tuanna: Çooook güzel

Üzücü Sözler ok tuanna demiş ki:
Çooook güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
bayram mesajları manyak sözler farklı sözler mafya sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Dokunaklı Sözler ok Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez
Zalim Sözler ok En kötüsü de geçmişimizdekilerin bizde yarattıkları paranoyaklık yüzünden, melek gibi insanları kaybetmemiz oldu.
Sponsorlu Bağlantılar
kapattım ben o aşkın defterini, alacağı kaldıysa mutlu ettiğim günlere saysın.Kapattım ben o aşkın defterini, alacağı kaldıysa mutlu ettiğim günlere saysın.
önemli olan para değil insanlıktır; en büyük zenginlik gönül zenginliğidir.Önemli olan para değil insanlıktır; En büyük zenginlik gönül zenginliğidir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
marketlere sırf poşet ağzi açmak için eleman alınmalı. para mı veriyim, poşeti mi açıyım,para üstünü mü alıyım? derken paramla rezil oluyorum.Marketlere sırf poşet ağzi açmak için eleman alınmalı. Para mı veriyim, poşeti mi açıyım,para üstünü mü alıyım? Derken paramla rezil oluyorum.
odamda giyiniyordum, anneme kemer nerede diye sordum, antalyada dedi belime ip bağlayıp öyle çıktım.Odamda giyiniyordum, anneme kemer nerede diye sordum, Antalya'da dedi... Belime ip bağlayıp öyle çıktım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokucu Sözler) sedef: Senin benim kızlarını konuşacak kadar şerefin yok (Seni Seviyorum Sözleri) hatice: senı sevıyorum dedıgınde bana neden dıye sorma senı sevmemın nedenı yok (Dokunaklı Sözler) Gürkan: İyi :) (Gurbet Sözleri) gurbet: benim adımda gurbet ama aşk şiirleri çok güzel (Komik Sözler) Yaman chojuk: Sırat köprüsünde bile olsak abi geçemiyorsan bırak ben geçeyim diyen yancı bi arkadaşınızın olması şart bu hayatta.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
regaib kandili mesajları hint atasözleri cuma mesajları azeri sevgi sözleri
anneler günü mesajları makara sözler yürek yakan sözler asker sözleri kadınlar ıçin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen