nil: Neden unutmak bu kadar zor nden hala aklimda neden?

Can Alıcı Sözler ok nil demiş ki:
Neden unutmak bu kadar zor nden hala aklimda neden?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
edep sözleri minibüs sözleri tatlı sözler barış sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sms Mesajları ok Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim.
Kadınlar İçin Sözler ok Kadını güzel gösteren elbisesi değil, gülümsemesidir.
Sponsorlu Bağlantılar
güzelliğim allah vergisi. gıcıklığım kdvsi. hem çekilmezim, hem vazqeçilmezim. allahım başka dert vermesin.Güzelliğim Allah vergisi. Gıcıklığım KDV'si. Hem çekilmezim, hem vazqeçilmezim. Allah'ım başka dert vermesin.
hatalı olduğunuzu bile bile karşınızdakini suçlayarak vicdanınızı rahatlatabiliyorsanız çok şanslısınız. benim öyle vicdanım olsa çöpe atarım.Hatalı olduğunuzu bile bile karşınızdakini suçlayarak vicdanınızı rahatlatabiliyorsanız çok şanslısınız. Benim öyle vicdanım olsa çöpe atarım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kadınlar küçük şeylerle mutlu olurlar. örneğin mini cooper anahtarı.Kadınlar küçük şeylerle mutlu olurlar. Örneğin mini cooper anahtarı.
kurallar çiğnenmek içindir. sakızlar da çiğnenmek içindir. o halde kurallar sakızdır. bugün çok zekiyim en iyisi gideyim atomu parçalayım.Kurallar çiğnenmek içindir. Sakızlar da çiğnenmek içindir. O halde kurallar sakızdır. Bugün çok zekiyim en iyisi gideyim atomu parçalayım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Sözlü Sözler) yurdanur aşar: çok güzel şiir ler (Can Alıcı Sözler) bilal: Sevmek suya benzer görünce susaman geçer görmeyince boğazın kurur (Öğrenci Sözleri) feRDİ: Biz ilkokulda bile "Seni öğretmene söylicem.." tehditlerini "Selamda söyle.." diye savuran bir nesiliz.. Ne korkmas? xD (Deli Sözler) Cimbom: Tam benelik sözler ya (Uyuz Sözler) Genco: +Aşkım 17.04.13 tarihinde nerdeydin? -Hangi 13 aşkım? +1913 aşkım baIkan savaşında cephede yoktun da merak ettim!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
aşk espirileri gurbet sözleri espirili sözler aşk acısı sözleri
kızılderili atasözleri afrika atasözleri öğretmenler günü mesajı ıyi geceler mesajları sevgililer günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen