sözleri duygulu sözler ağlatan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mevlid Kandili Mesajları ok 'Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun. .
Damar Sözler ok Hayatımın Yönetmeni Benim, Ben Yazar Oynarım Sen izlersin Güzelim?
Sponsorlu Bağlantılar
ne oldu bitanem, ne değişti? beni toprak gibi çiğneyip geçtinNe oldu bitanem, ne değişti? Beni toprak gibi çiğneyip geçtin...
 eğer bitmiş bir şey sana acı veriyorsa, duyduğun acı o şeyin kendisinden değil; verdiğin değerin ona değmemesindendir. Eğer bitmiş bir şey sana acı veriyorsa, duyduğun acı o şeyin kendisinden değil; verdiğin değerin ona değmemesindendir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
suyun kaldırma kuvvetinden daha güçlü bir şey varsa, o da otobüste beni bakışlarıyla yerimden kaldıran teyzelerdir.Suyun kaldırma kuvvetinden daha güçlü bir şey varsa, o da otobüste beni bakışlarıyla yerimden kaldıran teyzelerdir.
takı takma törenlerinde kimin ne taktığını aklında tutan teyzelerdeki hafıza gücü hiçbir elektronik cihazda yok.Takı takma törenlerinde kimin ne taktığını aklında tutan teyzelerdeki hafıza gücü hiçbir elektronik cihazda yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Üzüntülü Sözler) Mira: aşkın ne olduğunu bilmeyenle var. :D ama zor evlenmek acı çekersin boşanırsın anlaşamadığında artık zor!!!! evlenmek evlat kim dinliyorsa tabi D: (Kadınlar İçin Sözler) nuray:): Herkese selamlar Bence cok anlamli cok begendim (Saçma Sözler) melekk: güzeeell begendim ama biraz daha güzel olabilirdi (Karşılıksız Aşk Sözleri) aykut 0263: İcinde olmadigin tek bir hayalim bile yok be ulan ne kurulacak bir hayal biraktin nede yasanacak bir hayat ( ö) (Çerkez Atasözleri) mihriban: çok güzelmiş atasözler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kadınlar ıçin sözler damar sözler arabesk sözler facebook sözleri
rap sözleri efsane sözler platonik sözler yıkıcı sözler yolculuk tatil sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen