sudenazarkan: Abim askere gittu cok ozluyorumm

Özlem Sözleri ok sudenazarkan demiş ki:
Abim askere gittu cok ozluyorumm
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Özlem Sözleri tıkla!
kutlama sözleri hoş sözler ığneli sözler süslü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağır Abi Sözleri ok Zamana bırak dediler, bende öyle yaptım. Gün,hafta, ay, yıl derken sadece şunu anladım eskiyor, ama eksilmiyor kalp ağrısı.
Sensizlik Sözleri ok Baktığım her yerde sen varsın, yokluğun canımı acıtıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
yatağına yatınca; yüreğinin sesinden uyuyamıyorsan. anla ki yalnızsın!Yatağına Yatınca; Yüreğinin Sesinden Uyuyamıyorsan. Anla Ki Yalnızsın...!
sen mi ateştin her defasında beni yakan, yoksa ben miydim yanmaktan başka çaresi olmayanSen mi ateştin her defasında beni yakan, yoksa ben miydim yanmaktan başka çaresi olmayan...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hatuna foto atsana diyince şuan müsait değilim, müsait olunca atarım derken elli tane foto çekip güzel poz yakalamaya çalışmıyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum.Hatuna 'foto atsana' diyince 'şuan müsait değilim, müsait olunca atarım' derken elli tane foto çekip güzel poz yakalamaya çalışmıyorlarsa ben de bir şey bilmiyorum.
berberin yüzüne karşı abi olmamış diyebilen var mı? vallahi bi kere diyemedim desek makası saplıcak sanki.Berberin yüzüne karşı 'abi olmamış' diyebilen var mı? Vallahi bi kere diyemedim desek makası saplıcak sanki.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) öznur: harikaaaaaaa benceee (Aile İçin Sözler) nuran: çok duygulu şiirler olmuş o anda okurken çok duygulandım (Cuma Sözleri) erdoğan: Benim en sevdiğim gün cumadır çünki allah, I hatırlatan gün (Mutluluk Sözleri) SELIN ASLAN: Şu haytta herkez kendi işiyIe meşguI oIsa herkez mutIu oIur ama nerde (Doğru Sözler) Şeyda: Hepsi çok güzel
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
racon sözleri uğurlu sözler aşk acısı sözleri edep sözleri
manalı sözler özlem sözleri aşk acısı sözleri ıtalyan atasözleri polonya atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen