tuanna: Çooook güzel

Üzücü Sözler ok tuanna demiş ki:
Çooook güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
kapak laflar kadınlar ıçin sözler kibar sözler renkli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Duvar Yazıları ok Ah'ın bulamayacaği adres yoktur iyi bak gözlerime...
Erkekler İçin Sözler ok Erkeğin adam olduğu yerde, kadın her zaman hanımefendidir.
Sponsorlu Bağlantılar
ınsanlara olan tüm güvenimi kaybettim. korkarak yaklaşıyorum artık herkese. gidecek, değişecek diye beklemek ne acı.İnsanlara olan tüm güvenimi kaybettim. Korkarak yaklaşıyorum artık herkese. Gidecek, değişecek diye beklemek ne acı.
bir cuma sabahı gibi bir tebessüm etsen diyorum sevgili. cuma kadar bereketli, cuma kadar güzel. cumanız mübarek olsun.Bir cuma sabahı gibi bir tebessüm etsen diyorum sevgili. Cuma kadar bereketli, cuma kadar güzel. Cumanız mübarek olsun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
babama heeey! lanet olsun dostum senin sorunun ne ha? dedim. ağzımın ortasına bi tane şaplattı, içimdeki zenci öldü.Babama 'Heeey! Lanet olsun dostum senin sorunun ne ha?' dedim. Ağzımın ortasına bi tane şaplattı, içimdeki zenci öldü.
otobüste oturduğum koltuğa çok güneş vuruyor diye ablanın tekine yer verdim, teşekkür etti. az sonra alev alacak haberi yok.Otobüste oturduğum koltuğa çok güneş vuruyor diye ablanın tekine yer verdim, teşekkür etti. Az sonra alev alacak haberi yok.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) yaşar: gitmek kolaysa senin için el sallamak zor değil benim için ... (Hayat Sözleri) isimsiz kahraman:): Hayatta sadece canımı yakan aşk bu gün yine aşık olmuşum (Kırıcı Sözler) Kübo: Beni anlamamanı cok iyi anlıyorum.. İnsan dilini daha öğrenmemişsin . Senin dilinden konuşalım hav hav (Sizden Gelenler) İntro: Bu hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın... (Adalet Sözleri) necmiye: Allahın merhameti ve adaleti olmasaydı hiç bir insan yaşamayı istemezdi bilin istedim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tatlı sözler kızılderili atasözleri öğrenci sözleri sağlık sözleri
almanca sözler şizofrenik sözler ünlü sözler orijinal sözler hayat sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen