tuanna: Çooook güzel

Üzücü Sözler ok tuanna demiş ki:
Çooook güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
saçma sözler rus atasözleri renkli sözler almanca sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Şek ,şüphe, yakîni bozar, îmAnı yok eder.
Düşündüren Sözler ok Bebeklerin kokusu, bana en azından hayatta bir şeyin yalansız saf ve tertemiz olduğunu hissettiriyor.
Sponsorlu Bağlantılar
her türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsınHer türlü zorluğu atlatırsın of demezsin; tek bir söz zor gelir taşıyamaz yıkılırsın...
seninle ben, hayallerini bir salıncağa asmış iki küçük yağmur damlasıydık.Seninle ben, hayallerini bir salıncağa asmış iki küçük yağmur damlasıydık.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
buzdolabının kapağını açıp derin bakışlarla süzdüğüm kadar sevdiğim kadına baksaydım şimdiye çoktan evlenmiştim. :)Buzdolabının kapağını açıp derin bakışlarla süzdüğüm kadar sevdiğim kadına baksaydım şimdiye çoktan evlenmiştim. :)
ınsanın uzun süre sevgilisi olmayınca acaba önceden nasıl sevgilim olmuştu lan diye düşünmeye başlıyor.İnsanın uzun süre sevgilisi olmayınca acaba önceden nasıl sevgilim olmuştu lan diye düşünmeye başlıyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) BUSE SU: YAPINDA BOZUKLUK VARSA BENDEN MİMARLIK BEKLEME (Adalet Sözleri) fehmi: adalet adına yazılmış kaliteli ve güzel sözler gerçekten (Laf Sokan Sözler) mine: Yalan olsa inanir yilan olsa sarilirsin Evlat olsan sevilmessin (Sensizlik Sözleri) berfin: sözler çok güzel (Adalet Sözleri) Tülly: Artık Oda Herkes
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
terk etme sözleri cesaret sözleri kandil mesajları rap sözleri
tatlı sözler sitem sözleri bulgar atasözleri sensizlik sözleri sabır sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen