selda: Canim annem seni seviyorum

Aile İçin Sözler ok selda demiş ki:
Canim annem seni seviyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
hatıra sözleri hüzünlü sözler amerikan atasözleri dokunaklı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kral Sözler ok Durup dururken bir yumruk oturuyorsa göğsüne ve bir ağlama hissi geliyorsa boğazını zorlayan. Bir sürü keşkelerin var ve taşıyamıyorsun demektir.
Umut Sözleri ok Küslük bitecek, bu kırgınlık geçecek diye ne çok bekledim seni.
Sponsorlu Bağlantılar
hiç kimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değildir! gün gelir rüzgar tersine eser, allah seni yalnızlıkla terbiye eder.Hiç kimsenin hayatında kimsenin yeri garanti değildir! Gün gelir rüzgar tersine eser, Allah seni yalnızlıkla terbiye eder.
biz de hatalıydık elbet. kalbimizde başrolü kime verdiysek katil hep o çıktı.Biz de hatalıydık elbet. Kalbimizde başrolü kime verdiysek katil hep o çıktı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aşkım orada erkekler var, geçerken gözlerini şaşı yapıp etrafındakilere tükür de seni özürlü sansınlar.Aşkım orada erkekler var, geçerken gözlerini şaşı yapıp etrafındakilere tükür de seni özürlü sansınlar.
lanlı lunlu konuşan kız dünya ahiret üçüncü tabur beşinci bölük askerlik arkadaşımdır.Lanlı lunlu konuşan kız dünya ahiret üçüncü tabur beşinci bölük askerlik arkadaşımdır.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) JERRY: Elbet birgün FIRAT SAKAL (Platonik Aşk Sözleri) seyit: aşk gece 3 te msjlaşırken sini onu sevmediginden haberibile olmyan kalbin ritmini dan ettiren 3 kelimelik sözdür ( aşk) (Adam Gibi Sözler) Fehmi sartik: Aslanın yaşadığı cakallar hayal bile etmeye cesaret edemez bre.fehmi SARTIK (Laf Sokucu Sözler) ayse: ask yasaksa tuutklayanı kalbım hakımı yarım olsun ısterım (Hasret Sözleri) kirlisakal: Benin sadik yarim kara topraktir
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
facebook sözleri ınce sözler bomba sözler nankörlük sözleri
aşk espirileri platonik aşk sözleri ağır abi sözleri espirili sözler ısyan sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen