selda: Canim annem seni seviyorum

Aile İçin Sözler ok selda demiş ki:
Canim annem seni seviyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
kutlama sözleri başarısızlık sözleri azerbaycan atasözleri farklı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Zehir Sözler ok Unuttum sanma her köpek havladığında,
aklıma geliyorsun!
Duygusal Sözler ok Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.
Sponsorlu Bağlantılar
sevmeye korkan kadınları sevin, öyle kadınlar; siz kaybetmemek için her şeyi göze alırlar.Sevmeye korkan kadınları sevin, öyle kadınlar; siz kaybetmemek için her şeyi göze alırlar.
bana öyle bir sarıl ki; etim kemiğimden, ruhum bedenimden ayrılsın. ve hiç bırakma, ömrüm kollarında son bulsun.Bana öyle bir sarıl ki; Etim kemiğimden, ruhum bedenimden ayrılsın. Ve hiç bırakma, ömrüm kollarında son bulsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
az daha zorlasam rüyamda 2 sezon dizi çekeceğim, ama adam gelmiş en uzun rüya 7 saniyedir diyorAz daha zorlasam rüyamda 2 sezon dizi çekeceğim, ama adam gelmiş 'en uzun rüya 7 saniyedir' diyor...
küçükken cırt cırtlı ayakkabıların cırt cırtlarını çapraz yapıştırdığımda, kendimi dünyanın en artist kişisi zannederdim.Küçükken cırt cırtlı ayakkabıların cırt cırtlarını çapraz yapıştırdığımda, kendimi dünyanın en artist kişisi zannederdim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Çerkez Atasözleri) mihriban: çok güzelmiş atasözler (Havalı Sözler) H gedik: Milet mapusta ben gözlerinde mühebet yemişim:-):-) (Kurban Bayramı Mesajları) mert ece: Bayramda: -Oo görmeyeli ne büyümüşsün sen. +Para ver. -Maşallah ne güzel olmuşsun +Para -Tü tü tü ayy ne güzel genç olmuşsun. +Bönö pörö vör (Gurbet Mesajları) emre: Önceden dünya yıkılsa ben de altında kalsam hiç umrumda olmazdı; ama şimdi... Şimdi esen rüzgardan korkuyorum hastalanırsam üzülürsün diye. (Seval ÖZDEMİR için) (Havalı Sözler) mehmet: Sen benimle cikmis zanneder ken hayat zaten ayiriyor du bizi...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
laf sokucu sözler sevgililer günü mesajları hz ali sözleri cömertlik sözleri
amerikan atasözleri rap sözleri davetiye sözleri sempatik sözler seni seviyorum sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen