i.halil çiçek: biz rakıyı kovaya boşaltıp tasla içenlerdenmiz be güzelim...

Dertli Sözler ok i.halil çiçek demiş ki:
biz rakıyı kovaya boşaltıp tasla içenlerdenmiz be güzelim...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
araba sözleri tatlı sözler geyik laflar zehir sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Efkarlı Sözler ok Bir soluk kadar yakin,yildizlar kadar uzak derler sevgi için.Uzanirsin yetisemezsin,yetisirsin dokunamazsin,Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsin.
İğneli Sözler ok Selamete varmayabilir her sabır. Bazı davalar mahşere kalır!
Sponsorlu Bağlantılar
fotoğrafları insanlardan daha çok seviyorum. çünkü hiç değişmiyorlar.Fotoğrafları insanlardan daha çok seviyorum. Çünkü hiç değişmiyorlar.
bir gün karşılaşacağız seninle. sen parmağındakini saklayacaksın, ben ise gözlerimi kaçıracağım senden. yüreğimiz acıyacak, ne kadar istemesek de sarılamayacağız o an.Bir gün karşılaşacağız seninle. Sen parmağındakini saklayacaksın, ben ise gözlerimi kaçıracağım senden. Yüreğimiz acıyacak, ne kadar istemesek de sarılamayacağız o an.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
alnımı ısıran sinek, sanırım bana helalimsin demek istedi canım ya.Alnımı ısıran sinek, sanırım bana helalimsin demek istedi canım ya.
ben küçükken uyumadan önce hiç masal dinlemedim lan. annem yat diyordu yatıyordum.Ben küçükken uyumadan önce hiç masal dinlemedim lan. Annem yat diyordu yatıyordum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) Deryà: -günahına kadar sevdiklerim var -birde sevabını bile istemediklerim! (Sizden Gelenler) nazar gezgil: gülüşler vardır sahte olur gülüşler vardır kahpelere çok dokunurr .... nazar gezgil farkıyla (Sizden Gelenler) murat gzc: hayat boştur paşa al eline maşa hazırlan kışa :) (Mutsuzluk Sözleri) tehmine: InsanIarin mutsuzlugunIa besIenen insanIar var ya ha iste onIar niye var ya!! bir kere deneseIer fesatIanmadn guIebiImeyi aIiskanIik yapicak onIarada mutIuIuk ama maIesef (Orijinal Sözler) zeynep: Gitmek gerekir bazen.. Fazla yormadan , Daha çok bıktırmadan ..Eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
başsağlığı mesajları aşık edici sözler dertli sözler özlem sözleri
uyuz sözler galatasaray sözleri ıspanyolca atasözleri ınce sözler kıl sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen