Zeliş: Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.!

Arabesk Sözler ok Zeliş demiş ki:
Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
öfke sözleri süper sözler ağır abi sözleri alman atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İhanet Sözleri ok 'Hiç kimseye güvenmiyorum' diye birşey yoktur. 'Ben zamanında o'na güvendiğim için, artık kimseye güvenmiyorum' vardır.
Amerikan Atasözleri ok Bir kadının yüzündeki ifade, sırtındaki elbiselerden daha mühimdir.
Sponsorlu Bağlantılar
güneş parlıyorken, herkes seni sevebilir unutma. ama gerçekten kimin umurunda olduğunu ancak fırtınalar eserken öğrenirsin.Güneş parlıyorken, herkes seni sevebilir unutma. Ama gerçekten kimin umurunda olduğunu ancak fırtınalar eserken öğrenirsin.
kalbin kırıla kırıla öğrenirsin kime ne kadar değer vermen gerektiğini.Kalbin kırıla kırıla öğrenirsin kime ne kadar değer vermen gerektiğini.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
babama ilk bilgisayar kullanmayı öğrettiğim günü hatırlıyorum. ekrandaki fare imleciyle birlikte babam da hareket ediyodu yerinde.Babama ilk bilgisayar kullanmayı öğrettiğim günü hatırlıyorum. Ekrandaki fare imleciyle birlikte babam da hareket ediyodu yerinde.
az önce mağazada bi ceketin 970 lira olduğunu gördüm. o parayı ona vereceğime kendime soba taktırırım.Az önce mağaza'da bi ceketin 970 lira olduğunu gördüm. O parayı ona vereceğime kendime soba taktırırım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cuma Mesajları) yakup celebi: Eyvallah abiler (Duyulmamış Sözler) Ahmet Turan: Biz Hiç Birşeyi Zamana Bırakmadık, Herşeyi Allaha Emanet Ettik .. (Kardeşlik Sözleri) sibel okay: özgürüm bitanecik kardeşim seni çok sewiyorum. (Güldüren Sözler) meral: güzelmiş bence çok gülüyoruz (Özlü Aşk Sözleri) halil sünbül: Gerçek aşk sevdiğinin yanında oIabiImek. o eIi sımsıkı tutabiImek gözgöze bakarken seni sevoyorum diyebiImektir.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
erkekler ıçin sözler başsağlığı mesajları uğurlu sözler can yakan sözler
renkli sözler koyan laflar başsağlığı mesajları damardan sözler türk atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen