Hüseyin30: Çocukları büyükler ayakta tutuyor.. babaannemi kaybettikten sonra akrabalarımın çoğunu görmeyeli yıllar oldu. büyüklerimizin kıymetini bilelim. arayalım sevindirelim

Aile İçin Sözler ok Hüseyin30 demiş ki:
Çocukları büyükler ayakta tutuyor.. babaannemi kaybettikten sonra akrabalarımın çoğunu görmeyeli yıllar oldu. büyüklerimizin kıymetini bilelim. arayalım sevindirelim
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
eski sözler endonezya atasözleri gurbet sözleri geyik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kötü Sözler ok Kötü Sözler Söylesende Bana Harab Etsende Gönlümün DUvarlarını umarsızca Ben Yine Seni Sevicem unutma
Emo Sözleri ok Yak!..
Sponsorlu Bağlantılar
yüreğimde ezber ettiğim duamsin allah kabul buyurursa ömrüm olacaksın.Yüreğimde ezber ettiğim 'DUAMSIN' Allah kabul buyurursa ÖMRÜM olacaksın.
her şeyim sana ait, acılarım bile!Her şeyim sana ait, acılarım bile!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
artık hayatıma sokacağım kişileri direk tımarhaneden seçeceğim. hep beni mi bulur demek yerine ben buldum demek istiyorum.Artık hayatıma sokacağım kişileri direk tımarhaneden seçeceğim. 'hep beni mi bulur' demek yerine 'ben buldum' demek istiyorum.
1 liralık sucuk aldım kediye verdim kedi öldü. şimdi ben sevaba mı girdim günahamı girdim naptım.1 liralık sucuk aldım kediye verdim kedi öldü. Şimdi ben sevaba mı girdim günahamı girdim naptım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Laflar) Ramazan gnç: Anladım ki; İnsanlar; Susanı KORKAK, görmezden geleni APTAL, Affetmeyi bileni çantada KEKLİK sanıyorlar..!! Oysa ki; Ben istediğim kadar HAYATIMDALAR..!! Göz yumduğum kadar DÜRÜSTLER, ve sustuğum kadar İNSANLAR. (Kardeşlik Sözleri) Ayşe Sarıoğlu: Elifim seni çook seviyorum kardeşim <3 (Resimli Güzel Sözler) guzellerin prensesi: Yaaa supermiisssss.. (Cezaevi Sözleri) Cennet.: Şırnak kapalı cezaevi infaz kurumu kurban olduğum abim allah sana ve bütün mahkumlara sabır versin allah kurtarsın sizi rabbim size o kapıları açsın inşallah seni çok seviyorum. (İsyan Sözleri) fatih: zehirden sifa,serefsizden vefa beklersen,alemden seklini,nufusdan ismini duserler koçum..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sıradan sözler tebrik sözleri terk etme sözleri baba sözler
baba sözler son sözler muhteşem sözler galatasaray sözleri şirin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen