ceylan: Herseye ve herkese ragmen gulumseyebilen guclu bence...

Anlamlı Sözler ok ceylan demiş ki:
Herseye ve herkese ragmen gulumseyebilen guclu bence...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
padişah sözleri manalı sözler romantik sözler kadir gecesi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Fransız Atasözleri ok Bir yanlışı haklı çıkarmaya çalışmak onu iki kat büyütür.
Regaip Kandili Mesajları ok Allah'ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
nesin sen? adını bir türlü koyamadığım uzaklaştıkça yaklaştığım kaçtıkça yakalandığım gecenin ayazında soğumayan sıcaklığım, yüreğimde tüm ağırlığıyla var olan diğer yarım. yüzleşmekten korktuğum duygularım. nesin sen? her şeyim mi? hiçbir şeyim mi?Nesin sen? Adını bir türlü koyamadığım uzaklaştıkça yaklaştığım kaçtıkça yakalandığım gecenin ayazında soğumayan sıcaklığım, yüreğimde tüm ağırlığıyla var olan diğer yarım. Yüzleşmekten korktuğum duygularım. Nesin sen? Her şeyim mi? Hiçbir şeyim mi?
kalp ister yansın, ister kırılsın, isterse de ağlasın. yine de seviyor katilini.Kalp ister yansın, ister kırılsın, isterse de ağlasın. Yine de seviyor katilini.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
benimle evlen, elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacağım diyerek evlendiği hatuna 1.kalite bulaşık eldiveni alan adam, adam gibi adamdır.Benimle evlen, elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacağım diyerek evlendiği hatuna 1.kalite bulaşık eldiveni alan adam, adam gibi adamdır.
acaba kızlarda sağdaki benim kanka diyo mudur? eğer diyorlarsa ben hep soldaki oluyorum kesin.Acaba kızlarda 'sağdaki benim kanka' diyo mudur? Eğer diyorlarsa ben hep soldaki oluyorum kesin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Psikopat Sözler) halit gül: Uyumuyoruz . Çünkü Psikolojimiz Bozuk (Karşılıksız Aşk Sözleri) ela gözlü: unuttum dersiniz 1 2 sene oldu resmen unuttum diorum olmuo bn böyle aşkı yaşamadım ya karşılıksız aşk çok zor be (İnce Sözler) merve: sana katılıyorum isa (Gözyaşı Sözleri) İnceden: Ayıkıyonmu (Koyan Sözler) aklıllı: koyarlan bu laflar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ısyan sözleri oturtan laflar bulgar atasözleri dostluk sözleri
yalnızlık sözleri deli sözler yunan atasözleri anlamsız sözler ağır sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen