nil: Neden unutmak bu kadar zor nden hala aklimda neden?

Can Alıcı Sözler ok nil demiş ki:
Neden unutmak bu kadar zor nden hala aklimda neden?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
çılgın sözler jilet sözler nefret sözleri kıskançlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kıskançlık Sözleri ok Haset, ateş nasıl odunu yer yutarsa iyilikleri yer yutar, mahveder. Hadis-i Şerif
Ölümsüz Sözler ok Kimsenin sırtını yaslayacağı bir duvar olma, yıkarlar.
Sponsorlu Bağlantılar
ateşe uzattım elimi yakarsa yaksın dedim. hiç acımadan yaktı. sevince insanın canı niye bu kadar acır ki anlamıyorum.Ateşe uzattım elimi yakarsa yaksın dedim. Hiç acımadan yaktı. Sevince insanın canı niye bu kadar acır ki anlamıyorum.
herkes, giden sevgilinin ardından yanıldığım derken, ben hep sana yandığımsın diye seslendim. sen de biliyorsun ki bu yüreği taşıyan, yaktığından çok yandı.Herkes, giden sevgilinin ardından 'Yanıldığım' derken, ben hep sana 'Yandığımsın' diye seslendim. Sen de biliyorsun ki bu yüreği taşıyan, yaktığından çok yandı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
uzanmış kulaklıkla müzik dinliyodum. dedem geldi ne dinliyon lan dedi. pitbull dedim. bana köpek mi diyon it olu diyip tekme tokat dövdü. şimdi oturduk ilahi dinliyoruz.Uzanmış kulaklıkla müzik dinliyodum. Dedem geldi 'ne dinliyon lan' dedi. 'Pitbull' dedim. 'Bana köpek mi diyon it olu' diyip tekme tokat dövdü. Şimdi oturduk ilahi dinliyoruz.
bu hayatta kıskandığım bi insan tipi varsa o da gamsız insandır. dert yok, tasa yok, keder yok. her şey güzel, bana da gamsızlık verin.Bu hayatta kıskandığım bi insan tipi varsa o da gamsız insandır. Dert yok, tasa yok, keder yok. Her şey güzel, bana da gamsızlık verin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Adam Gibi Sözler) serhat: Bu hayatta ne dost gorduk hepsi icki masasinda ama bundan sonra onlardan dost değil meze bile olmaz (Psikopat Sözler) fatma koç: tam adama koyan giren sözler (Sizden Gelenler) lazkopat5261: #Piyon Dediqiin ; >> İLk HamLeyii Yapıp İLk #Kayßedendiir .. ßen ßuu İşiin #Şah Kısmındayım ; >> Teek ßii FarkLaa ... ` #Maat DeqiiL. . #Gööt Ederiiim . (Küsme Sözleri) mustafa: küstüm senle barışma benle kalbimi kırdın pişmiş kele (Resimli Güzel Sözler) cansu: diyecek bise yok hepsi harika
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sıradan sözler aşk sözleri espirili sözler beşiktaş sözleri
cömertlik sözleri şirin sözler berat kandili mesajları kazakistan atasözleri gözlerle ılgili sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen