selda: Canim annem seni seviyorum

Aile İçin Sözler ok selda demiş ki:
Canim annem seni seviyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
barış sözleri erkekler ıçin sözler araba yazıları anlamsız sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Felsefi Sözler ok Küçük şeylere fazla önem verenler ellerinden büyük şeyler gelmeyenlerdir. EFLATUN
Yürek Yakan Sözler ok Bir gün ikimiz de öleceğiz. Elbette senin mezarın mermerden olacak. Benimkisi şüphesiz meçhul kalacak. Ama unutma senin Allah'a borcun, benimse hep alacağım olacak.
Sponsorlu Bağlantılar
kimseyi hafife almayın! çünkü bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar. ve bir kibrit, bir milyon ağacı yakar.Kimseyi hafife almayın! Çünkü bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar. Ve bir kibrit, bir milyon ağacı yakar.
yetimhanede yetişen küçük bedenlerin, ranzalara yazdıkları anne yazısı kadar masum olmalı sevgiYetimhane'de Yetişen küçük Bedenlerin, ranzalara yazdıkları 'ANNE' yazısı kadar masum olmalı Sevgi...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kadinlar dunyadaki en guzel şeydir -john lennon- manyak mısın lan , uğraşılır mı kadınlarla -dedem- :)'Kadinlar dunyadaki en guzel şeydir' -John Lennon- 'Manyak mısın lan , uğraşılır mı kadınlarla' -Dedem- :)
kasiyerlerin ürün iptal ederken yaptıkları artistlikler nedir öyle bi anahtar çevirmeler hızlı hızlı bi şeyler girmeler falan sanki hacker.Kasiyerlerin ürün iptal ederken yaptıkları artistlikler nedir öyle bi anahtar çevirmeler hızlı hızlı bi şeyler girmeler falan sanki hacker.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kısa Aşk Sözleri) Halil Kurt: Bu dewirde ne ask ne sevgi kaImis hepsi coIuk cocugun oyuncagi oImus (İltifat Sözleri) fff: haqyt senle guzel (Laf Sokucu Sözler) furksn: laf sokarım laf koyarım üstüne gelirse bir yumurta suratına koyarım (Sizden Gelenler) ZEYNEP GÜNEŞ: Aşk yalnız kalmaksa, Kalırım Albayımm!!! (Aşk Sözleri) gamze: aşk sevdiğinin yanında kalmaktır bence
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
terk etme sözleri hint atasözleri dünya ıle ılgili sözler kamyon arkası sözleri
öğretmenler günü mesajı hasret sözleri barış sözleri psikopat sözler evlilik sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen