aydan: dert bizde coooook masallah

Dertli Sözler ok aydan demiş ki:
dert bizde coooook masallah
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
çapkınlık sözleri anneler günü mesajları ülkücü sözleri ıftar mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İhanet Sözleri ok Ben aylardır ölüyorum, sen kiminle gülüyorsun?
Hayat Sözleri ok Dünyaya bir daha gelecekmiş gibi yaşamayı bırakmalısın.
Sponsorlu Bağlantılar
başını yastığa koyarsın da, kırıklarla dolu yorgun yüreğini hiçbir yere koyamazsınBaşını yastığa koyarsın da, kırıklarla dolu yorgun yüreğini hiçbir yere koyamazsın...
bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.Bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, Susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hayallerinin peşinden koşan insanlara saygı duyarım. ben en fazla arkalarından ya bi bekleyin diyebiliyorum.Hayallerinin peşinden koşan insanlara saygı duyarım. Ben en fazla arkalarından 'ya bi bekleyin' diyebiliyorum.
kızlar şampuan alırken; saçlarımı parlak göstermeli, tararken kolay olmalı, yumuşatmalı, kepeği önlemeli. erkekler şampuan alırken; aha şampuan yazıyo la.Kızlar şampuan alırken; saçlarımı parlak göstermeli, tararken kolay olmalı, yumuşatmalı, kepeği önlemeli. Erkekler şampuan alırken; 'aha şampuan yazıyo la'.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Güldüren Sözler) ceren: güzel olmuş özelliklede bu Güzele bakmak sevap diye günde 5 kere aynaya bakıyorum. :D :D (Ölüm Sözleri) Ece nur: Men sevdıyımı ıtırdım ama yasıya yasıya. Men her gun oldum ama o hec olmedı (Resimli Güzel Sözler) damla: Bütün aşklar kitaplara yazılacak kadar küçükse bizimki evrene sığamıyacak kadar büyüktür (Umursamaz Sözler) Gamze: Gee4cekten umrumda olsaydın.. Biyerlerde adın geçerdi (Sizden Gelenler) Fehmi sartik: Her yürekten sevenin sevdasından Zalimin zulmunden kacmak korkakliktır...Fehmi sartik
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
cuma mesajları arnavut atasözleri mutsuzluk sözleri cezaevi sözleri
ünlü sözler düşündüren sözler arnavut atasözleri damardan sözler arabesk sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen