Gürkan : İyi :)

Dokunaklı Sözler ok Gürkan demiş ki:
İyi :)
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
dua sözleri sevgiliye güzel sözler sitem sözleri ülkücü sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sabır Sözleri ok Mümin kişinin durumu ne kadar şaşırtıcıdır. Zira her işi onun için bir hayırdır. Bu durum, sadece mümine hastır, başkasına değil: Ona memnun olacağı bir şey gelse şükreder, bu ise hayırdır; bir zarar gelse sabreder, bu da hayırdır. MEVLANA
Racon Sözleri ok asalet boyda deil soydadır, incelik belde deil dildedir, doğruluk sözde deil özdedir, namus sözde deil yürektedir, güzellik yüzde deil bakan gözlerdedir.
Sponsorlu Bağlantılar
o kadar çok sahte gülücük atıyorum ki, gerçekte nasıl güldüğümü unuttum.O kadar çok sahte gülücük atıyorum ki, gerçekte nasıl güldüğümü unuttum.
allah erkeğe altını haram kılmıştır neden mi! ; çünkü: erkeğe yakışan tek mücevher kadindır..ALLAH erkeğe altını haram kılmıştır neden mi! ; ÇÜNKÜ: Erkeğe yakışan tek mücevher 'KADIN'dır..
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
karanlıkta ışığın düğmesini arıyordum birden içeri babam girdi, duvarla sevişiyorum sanıp beni dövdü.Karanlıkta ışığın düğmesini arıyordum birden içeri babam girdi, duvarla sevişiyorum sanıp beni dövdü.
bir saat boyunca kulaklıkla bir şey dinlemek kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırıyormuş. müziği duyunca sevişmeye başlıyorlar herhalde :dBir saat boyunca kulaklıkla bir şey dinlemek kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırıyormuş. Müziği duyunca sevişmeye başlıyorlar herhalde :D
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Merveycex: En çok da ne koyar bilirmisin; kimse duymasın diye nefesini tutarak ağlarsın ya (Sizden Gelenler) İsimsiz: Şimdi oturup sana şerefini anlatırdım ama kaybettiği şeyi dinlemek ağır gelir insana... (Atarlı Sözler) gızem: sende yoksun neylerım ıstanbul (Kardeşlik Sözleri) muhammed: çok güzel sözler tebrikler (Kurtlar Vadisi Sözleri) TheReis: Biz Racon Kesmeyiz Kafa Keseriz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıntihar sözleri dua sözleri tebrik sözleri bayram mesajları
gözyaşı sözleri ramazan bayramı mesajları arnavut atasözleri özür mesajları ısyan sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen