aydan: dert bizde coooook masallah

Dertli Sözler ok aydan demiş ki:
dert bizde coooook masallah
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
motivasyon sözleri laf sokucu sözler sempatik sözler azeri sevgi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Candan Sözler ok KalaNa GiT, GideNe KaL DemeM!
Aşk Espirileri ok Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder, erkek ise tum yasamini mahfeder.
Sponsorlu Bağlantılar
belki de tanımadığın birine ikram ettiğin bir bardak su, senin için cennette dikilecek bir ağaçtır.Belki de tanımadığın birine ikram ettiğin bir bardak su, senin için cennette dikilecek bir ağaçtır.
sana değer veren kişinin peşinden git. çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur.Sana değer veren kişinin peşinden git. Çünkü o senin, karanlıklarını aydınlatan bir ışık olur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bulaşık yıkıyordum ya cevap veremedim; evi süpürüyordum ya cevap veremedim diyerek evlenmelik kız olduğu mesajını veren kız, bordo berelidir. dikkat edin.Bulaşık yıkıyordum ya cevap veremedim; evi süpürüyordum ya cevap veremedim diyerek evlenmelik kız olduğu mesajını veren kız, bordo berelidir. Dikkat edin.
annem beni evlendirme maksadıyla arkadaşının kızını görmeye götürdü. kız kahveyi nasıl içersin dedi ağzımla dedim. annem evde görüşcez diyo.Annem beni evlendirme maksadıyla arkadaşının kızını görmeye götürdü. Kız 'kahveyi nasıl içersin' dedi 'ağzımla' dedim. Annem 'evde görüşcez' diyo.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Fransızca Aşk Sözleri) ahmet: Süperr ^^ (Sizden Gelenler) dilo: İnsan sevince mutluluğun en dibini yaşıyor. Yaşamak sevincin içinde yer alıyorsa, aldığın nefesin huzur olduğunu anlarsın. (Dertli Sözler) şenyer: Derdim olmasin omur boyu yanliz kalayim (Ayrılık Sözleri) oğuzCan: Senden sonra kim canımı yakarsa ahım sana. Sen gitmeseydin onIar geImiyecekti! (İyi Geceler Mesajları) halit: rüzgarın savuruşuna güneşin batışına senin duruşuna hastayım bebeğim.....
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kazakistan atasözleri bağışlama sözleri mevlid kandili mesajları avusturya atasözleri
ılginç sözler manalı sözler ıyi geceler mesajları ıran atasözleri ulvi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen