Hüseyin30: Çocukları büyükler ayakta tutuyor.. babaannemi kaybettikten sonra akrabalarımın çoğunu görmeyeli yıllar oldu. büyüklerimizin kıymetini bilelim. arayalım sevindirelim

Aile İçin Sözler ok Hüseyin30 demiş ki:
Çocukları büyükler ayakta tutuyor.. babaannemi kaybettikten sonra akrabalarımın çoğunu görmeyeli yıllar oldu. büyüklerimizin kıymetini bilelim. arayalım sevindirelim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
sinir sözler huzur sözleri kadir gecesi sözleri 23 nisan sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Nefret Sözleri ok Seven insan acı çeker Sevilen insan Sefa Sürer Seven insan Nefret Eder Sevilen insna Aldatır Seven insan Ağlarken Sevilen insan insadına Ağlatır?
Kibar Sözler ok Bugünü yaşıyorsam senin için yarını yaşıyacaksam senin için gelecek için yaşayacaksam ikimiz için sevgimiz için yaşayacağım sevgilim.
Sponsorlu Bağlantılar
mutluluk eskiden bugs bunny bitti zannederken, aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı.Mutluluk eskiden bugs bunny bitti zannederken, aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı.
gözlerinin içine bakarken gülen adam, seni seviyorum demese de olur.Gözlerinin içine bakarken gülen adam, seni seviyorum demese de olur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bazen diyorum bu kadar insanı güldürüyorum, çok yaratıcı ve zekiyim lan ben. sonra matematiğimin 1 olduğu aklıma geliyor susuyorum.Bazen diyorum 'Bu kadar insanı güldürüyorum, çok yaratıcı ve zekiyim lan ben'. Sonra matematiğimin 1 olduğu aklıma geliyor susuyorum.
çok şey istemiyorum sevmediğim insanlar serçe parmağını sehpaya vursun yeter.Çok şey istemiyorum... 'Sevmediğim insanlar' serçe parmağını sehpaya vursun yeter.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Nefret Sözleri) aysegul: bu ıslerle ugrascagınıza kuran ıslerıyle ugrasın (Sizden Gelenler) yagmur: daha yeni adam yerine koyduklarım ı şimdi yerlerinde bulamıyorum (Aşk Espirileri) şevval: Senden bişey isteyebilir miyim? - Tabi, iste. + Bana sarıl, yıllarca öylee kalalım. - ya çişim gelirse +Öküzssün işte öküz (Hayat Sözleri) cadii: Hicbirsey yolunda gitmezken sn nsl gittin (Jilet Sözler) yusuf kaya 25: Sevdim be! Günah gibi boynuma dolansanda sevdim. Nefesime kilometrelerce uzakta olsanda bitmedin! Ölüme eşdeğer acılar doğursanda içimde, senden ve sevdandan vazgeçemedi̇m, sadece sevdi̇m sevdim işte
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
motivasyon sözleri alman atasözleri trabzonspor sözleri teklif sözleri
çılgın sözler romantik sözler kardeşlik sözleri atatürk sözleri büyüleyici sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen