kubra: Annemi çok seviyorum nolur onlara sesinizi bile yukseltmeyin kıymetini bilelim annem babam herseyim bnm

Aile İçin Sözler ok kubra demiş ki:
Annemi çok seviyorum nolur onlara sesinizi bile yukseltmeyin kıymetini bilelim annem babam herseyim bnm
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
laf sokan sözler kadir gecesi mesajları kısa aşk sözleri evlilik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Gözlerle İlgili Sözler ok Sen sana gözlerimden bak, gör nasıl seveceksin kendini.
Manyak Sözler ok Yavaş gel Biraz DikkatLi Ol belki Yetişirsin bana Yolun Sonunda
Sponsorlu Bağlantılar
kalbimi kırmana sesim çıkmaz aslında, fakat içinde sen varsın işte, bu zoruma gidiyor be sevgili.Kalbimi kırmana sesim çıkmaz aslında, fakat içinde sen varsın işte, bu zoruma gidiyor be sevgili.
ne kadar yaşayabileceğini biliyor musun ? o halde sarıl sevdiğine son nefesin gibi..Ne kadar yaşayabileceğini biliyor musun ? O halde sarıl sevdiğine son nefesin gibi..
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
4.sınıftaydım, babam teşekkür getir, bilgisayarını yenileyeceğim dedi, ben de çok çalışıp 5 getirdim. geldi f5 e basıp gitti, o gün bugündür başarıya küsüm.4.sınıftaydım, babam 'teşekkür getir, bilgisayarını yenileyeceğim' dedi, ben de çok çalışıp 5 getirdim. Geldi f5 e basıp gitti, o gün bugündür başarıya küsüm.
-numaranı versenee tatlı kız! +053744443333332 -fazla verdin. +üstü kalsın tatlım! - {of aptl ya} -Numaranı versenee tatlı kız! +053744443333332 -Fazla verdin. +Üstü kalsın tatlım! - {of aptl ya}
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karşılıksız Aşk Sözleri) Leyla: aynı beni anlatmışlar. (Efkarlı Sözler) nur gülşen: Sen benimsin. Çünkü; emeğimsin, sevgi verdiğimsin. Çünkü; değer verdiğim, çaba sarfettigimsin.Çünkü; umutIa bekIedigimsin. GüIümsün, güIücüğümsün. En ufak şeydeki tebessümümsün. Sen benimsin. Çünkü; söz verdiğim,söz verenimsin (Kardeşlik Sözleri) buse: Zehram ömrüm her şeyim can yoldaşım. Güldüğümde beraber güldüğüm ağladığımda beraber ağladım sarışınım SENİ ÇOK SEVİYORUMMMM (Sizden Gelenler) özlem: virgül gibi araya girenlere gıcık oluyorum hadi virgül en azından belli yerlerde araya giriyor ama bazı insanlar yerli yersiz araya giriyooo :) (Romantik Sözler) şeyhmusss: Bazı insanların hayatınıza niçin girdiğini çok takmayın köpeğinize isim verirken fazla düşünmezsiniz ...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
orijinal sözler tebrik sözleri özgürlük sözleri kötü laflar
yolculuk tatil sözleri ılginç sözler damar sözler ağır sözler muhteşem sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen