arzu daşde: Herkese hayırlı sahurlar dilerim.

İftar Mesajları ok arzu daşde demiş ki:
Herkese hayırlı sahurlar dilerim.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
manalı sözler özenli sözler bilgisayar sözleri ınce sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Atarlı Sözler ok Kendini vazgeçilmez sananları, bir türlü anlayabilmiş değilim. Ben kafam bozulunca kendimden bile vazgeçiyorum. Enteresan.
Türk Atasözleri ok Borcun iyisi vermek, derdin iyisi ölmek.
Sponsorlu Bağlantılar
sezon finali gibi gözlerin var be sevgili, her bakışta bitirdi beni!Sezon finali gibi gözlerin var be sevgili, her bakışta bitirdi beni!
hep o kıyamadıklarımız kıyar bize. bir kez daha anladım ki seçici olmazsan geçici olursun.Hep o kıyamadıklarımız kıyar bize. Bir kez daha anladım ki seçici olmazsan geçici olursun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
üzerime kahve döküldü. anneme bu inatçı lekeyle baş edebilecek misin dedim. bi güzel dövdü beni.Üzerime kahve döküldü. Anneme 'bu inatçı lekeyle baş edebilecek misin' dedim. Bi güzel dövdü beni.
benim dükkan 20 metre kare, pasajın içinde. kuru bakliyat satıyorum, nohut fasulye falan. adam dükkana gelmiş yetkili kim burda diyo. nohut! dedim.Benim dükkan 20 metre kare, pasajın içinde. Kuru bakliyat satıyorum, nohut fasulye falan. Adam dükkana gelmiş 'yetkili kim burda' diyo. 'Nohut!' dedim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İntihar Sözleri) Xrumeysax: Çok sevmiştim albayım.. (Motivasyon Sözleri) sedat: sarı koltuk mu ? olsun kırmızı koltuk mu?diye iki saat düşünen ....sonunda mavi koltuğu alana Türk kadını derler...( sedat ın günlüğü .) (Ağlatan Sözler) melike ♥onurr: Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni deyil giden beni kaybetmiştir (Can Yakan Sözler) afra: Bir zalim vardı, onu hiç unutamıyorum. ben onu çok sevmiştim buna rağmen dönüp bana bakmadı bile. (Hint Atasözleri) Gulzade: Seni seviyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
zalim sözler azerbaycan atasözleri aşk acısı sözleri af dileme sözleri
ıhanet sözleri nasihat sözleri sms mesajları berat kandili mesajları fransızca aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen