ASLaNBeY: kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..

Anlamlı Sözler ok ASLaNBeY demiş ki:
kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
bomba sözler araba yazıları kazakistan atasözleri acımasız sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ayrılık Sözleri ok İki insan ayrılırken, şefkatli konuşan taraf aşık olmayan taraftır.
Özür Mesajları ok SENİ O KADAR ÇOK SEVİYORUM Kİ, SEVGİLİDEN ARKADAŞ OLMAZ DERLER BEN ONU DA KABUL ETTİM. LÜTFEN DÖN BANA ACI ÇEKTİRME.
Sponsorlu Bağlantılar
ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. ben söylerim, gocunmam seni seviyorum demekten ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.Ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. Ben söylerim, gocunmam 'seni seviyorum' demekten... Ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.
erkek adam ağlamaz denir ya, sakın ınanma! unutma ki, erkek adam ağlamayan değil, bir kadını ağlatmayandır aslında.Erkek Adam Ağlamaz Denir Ya, Sakın İnanma! Unutma Ki, Erkek Adam Ağlamayan Değil, Bir Kadını Ağlatmayandır Aslında.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hayatta iki kişiye güvenmeyeceksin: birincisi rehberinin silindiğini iddia eden arkadaş, ikincisi sınav çok kolay çocuklar diyen öğretmen.Hayatta iki kişiye güvenmeyeceksin: Birincisi rehberinin silindiğini iddia eden arkadaş, ikincisi sınav çok kolay çocuklar diyen öğretmen.
tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.Tuvalet tuvalet değil, stratejik düşünce, araştırma merkezi sanki.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Zehir Sözler) uyuz: sözler olay (Yürek Yakan Sözler) elvin resad eelnur: biz sizi sevirik askimiz elnur usde s elvin usde a resad usde n segiler (Mutsuzluk Sözleri) semih: mutsuzluğuma yoldaş oldunuz teşekkür ederim. (Koyan Sözler) Funda: çok güzel. elinize sağlık. (Laf Sokan Sözler) 123123: Bana yarari cok oldu bu sözlerin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
spor sözleri kamyon arkası yazıları mutluluk sözleri ıyi şanslar mesajları
komik sözler gurbet sözleri delikanlı sözler japon atasözleri kurban bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen