i.halil çiçek: biz rakıyı kovaya boşaltıp tasla içenlerdenmiz be güzelim...

Dertli Sözler ok i.halil çiçek demiş ki:
biz rakıyı kovaya boşaltıp tasla içenlerdenmiz be güzelim...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
gurbet sözleri kıskançlık sözleri almanca aşk sözleri almanca sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kötü Sözler ok Kendini Beğendiğin kadar Dünyayıda Sevgiyide Sana Verilen Değeride Beğenseydin belki Biraz insan oLurdun Nankör
Özenli Sözler ok Eskiden mutlu etmese bile mutsuz ederdi, şimdi onu bile yapamıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
ılk öpücüğü vereceğin kişiyi bulmak eşsiz bir şeydir. sonunda dudaklarınız birbirine değdiğinde, onları her yerinde hissedersin.İlk öpücüğü vereceğin kişiyi bulmak eşsiz bir şeydir. Sonunda dudaklarınız birbirine değdiğinde, onları her yerinde hissedersin.
acıların yürekte bıraktığı izler, kalemin kağıda bıraktığı sözlerden çok farklıdır.Acıların yürekte bıraktığı izler, kalemin kağıda bıraktığı sözlerden çok farklıdır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefondan facebooka girip diskoda arkadaşlarla kopmak yazan ergen, kız kardeşinden gelen çık artık şu tuvaletten yorumuyla krize girdi.Telefondan facebook'a girip 'Diskoda arkadaşlarla kopmak' yazan ergen, kız kardeşinden gelen 'çık artık şu tuvaletten' yorumuyla krize girdi.
bir evladın perde takmaktan sonraki en önemli görevi, evde kimse yokken gelen telefon üzerine buzluktaki kıymayı dışarıya çıkarmaktır.Bir evladın perde takmaktan sonraki en önemli görevi, evde kimse yokken gelen telefon üzerine buzluktaki kıymayı dışarıya çıkarmaktır.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Sözler) şirin: bende bir şey eklemek istiyorum aya baktım seni gördüm sana baktım ayı gördüm (Yalan Sözler) Sabina: bi kere yalan en kötü şeydir ALLAH tüm yalan söyliyenlere büyük ceza versin AMİN İNŞALLAH (Laf Sokucu Sözler) mustafa seymen öndeş: allah bir dil vermiş gerisini koyvermiş... (Laf Sokan Sözler) Mehmet celık: Ben gıttım ellere vur go...nu yerlere (Sizden Gelenler) ayşee: sen gülünce şu yananda iki çukur oluyoya oraya ben ölünce beni gömsünler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özgürlük sözleri umut sözleri afrika atasözleri ağır sözlü sözler
sms mesajları dua sözleri komik sözler geyik sözler padişah sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen