obi van kenobi : yalnızlık adını bilmediğim bir yabancıydı bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz ...

Yalnızlık Sözleri ok obi van kenobi demiş ki:
yalnızlık adını bilmediğim bir yabancıydı bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz ...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
ıhanet sözleri havalı sözler pişmanlık sözleri ayrılık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Motivasyon Sözleri ok 'İnsanı ihtiyarlatan geride bıraktığı yılların çokluğu değil, ideal yokluğudur. Yıllar ciddi buruşturur, fakat idealsizlik ruhu öldürür.' G. CENERAL MACARTHUR
Damar Sözler ok Rakının tadı sana acı geliyorsa, senin rakı içecek kadar acın yok demektir.
Sponsorlu Bağlantılar
saçımdaki kırıkların haddi hesabı yok ama rekor hala kalbimde.Saçımdaki kırıkların haddi hesabı yok ama rekor hala kalbimde.
mutluluk eskiden bugs bunny bitti zannederken, aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı.Mutluluk eskiden bugs bunny bitti zannederken, aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sağım da bir, solum da iki kızla geziyoruz. uzun süredir üç kızla gezme şansı bulamamıştım. dolmuşlar da olmasa kızlarla yan yana oturamıcam.Sağım da bir, solum da iki kızla geziyoruz. Uzun süredir üç kızla gezme şansı bulamamıştım. Dolmuşlar da olmasa kızlarla yan yana oturamıcam.
hepimiz sevgilimizle kavga ettikten sonra telefonumuzu kapatıp 15 dakika sonra da mesaj atmış mı acaba? diyerekten açmışızdır.Hepimiz sevgilimizle kavga ettikten sonra telefonumuzu kapatıp 15 dakika sonra da 'mesaj atmış mı acaba?' diyerekten açmışızdır.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Facebook Sözleri) boy arda: Rüyamda sevgilim vardı ve feys şifremi istedi... vermemek için uyandım (Sizden Gelenler) GÜNAY: Dünyada insanların akıllısı lider, acıkgözü milyarder, safı hep mücadele eder. (Cuma Mesajları) esra: çok teşekkür ederim çok işime yaradı :-) (Harbi Sözler) serkan: Boşa uğraşma bazen sil baştan başlamak gerek.. (Öfke Sözleri) orusbu selin: biz onlar icin aglıyoz ama onlar bizim için kılını bile kıpırdatmıyo
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
anneler günü mesajları koyan laflar karşılıksız aşk sözleri dini sözler
23 nisan sözleri sıcak sözler minibüs sözleri anneler günü mesajları komik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen