gunel: eskimis sanki bu sozler artik.

Anlamlı Sözler ok gunel demiş ki:
eskimis sanki bu sozler artik.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
koyan sözler gurur sözleri adam gibi sözler huzur sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Bilgisayar Sözleri ok Yaz virüsü, formatlasın diskini.
Anlamsız Sözler ok KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi.!
Sponsorlu Bağlantılar
hayatıma girerken ben farklıyım, beni başkalarıyla kıyaslama, tanı diyenleri yolcu ederken; sen de onlar gibisin diyerek uğurluyorum. aslında kimsenin farkı yok kimseden. farkı kimi biraz daha becerikli yalan söylüyor, kimi biraz daha iyi oynuyor.Hayatıma girerken 'ben farklıyım, beni başkalarıyla kıyaslama, tanı' diyenleri yolcu ederken; sen de onlar gibisin diyerek uğurluyorum. Aslında kimsenin farkı yok kimseden. Farkı kimi biraz daha becerikli yalan söylüyor, kimi biraz daha iyi oynuyor.
bazı anlar bitmesin, anneme ömür biçilmesin, çay soğumasın, sen gitme!Bazı anlar bitmesin, anneme ömür biçilmesin, çay soğumasın, sen gitme!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
anne terliği gibidir aşk acısı. hep 12 den vurur! (:Anne terliği gibidir aşk acısı. Hep 12 den vurur! (:
ınsan hayatı boyunca yalnızca tek kişiye âşık olurmuş. şimdi işin yoksa düşün artık hangisi ki lan o? diye.İnsan hayatı boyunca yalnızca tek kişiye âşık olurmuş. Şimdi işin yoksa düşün artık 'Hangisi ki lan o?' diye.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ayrılık Sözleri) ilayda: çok özledim demek zor mu (Karşılıksız Aşk Sözleri) Harbiyeli: Vatanı uğruna düşünmeden ölüme meydan okumaktıktır karşılık ve gerçek aşka Allah tüm ŞEHİTLERİMİZE RAHMET VE AİLELERİNE DAYANMA GÜCÜ VERSİN. VATAN BİR BÜTÜNDÜR BÖLÜNEMEZ EĞER BÖLMEYE KALKARSANIZ O ZAMAN BU YÜCE MİLLET SİZE DUR DİYECEKTİR... (Yalan Sözler) Ebru: Insanın gözünün ıcıne bakarak yalan söyleyen ınsan bırgün mutlaka aynısını Yaşar aktığımız gözyaşı burda degıl ahırete elbet sorulacak (Aşk Sözleri) şevin: bu şiirleri hepsini ferhata gönderiyorum (Dürüstlük Sözleri) tolgahan: kader deyip hayatımıza bir kılıf aramamamız gerekir bence. hele bi ugraşın kadermi degilmi ona zaman karar versin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
çekici sözler kırıcı sözler trabzonspor sözleri ıtalyan atasözleri
yolculuk tatil sözleri farklı sözler huzur sözleri ayrılık sözleri etkileyici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen