ASLaNBeY: kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..

Anlamlı Sözler ok ASLaNBeY demiş ki:
kırdığım kalplere pismanlık duyuyorum . Uğradığım iftiralara üzüntü . Giden sevdalara acı. Giden asklara goz yası . Bosa giden zamana isyan ..
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
komik sözler fedakarlık sözleri can yakan sözler atarlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Doğum Günü Mesajları ok Seni çok seviyorum arkidiş. Doğum gününü kutlar bugs bunnys.
Aile İçin Sözler ok Düşündüm de anne, beni en güzel sen sevdin.
Sponsorlu Bağlantılar
sen yasak olsan, günahta olsan; ben yine işlerim, içime çeke çeke seni.Sen yasak olsan, günahta olsan; Ben yine işlerim, içime çeke çeke seni.
yalnız kalırsan, yalnız olmadığını bil! dertli isen, dermanın olduğunu bil! hiçbir şeyin sahibiyim deme, emanetçi olduğunu bil!Yalnız kalırsan, yalnız olmadığını bil! Dertli isen, dermanın olduğunu bil! Hiçbir şeyin sahibiyim deme, emanetçi olduğunu bil!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kibrit çöpü kadar ışık saçmayan insanların, kendilerini olimpiyat meşalesi gibi görmelerine hayranım.Kibrit çöpü kadar ışık saçmayan insanların, kendilerini olimpiyat meşalesi gibi görmelerine hayranım.
ayağıma 3d akrep dövmesi yaptırmıştım, bu sabahta dövmeyi ilk kez gören babamın ben uyurken ayağıma vurduğu oklavayla uyandım, günaydın.Ayağıma 3d akrep dövmesi yaptırmıştım, bu sabahta dövmeyi ilk kez gören babamın ben uyurken ayağıma vurduğu oklavayla uyandım, günaydın.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Anlamlı Sözler) uğur: Herkesin bendeki değeri, kendi verdiği kadardır. (Umursamaz Sözler) Ferdi: Canınız cehenneme ^_^ (Sizden Gelenler) Oktay Babur: Korkuları ile yüzleşmeyen insanlar, ömürleri boyunca korkak olarak yaşarlar. (Gurur Sözleri) Ruslan: sevgi duyğularına hisslerine bazen aklınla söz gecire bilmediyin bi şey. (Umursamaz Sözler) ESRA ŞUBAT: Ben sana boş verdim. Seninki gibi, başkaIarını doIdurduğum bir kaIbim yoktu. Sadece sonu geImeyecek sevgim vardı. Onu da sen boşverdin..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ünlü sözler dürüstlük sözleri karşılıksız aşk sözleri kamyon arkası sözleri
çekici sözler facebook sözleri rap sözleri candan sözler ığneli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen