sultan: Uufff Çogg GüzeLL :D

Arabesk Sözler ok sultan demiş ki:
Uufff Çogg GüzeLL :D
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
oturtan sözler süslü sözler ısyan sözleri değerli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Düşündüren Sözler ok İnsanları ikna etmenin en iyi yollarından biri onları dinlemektir. Dean Rusk
Cuma Mesajları ok Kur'ân'a cür'et var, göz göre göre, Ayaklar altında, örf, âdet, töre, 'islam' türetmişiz, herkese göre; Olmuşuz... para, pul, putlara tâbî; Ne kadar da sabırlısın Yâ Rabbî...Anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz.. bir kere isyâna tâbî; Kurtar bizi.. kurtar bizi.. Yâ Rabbi... AMİN.. AMİN. AMİN... Cumanız hayırlı ve mübarek olsun .
Sponsorlu Bağlantılar
ah be dünya ! sen dönüyorsun onu anladık da bu insanlar senden daha hızlı dönüyor, hemde ortada hiçbir yörünge yokken..Ah be dünya ! Sen dönüyorsun onu anladık da bu insanlar senden daha hızlı dönüyor, hemde ortada hiçbir yörünge yokken..
gözümdeki her damla duadır sana.Gözümdeki her damla Dua'dır sana.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
az önce yere küp şeker koydum, bir tane karınca geldi inceledi sonra arkadaşlarını çağırmaya gitti. arkadaşları gelene kadar ben şekeri yerden kaldırdım. sonra arkadaşları yalan mı sölüyon diye bunu hala dövüyorlar.Az önce yere küp şeker koydum, bir tane karınca geldi inceledi sonra arkadaşlarını çağırmaya gitti. Arkadaşları gelene kadar ben şekeri yerden kaldırdım. Sonra arkadaşları 'yalan mı sölüyon' diye bunu hala dövüyorlar.
yürürken ayağımız takılınca bir de geri dönüp o noktaya trip atmıyor muyuz, bayılıyorum bize.Yürürken ayağımız takılınca bir de geri dönüp o noktaya trip atmıyor muyuz, bayılıyorum bize.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Seni Seviyorum Sözleri) isimsiz: Herseyim hayatim seni cok seviyorum mavişim (Öfke Sözleri) ayşe k.: Öfke insanı çok değiştirir o anda söyIediğin her keIime incitir insanı. ÖyIe büyük bir diI yarasıdır ki öfke, söyIenen kırıcı sözIeri unutmak mümkün oImuyor. (Güldüren Sözler) ömer: İIk küfürü buIan adamı çok merak ediyorum. Adamı nasıI sinirIendirmişIerse tarihe geçecek sözIer buImuş. :) (Umursamaz Sözler) guldane: Hayatta mutlu olmayi istiyorsan bosvermeyi bileceksin arkadas (Havalı Sözler) medine: zor geliyorsa yaşam firar et paşam
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
yunan atasözleri ıbretlik sözler güldüren sözler süper sözler
büyüleyici sözler sabır sözleri hint atasözleri gözlerle ılgili sözler aşık edici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen