Hüseyin30: Çocukları büyükler ayakta tutuyor.. babaannemi kaybettikten sonra akrabalarımın çoğunu görmeyeli yıllar oldu. büyüklerimizin kıymetini bilelim. arayalım sevindirelim

Aile İçin Sözler ok Hüseyin30 demiş ki:
Çocukları büyükler ayakta tutuyor.. babaannemi kaybettikten sonra akrabalarımın çoğunu görmeyeli yıllar oldu. büyüklerimizin kıymetini bilelim. arayalım sevindirelim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
akıllı sözler platonik aşk sözleri huzur sözleri dertli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Yazmak istediğim o kadar çok şey var ki, ama yazsam ne fark eder? Özledim desem dönmez, birine derdimi anlatsam önemsemez.
Elveda Sözleri ok Yarınsız bir sözüm geşecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.
Sponsorlu Bağlantılar
her cinayete kurban giden, katilini bilirmiş. ben de katilimi biliyorum ama her şeye ve herkese inat küllerimden yeniden doğuyorum artık!Her cinayete kurban giden, katilini bilirmiş. Ben de katilimi biliyorum ama her şeye ve herkese inat küllerimden yeniden doğuyorum artık!
aşk topuklarına işlemiş bir nasırdır. ya canın acıyarak adım atıcaksın yada canını acıta acıta söküp atacaksın.Aşk topuklarına işlemiş bir nasırdır. Ya canın acıyarak adım atıcaksın yada canını acıta acıta söküp atacaksın.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
annem kız arkadaşın var mı? diye sordu, babam yandan kahkayı patlattı. ben daha cevap veremeden konu kapandı yine.Annem 'Kız arkadaşın var mı?' diye sordu, babam yandan kahkayı patlattı. Ben daha cevap veremeden konu kapandı yine.
ısviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye sürekli araştrma yapmayn.adınz çıktı dedim.şimdi neden adlarının çıktığını araştryolarİsviçreli bilim adamlarnı çektim köşeye 'Sürekli araştrma yapmayn.Adınz çıktı'' dedim.Şimdi neden adlarının çıktığını araştryolar
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) Dahaneeee: İçimdeki Fırtınalarda yüzemez Senin Gibi bir KAYIK! (Dini Sözler) nisa: allah ahveder çünkü kulusun ben ahvetmem çünkü suçlusun (Nefret Sözleri) Melisa: Bence guzel tabi anlayana!!! (Umursamaz Sözler) Yaren: Bu aralarda herkezde bir havalanma uçak biletleri bedava herhalde (Sizden Gelenler) AYSE ONUR SATİR: İstemem Öyle İki Günlük Sevgili Yüreğin Varsa Bir Ömür Sev BENİ...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nefret sözleri serseri sözler sağlık sözleri atatürk sözleri
elveda sözleri cumhuriyet bayramı mesajları tatlı sözler kırıcı sözler love sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen