ASLaNBeY: kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..

Anlamlı Sözler ok ASLaNBeY demiş ki:
kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
erkekler ıçin sözler can alıcı sözler amerikan atasözleri delikanlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Şirin Sözler ok Bazılarının öyle belirgin gamzeleri var ki tutup akbili basasım geliyor.
Dini Sözler ok Mutluyum çünkü, düştüğümde de, kalktığımda da şükretmesini bildim Elhamdülillah.
Sponsorlu Bağlantılar
bırak karşı karşıya gelmeyi sesini duyduğum an ritmi değişiyor kalbimin.Bırak karşı karşıya gelmeyi sesini duyduğum an ritmi değişiyor kalbimin.
biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok seviyor.Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok seviyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ıniş izni ister gibi tepemde dönmesene lan. odaya helikopter indi sandım. uyuz sinek!İniş izni ister gibi tepemde dönmesene lan. Odaya helikopter indi sandım. Uyuz sinek!
seni aramıyor, seni sormuyorsam bu senden vazgeçtim demek değildir telefon numaranı kaybettim lan.Seni aramıyor, seni sormuyorsam bu senden vazgeçtim demek değildir... Telefon numaranı kaybettim lan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) helin: Tipinizin gideri var ama karakterinizin ederi yok! (Gözyaşı Sözleri) yagmur: Cox sag olun (Laf Sokucu Sözler) mustafa seymen öndeş: allah bir dil vermiş gerisini koyvermiş... (Gözlerle İlgili Sözler) yakup02: Gözlerini unutamadim sibel (Kral Sözler) can: Ebem ölsün saglam
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
küçük sözler tatlı sözler portekizce atasözleri asker sözleri
zalim sözler etkileyici sözler geyik sözler hint atasözleri avustralya atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen