ASLaNBeY: kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..

Anlamlı Sözler ok ASLaNBeY demiş ki:
kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
ölüm sözleri kötü sözler uyuz sözler polis sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Farklı Sözler ok Farklı heveslerin peşinden giden insanlar sadece farklılık arayanlardır.
Kötü Laflar ok Ben Yanlışı Seni Sevmekle Yaptım ben Kötü Olmayı Yaşattığın Aşk iLe Anladım
Sponsorlu Bağlantılar
aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın, hiç sensiz kalmazdım.Aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın, hiç sensiz kalmazdım.
küçükken anneme mezarlıktan korkuyorum dediğimde ölüden değil, diriden kork demişti. zamanla anladım ki; annem yine haklıydı.Küçükken anneme mezarlıktan korkuyorum dediğimde 'ölüden değil, diriden kork' demişti. Zamanla anladım ki; annem yine haklıydı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
o etrafa bakınırken sen 0nu izlersin ve birden bire göz göze gelirsiniz ya , ha işte o anki heyecan hic birşeyde yok :)O Etrafa bakınırken Sen '0'nu izlersin ve birden bire Göz Göze gelirsiniz ya , ha işte O anki Heyecan Hic birşeyde yok :)
bardağa kola doldurur gibi değer vereceksin insanlara, ağır ağır ve yavaş yavaş. çok verirsen köpürür taşar, sonra elinde bardakla kalırsın.Bardağa kola doldurur gibi değer vereceksin insanlara, ağır ağır ve yavaş yavaş. Çok verirsen köpürür taşar, sonra elinde bardakla kalırsın.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Esprili Sözler) strong: Supermish kanka... (Serseri Sözler) kece zazan: AKLINA GELIRIM , AKLIN GIDER ayik ol ayan (Ağlatan Sözler) kırık kalp :-/: bn sırf o mutlu olsun dye en yakın arkadasmı ayarladm ama sunu asla unutma canım sabah kalktığım zaman ikl aklıma gelen kişi gece yatarken gözümde canlandırdğım son kişisin (Resimli Güzel Sözler) sedef: aşk okadar güzelki aşk su gibi akıyor (Dramatik Sözler) Fatih Seven: Karamsar olsada gözlerim her gün seni özlerim.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ısyan sözleri giderli sözler ıntihar sözleri taziye mesajları
süslü sözler farklı sözler almanca sözler ınce sözler berat kandili mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen