gunel: eskimis sanki bu sozler artik.

Anlamlı Sözler ok gunel demiş ki:
eskimis sanki bu sozler artik.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
gözlerle ılgili sözler öğrenci sözleri aile ıçin sözler zalim sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Çapkınlık Sözleri ok Erkek: Birçok erkeğin basini döndürüyor olmalısınız? Kadin: Siz de birçok kadinin midesini bulandiriyor olmalisiniz.
İçten Sözler ok 'Her şey çok güzel olacak' masalı yerine, 'Kötü şeyler de olacak ama yanında olacağım' samimiyetini seviyorum!
Sponsorlu Bağlantılar
özledim seni özledim. her gün yolunu gözledim, geleceksin bir gün diye gözyaşlarıyla bekledim.Özledim seni özledim. Her gün yolunu gözledim, geleceksin bir gün diye gözyaşlarıyla bekledim.
seversem sınır tanımam ama silersem, dönüşü olmayan sokaklara benzerim. adım atmaya korkarsın ya sevecek kadar yakın olacaksın ya da silecek kadar uzak!Seversem sınır tanımam ama silersem, dönüşü olmayan sokaklara benzerim. Adım atmaya korkarsın... Ya sevecek kadar yakın olacaksın ya da silecek kadar uzak!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
facebook dürtme olayı iyide, bir de trip atma butonu olmalı.şükran sana trip attı, geri trip at ya da görmezden gel.Facebook dürtme olayı iyide, bir de trip atma butonu olmalı.'Şükran sana trip attı', 'Geri Trip at' ya da 'Görmezden gel'.
otobüs o kadar kalabalıktı ki, önde halkı selamlayan parti başkanı gibi geldim.Otobüs o kadar kalabalıktı ki, önde halkı selamlayan parti başkanı gibi geldim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) leyla: Superrr (Harbi Sözler) arkadaş: arsızlık yap, ama hırsızlık yapma (Cezaevi Sözleri) iyi cocuk: esrar tohumu toprağa karıştığında, gözyaşlarım hasretinle buluştuğunda, bu cigaradan her duman alışımda, hiç aklımdan çıkmıyorsun be güzelim (Sizden Gelenler) Melda Sezer: Adını ağaca yazmadım , gün gelir kesilir diye. Adını aynama yazmadım , gün gelir sinirlenir kırarım diye , adını duvarıma yazmadım , zalimin biri gelir boyar diye , Adını yüreğime yazmadım , ben ölünce organlarım bağışlandığında başkasının olursun diye ... (Sizden Gelenler) leyla: bu saatten sonra ben tren gibi geçerim sen öküz gibi bakarsın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
öğrenci sözleri ıbretlik sözler afrika atasözleri kibar sözler
korkunç sözler yürek yakan sözler polis sözleri manyak sözler spor sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen