tuanna: Çooook güzel

Üzücü Sözler ok tuanna demiş ki:
Çooook güzel
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
amerikan atasözleri barış sözleri ıltifat sözleri erkekler ıçin sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Efkarlı Sözler ok çok zalimsin çok, beni bıraktın dertlerimle elimde şimdi koskoca bir boş kalp ve yarınları olmayan hayaller.
Hz Ali Sözleri ok Kıskanç kimse daima hasta olur.
Sponsorlu Bağlantılar
gece gibi kör, duvar gibi sağır olduktan sonra. avaz avaz haykırsan ne fayda her şeye.Gece gibi kör, duvar gibi sağır olduktan sonra. Avaz avaz haykırsan ne fayda her şeye.
büyük büyük savaşlardan çıkıp kendi evime dönmeye benzer, sana gülümsemek!Büyük büyük savaşlardan çıkıp kendi evime dönmeye benzer, sana gülümsemek!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
no signal yazan televizyona ben zaten ıpana kullanıyorum. der, geçerim.'No Signal' yazan televizyona 'ben zaten İpana kullanıyorum.' der, geçerim.
arabayı şakasına arkadaşın üstüne sürdüm, şakadan da anlamıyor öldü hemen. :)Arabayı şakasına arkadaşın üstüne sürdüm, şakadan da anlamıyor öldü hemen. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yürek Yakan Sözler) emin gursu: bu gün sana yazmayacağım, yazık oldu bu sevdaya ,bir sen ben olamadık bir sen bir ben olamadık ya, yandı gönül yandı bu yürek sensiz sensizde dayanamaz bu yürek bilesin... (Kırıcı Sözler) Eda: Yerimi başkasi alirsa yerini baskasi alir (Anlamlı Sözler) ASLaNBeY: kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan .. (Yalan Sözler) Aysima: bu sözler o kadar doğru ki üstüne bi şey denmez. yalan söylemenin ne kadar kötü olduğunu anlatmışlar. (İsyan Sözleri) muhammet: Ben yaşadıkça sen çıldıracaksın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
galatasaray sözleri minibüs yazıları taziye mesajları kızgınlık sözleri
geyik sözler latin atasözleri kötü laflar şirin sözler minibüs sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen