obi van kenobi : yalnızlık adını bilmediğim bir yabancıydı bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz ...

Yalnızlık Sözleri ok obi van kenobi demiş ki:
yalnızlık adını bilmediğim bir yabancıydı bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz ...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
delikanlı sözler arabesk sözler polonya atasözleri geyik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Atarlı Sözler ok Ağızdan ağza izmarit gibi gezmek olmaz, tek bir ciğere gireceksin. Seni de kimse benim gibi içine çekemeyecek, göreceksin.
Aşk Sözleri ok Gönlüme taht kurdun, Gönlümün sultanı oldun, Gece gökyüzünde parlayan yıldızım, Sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun ..
Sponsorlu Bağlantılar
dışardan gördüğün merhametimle oyun oynama ki! ıçimde ki şeytan hayatını lunaparka çevirmesin!Dışardan gördüğün merhametimle oyun oynama ki! İçimde ki şeytan hayatını lunaparka çevirmesin!
bil ki mezar taşıdır insandan yarına kalan. unutma, onu da başkası yaptırır, gerisi yalan!Bil ki mezar taşıdır insandan yarına kalan. Unutma, onu da başkası yaptırır, gerisi yalan!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
geçen dolmuşa bindim dişimde et parçası vardı dilimle çıkarmaya çalışırken tuhaf yüz ifadesi oluştu, özürlü sanıp yer verdiler.Geçen dolmuşa bindim dişimde et parçası vardı dilimle çıkarmaya çalışırken tuhaf yüz ifadesi oluştu, özürlü sanıp yer verdiler.
hiçbir korku filmi, bir babanın attığı 25 cevapsız çağrısı kadar korku veremez.Hiçbir korku filmi, bir babanın attığı 25 cevapsız çağrısı kadar korku veremez.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) mehmet: silivrı acık ceza evıne gırdım sonra tutanak yıyerek kapalı 4 kogusuna gırdım ve sonunda cıktım allah kımseyı dusurmesın dusurmesın dıyoruz ama nasıl olacak bu iş dunyada karısına bacısına laf atan sarkıntılık yapan cok ne yapacaksın gıdıp te sarılıp afferım mı dıyeceksın hayat kahpe olmus ben cezaevınde bunu anladım (Öğrenci Sözleri) mihman: Öğrenciler ikiye ayrılır ; - 95 alıp ağlayanlar. - 31 alıp gülenler. (Günaydın Mesajları) eda karagil: Super bi sayfa (Havalı Sözler) Ozi021: Varsa şeklini eve bekleriz (Almanca Aşk Sözleri) sevgi: benim istedigim sozler yok
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özel sözler yararlı sözler latin atasözleri polis sözleri
polis sözleri atatürk sözleri sensizlik sözleri edep sözleri ağır sözlü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen