ceylan: Herseye ve herkese ragmen gulumseyebilen guclu bence...

Anlamlı Sözler ok ceylan demiş ki:
Herseye ve herkese ragmen gulumseyebilen guclu bence...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
sihirli sözler mutsuzluk sözleri sevgiliye uyku mesajları can yakan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sert Sözler ok Duygularımla oynayanın rüyalarını bozarım.
Cuma Mesajları ok Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır beraberce dua etmek için, dualarınızın kabul olması dileğiyle Hayırlı Cumalar.
Sponsorlu Bağlantılar
her limanda bir sevgili değil sadece bir sevgilide sığınacak liman aradık. farkımız buydu o yüzden mutlu olamadık.Her limanda bir sevgili değil... Sadece bir sevgilide sığınacak liman aradık. Farkımız buydu o yüzden mutlu olamadık.
o değil de sabahlara kadar uyumuyorum ya, bu gözlerimin hiç bir suçu yoktu.O değil de sabahlara kadar uyumuyorum ya, bu gözlerimin hiç bir suçu yoktu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
lisedeyken cool görüneyim diye kız arkadaşımın yanında babama ismiyle hitap etmiştim, babam da kızın yanında beni dövmüştü.Lisedeyken cool görüneyim diye kız arkadaşımın yanında babama ismiyle hitap etmiştim, babam da kızın yanında beni dövmüştü.
neymiş efendim arkadaş kalmak istiyormuş, ulan zaten benim arkadaşım var, sevgilim yok.Neymiş efendim arkadaş kalmak istiyormuş, ulan zaten benim arkadaşım var, sevgilim yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Etkileyici Sözler) sevme beni: Adamsan Sadece Bir Kızı Seveceksin Diğer Kızlardan Vazgeçeceksin (Sizden Gelenler) delişair: Hayallerini yıkan insanların yüzlerini asla unutmazsın.. Niyemi çünkü onlar hep en yakınlarındır.. (Sizden Gelenler) ismail: tek kaldım dünyada dünyam olumusun aşkım (Cuma Mesajları) esra: çok teşekkür ederim çok işime yaradı :-) (Ezici Sözler) melek: Her zaman kulanicam..OLEYYYYYY...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
muhteşem sözler başarısızlık sözleri tatlı sözler alman atasözleri
mevlana sözleri türk atasözleri aşk espirileri taziye mesajları damardan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen