sultan: Uufff Çogg GüzeLL :D

Arabesk Sözler ok sultan demiş ki:
Uufff Çogg GüzeLL :D
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
kadınlar ıçin sözler türkiye sözleri aşk espirileri gürcü atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kurtlar Vadisi Sözleri ok Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.
Zaman Sözleri ok Evrenin en güçlü savaşçıları sabır ve zamandır.
Sponsorlu Bağlantılar
özür dilerim kalbim. küçücük bir mutluluğu sana çok gören birine emanet ettim ben seni.Özür dilerim kalbim. Küçücük bir mutluluğu sana çok gören birine emanet ettim ben seni.
olur da bir gün yolumuz kesişirse, selam vermeden geçme eski günlerimizin hatırınaOlur da bir gün yolumuz kesişirse, selam vermeden geçme eski günlerimizin hatırına...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
teyze anne yarısıysa, 4 teyze bir anneanne yapar. amca baba yarısıysa 2 amca 2 teyze babaanne yapar. görümceyi de hesaplıycam az kaldı.Teyze anne yarısıysa, 4 teyze bir anneanne yapar. Amca baba yarısıysa 2 amca 2 teyze babaanne yapar. Görümceyi de hesaplıycam az kaldı.
rüyamda dedemle diskoya gittik. baktım pistte dans ediyor tüm güzel kızlar dedemin etrafında. rüyamda bile bahtsızım.Rüyamda dedemle diskoya gittik. Baktım pistte dans ediyor tüm güzel kızlar dedemin etrafında. Rüyamda bile bahtsızım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Üzüntülü Sözler) sevil özbey: Hayat İnsanı Bazen ÖyIe Bir Noktaya Getirirki Kimseye Zararın OImamıştır Ama Sen Ziyan OImuşsundur (Yürek Yakan Sözler) bayram: Send terk etdin yadyndan cykar diyme terk etdigince soygim guyjeyar (Cezaevi Sözleri) G.Ece: Beklenen gun gelecekse cekilen aci kutsaldir. (Esprili Sözler) strong: Supermish kanka... (Kardeşlik Sözleri) nehir yagmur: Murat sayılı kardesim seni seviyorum <3 qanqam bnm herseyim degerlim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hint atasözleri hayat sözleri düşündüren sözler 19 mayıs sözleri
geçmiş olsun mesajları sert sözler başarı sözleri kırıcı sözler erkekler ıçin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen