Zeliş: Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.!

Arabesk Sözler ok Zeliş demiş ki:
Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
küçük sözler kıymetli sözler kötü laflar sihirli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sıcak Sözler ok Ben de demlendirip, başkasına dökme yüreğini! Onlar şekerle tatlandırır, ben şekersiz içerim seni. Haydi gel soğumasın çayımız.
Seni Seviyorum Sözleri ok SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN.
Sponsorlu Bağlantılar
öpmediğin, sarılmadığın, koklamadığın birini özlemek; ölümü özlemek gibidir. seni bitirir.Öpmediğin, sarılmadığın, koklamadığın birini özlemek; ölümü özlemek gibidir. Seni bitirir.
ey sevgili! seni etrafı birbirine katıp ağlayan, annesine hasret kimsesiz bir çocuk misali delicesine çok özledim!Ey sevgili! Seni etrafı birbirine katıp ağlayan, annesine hasret kimsesiz bir çocuk misali delicesine çok özledim!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eros da kendine göre haklı, oduna ok saplamak zor olsa gerek.Eros da kendine göre haklı, oduna ok saplamak zor olsa gerek.
bu sabah da sadece sağ gözümü açarak uyandım. ıkisini birden açınca çok ceyran oluyor. beyin önemli. soğuktan korumak lazım.Bu sabah da sadece sağ gözümü açarak uyandım. İkisini birden açınca çok ceyran oluyor. Beyin önemli. Soğuktan korumak lazım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağır Abi Sözleri) Ahmet dgou: Ben seni çok fazla abartmışım ama sen bir kalemde silecek kadar aptalmışsın şimdi git ama arkana bir an bile bakma.. gelmeyelim göz göze Kıyamam.. belki ayrılamam bir gün gelirsem aklına bir düşün belki de ara ama unutma bıraktığın yerde olmayacağım asla. (Cuma Mesajları) Nesih mensul: Güzel bir çalışma, allah devamını getirsin ınşaallah, elinize sağlık iyi günler... (Güldüren Sözler) ceren: güzel olmuş özelliklede bu Güzele bakmak sevap diye günde 5 kere aynaya bakıyorum. :D :D (Havalı Sözler) beytullah: tüm gördöm aheyeldi ama kendime bakınca ahyal olmadını aldım yeyen (Kardeşlik Sözleri) Samet Gönül: alayina değil kralına reis...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
minibüs yazıları sihirli sözler laf sokan sözler koyan sözler
mısır atasözleri süslü sözler sıcak sözler ıçten sözler barış sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen