obi van kenobi : yalnızlık adını bilmediğim bir yabancıydı bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz ...

Yalnızlık Sözleri ok obi van kenobi demiş ki:
yalnızlık adını bilmediğim bir yabancıydı bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz ...
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Yalnızlık Sözleri tıkla!
janjanlı sözler can yakan sözler sempatik sözler regaib kandili mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damardan Sözler ok yaşam ve öLüm arasında her nefes bir pişmanLık yaşayanLara acıo, öLmüşLere imreniyorum?duygusaL oLarak afaLLadım, karşıLığında hissizim biLmektense ve korkmaktansa umursamamayı tercih ederim?
Büyüleyici Sözler ok Güneşin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...
Sponsorlu Bağlantılar
ben mükemmelliği vicdanda ararım, çünkü bilirim ki vicdanı eksik olan başkalarına zarar verir.Ben mükemmelliği vicdanda ararım, çünkü bilirim ki vicdanı eksik olan başkalarına zarar verir.
kuma yazı yazmaktır hayat. dalgalardan uzaksan şanslısın, değilsen her seferinde yeniden başlarsın.Kuma yazı yazmaktır hayat. Dalgalardan uzaksan şanslısın, değilsen her seferinde yeniden başlarsın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
güzellik uykusundan kalktım diyen kıza; olmamış tekrar yat dedim. pişman değilim.'Güzellik uykusundan kalktım' diyen kıza; 'Olmamış tekrar yat' dedim. Pişman değilim.
sene 92, babamla parka gitmiştik. babam kadınları keserken ben de salıncakta sallanıyodum. sonra kafamın üstüne düştüm. geldi bir de o düvdü niye düştün diye.Sene 92, babamla parka gitmiştik. Babam kadınları keserken ben de salıncakta sallanıyodum. Sonra kafamın üstüne düştüm. Geldi bir de o düvdü 'niye düştün' diye.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Havalı Sözler) yagmur: bundan sonra intikam benden sorulur. simdi kork benden (Dertli Sözler) Esra Köroğlu: Çok güzel sözler (Laf Sokan Sözler) ece su: söz:batıyor mu cevap:bana batan seni hoplatıyor mu? (Üzüntülü Sözler) duru: benimde kanadimi kirdiIar vazgectim artik sevmekten (Dünya İle İlgili Sözler) MB: Allah (cc) herşeyi o kadar eşit ağırlıkta yaratmış ki; Bir yokuşu çıkarken nefes nefese kalırsın, rampadan aşağı rahat rahat indiğin gibi..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
araba sözleri karşılıksız aşk sözleri delikanlı sözler güzel laflar
ağır abi sözleri motivasyon sözleri sıradan sözler portekizce atasözleri renkli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen