gunel: eskimis sanki bu sozler artik.

Anlamlı Sözler ok gunel demiş ki:
eskimis sanki bu sozler artik.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
fransız atasözleri platonik sözler günaydın mesajları üzüntülü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Romantik Sözler ok Bu gece mavi bulutları avucuna, mutluluğu gönlüne, aşkımı usulca kalbine bırakıyorum. Güneş yalnızca senin için doğsun.
Komik Sözler ok Babam sevdi annemi aldı,Mecnun sevdi Leyla?yı aldı, ben sevdim babayı aldım.
Sponsorlu Bağlantılar
ne kadar duygusuzsun dedi. sen ne kadar acıtacaksın, onu söyle dedim. sustu ve gitti.Ne kadar duygusuzsun dedi. Sen ne kadar acıtacaksın, onu söyle dedim. Sustu ve gitti.
evet deliyim kendi kendime şarkı söyler dans ederim, çocuk gibi küser deli gibi severim bundan kime ne?Evet deliyim kendi kendime şarkı söyler dans ederim, çocuk gibi küser deli gibi severim bundan kime ne?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kızlar sakal seviyor diye 3 yıldır tıraş olmuyordum. camiden imamlık teklifi geldi, kabul ettim. sayenizde meslek sahibi oldum. tenks kızlar.Kızlar sakal seviyor diye 3 yıldır tıraş olmuyordum. Camiden imamlık teklifi geldi, kabul ettim. Sayenizde meslek sahibi oldum. Tenks kızlar.
biz türkler kimooooo? sorusuna verilen standart beeeen cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz.Biz Türkler 'kimooooo?' sorusuna verilen standart 'beeeen' cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) feyza: Adam sorar: Kaçınız çıplaklığınıza güvenmek yerine karakterinize güvenecek kadar kadınsınız? Kadın cevap verir: Kaçınız çıplak bedene sahiplenmek yerine, üstünü örtecek kadar ADAM?sınız? (Şizofrenik Sözler) Işıldar: tam benlik bu sözler ;) (Sitem Sözleri) hasan yanbasmayan: lov lov lovv mahsunnnnnnn (Kırıcı Sözler) Esmanur: Her seyı bılmene gerek yok haddını bıl yeter (Kapak Sözler) Esra: Mükemel Sözler Bunlar Tam Kapaklık!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
makara sözler damardan sözler ıyi şanslar mesajları sabır sözleri
edep sözleri racon sözleri 23 nisan sözleri duygulu sözler afrika atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen