ekin yelboğa: şarkım için parça arıyodum

Arabesk Sözler ok ekin yelboğa demiş ki:
şarkım için parça arıyodum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
ülkücü sözleri japon atasözleri evlilik sözleri yalnızlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Renkten renge giriş, inançtan inanca geçiş, ahmaklığın alametlerindendir.
Değerli Sözler ok Bir şeyin değerini en iyi anladığın zaman onu kaybettiğin zamandır.
Sponsorlu Bağlantılar
bana çizdiğin yol, dar bir yol; ıki kişinin yürüyemeyeceği kadar dar.Bana çizdiğin yol, dar bir yol; İki kişinin yürüyemeyeceği kadar dar.
büyük bir fırtınadan çıktım. üzerime karlar, yağmurlar yağıyor. biraz sabretseydin gönlüm, elbet güneş açacaktı.Büyük bir fırtınadan çıktım. Üzerime karlar, yağmurlar yağıyor. Biraz sabretseydin gönlüm, elbet güneş açacaktı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
şu sürahiyi ne zaman tepeme diksem annem çıkıp geliyor ya. sürahiye alarm sistemi mi kurdun be kadın, naptın güvenlik kamerası mı taktın?Şu sürahiyi ne zaman tepeme diksem annem çıkıp geliyor ya. Sürahiye alarm sistemi mi kurdun be kadın, naptın güvenlik kamerası mı taktın?
az önce elektrikler kesildi mum ışığında babam duvarda gölgemi gördü. gölgen bile insana benzemiyor, nası bi yaratıkısın deyip dövdü yine :)Az önce elektrikler kesildi mum ışığında babam duvarda gölgemi gördü. Gölgen bile insana benzemiyor, nası bi yaratıkısın deyip dövdü yine :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıymetli Sözler) mine yıldırım: insanogIu degImyz kaybetmeden kymet biIemiyoruz rabbim biIdirsn inş (Resimli Komik Sözler) adem topçu: Ben yalnız düşünüyorum gidiyor hayat şeylere yol olur..çünkü sen önemli şey var ama yapabileceğim onu çok özledim ya (Adam Gibi Sözler) Irmak imailova: YurekIi durust? AsInda adam denmeIi? Cnk zaten adamsa hersy mevcuttur(yurek durust saygi sevgi anIays aIck gonuIIu yardmsevr samimi vs.). (Ağlatan Sözler) ayşegül: çok seviyrum birini ama o bilmyo (Cezaevi Sözleri) ali: Yenikent f tipi ceza evinde yatan gardaşım burak Bir umutsa yaşamak işte umudumuz tukenmediii
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hüzünlü sözler sıradan sözler ağır sözler ıntihar sözleri
ıçten sözler dertli sözler cumhuriyet bayramı mesajları bencillik sözleri polonya atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen