Zeliş: Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.!

Arabesk Sözler ok Zeliş demiş ki:
Senin yaptığın atar, benim hayatıma renk katar be güzelim.!
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Arabesk Sözler tıkla!
efkarlı sözler emo sözleri platonik aşk sözleri ınce sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kapak Laflar ok Ey,iKi AdımLık YerKüre Senin ßütün aRka ßahçeLerini Gördüm ßen
Azeri Sevgi Sözleri ok Ele bir agaca guven ki hec qurumasin,ele birini sev ki hec unutmasin, sev amma movsumluk olmasin, yayda yasil olub qisda solmasin.
Sponsorlu Bağlantılar
kalbimi; içinde sen yazılan kağıtlara sarıp. maveradan esen rüzgarlara salacağım. dönüp dolaşıp seni bulacak; biliyorum. arafta seni bekliyorum.Kalbimi; içinde sen yazılan kağıtlara sarıp. Mavera'dan esen rüzgarlara salacağım. Dönüp dolaşıp seni bulacak; biliyorum. Arafta seni bekliyorum.
annem ben ölürsem dediğinde bile kalbim sıkışıyor. benden önce gitme anne, sana herkesten çok ihtiyacım var.Annem 'ben ölürsem' dediğinde bile kalbim sıkışıyor. Benden önce gitme anne, sana herkesten çok ihtiyacım var.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün şeytanla kavga ettk, neymiş efendim benim aklıma gelenler onun niye aklına gelmiyormuş :)Bugün şeytanla kavga ettk, neymiş efendim benim aklıma gelenler onun niye aklına gelmiyormuş :)
her tespih çeken kabadayı olsaydı, imamlar mafya babası olurdu. (:Her tespih çeken kabadayı olsaydı, imamlar mafya babası olurdu. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) sanane: vazgeçilmez deyilsin önümü açta yenileri gelsin (Sizden Gelenler) Siverekli: Hayat Bir Nefestir, ALDIĞIN KADAR.. Hayat Bir Kafestir, KALDIĞIN KADAR.. Hayat Bir Hevestir, DALDIĞIN KADAR... (Hz.Mevlana) (Ağlatan Sözler) sinan: benimle yaşamk agır geliyor sa kapıorda ikile paşam.. (Duyulmamış Sözler) Ahmet Turan: Biz Hiç Birşeyi Zamana Bırakmadık, Herşeyi Allaha Emanet Ettik .. (Laf Sokucu Sözler) Betül: Hiç güzel değil iğrenç
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
taziye mesajları özbek atasözleri aile ıçin sözler başarısızlık sözleri
ürkütücü sözler değişik sözler kurban bayramı mesajları duygusal sözler candan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen