arzu daşde: Herkese hayırlı sahurlar dilerim.

İftar Mesajları ok arzu daşde demiş ki:
Herkese hayırlı sahurlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
terk etme sözleri ıyi geceler mesajları pişmanlık sözleri edep sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Erkekler İçin Sözler ok Erkek dediğin güven kokmalı, parfümü ben alırım...
Gurbet Sözleri ok yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü 'ÇOoOk Özledim'
Sponsorlu Bağlantılar
aklına gelmediğimi biliyorum. aklımdan çıkmadığını bilmiyorsun.Aklına gelmediğimi biliyorum. Aklımdan çıkmadığını bilmiyorsun.
ben aşka inanmıyorum demiyorum ki; varsa yüreğin gel yaşat diyorum. sarıl ve bırakma!Ben aşka inanmıyorum demiyorum ki; Varsa yüreğin gel yaşat diyorum. Sarıl ve bırakma!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yılın ilk sivrisineğini öldürdüm kanınıda alnıma sürdüm. savaş başlasın artık.Yılın ilk sivrisineğini öldürdüm kanınıda alnıma sürdüm. Savaş başlasın artık.
ben mekanda 300 lira hesabını ödediğim kızın çıkışta sırtına binerim evime kadar bıraktırırım.Ben mekanda 300 lira hesabını ödediğim kızın çıkışta sırtına binerim evime kadar bıraktırırım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) asya: yazdığınız sözler harika (Umursamaz Sözler) Ferdi: Canınız cehenneme ^_^ (Efkarlı Sözler) BAYRAKsevdasi: Ne bileyim be sevgili , ÖYLE güzel baktın ki gözlerime SEVMEK değil ÖLMEK geldi içimden . (İntihar Sözleri) asq_571: Gulusunde birsey var hep icime dokunur ... intihar sebebi (Cuma Mesajları) mehmet: Rabbim kendine kul habibine ummet vatana milellete dinine hizmet eden evlatlar yetistirmemizi nasip etsin cumamiz muberek olsun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nasihat sözleri başarısızlık sözleri hollanda atasözleri eski sözler
hüzünlü sözler fransızca aşk sözleri racon sözleri acı sözler renkli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen