aşk mesajıcı: güldüğünde yüzündeki gamzelerin çukurcukları varya ölünce beni oraya gömsünler

Çılgın Sözler ok aşk mesajıcı demiş ki:
güldüğünde yüzündeki gamzelerin çukurcukları varya ölünce beni oraya gömsünler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
beşiktaş sözleri değerli sözler gözlerle ılgili sözler başarı sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Manalı Sözler ok az samimiyet tehlikeli çok samimiyet çok tehlikelidir ( Oscar wilde )
Sert Sözler ok Zaten elektrikler hep yalnızken, sular tam duştayken, para hep elin dardayken, sevgili de tam her şey yolundayken gider. :)
Sponsorlu Bağlantılar
bazen tek başıma saatlerce yürüyesim geliyor, sanki yürüsem geçecekmiş gibi.Bazen tek başıma saatlerce yürüyesim geliyor, sanki yürüsem geçecekmiş gibi.
sizin için çırpınan birinin kanatlarını kırmayın! gün gelir o meleğe ihtiyaç duyarsınız!Sizin için çırpınan birinin kanatlarını kırmayın! Gün gelir o meleğe ihtiyaç duyarsınız!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
tavşan zıplıyor 8 yıl, köpek koşuyor 12 yıl ama kaplumbağa durduğu yerde 200 yıl yaşıyor. spora ne gerek var, oturun oturduğunuz yerde :)Tavşan zıplıyor 8 yıl, köpek koşuyor 12 yıl ama kaplumbağa durduğu yerde 200 yıl yaşıyor. Spora ne gerek var, oturun oturduğunuz yerde :)
sanki bir şey tarafından lanetlenmişim. neye heves etsem, neyi istesem olmuyor ya da daha beteri oluyor.Sanki bir şey tarafından lanetlenmişim. Neye heves etsem, neyi istesem olmuyor ya da daha beteri oluyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ağlatan Sözler) Aliekber tufur: Aşkım uyuyamadım Seni Düşünüyorum Bazen cocuk Gibi azarlasanda anlayışlı olmasanda Seni Sewiyorum Dilerimki Allahdan Seni Bana Kavuştursun Ne Diyim Herşey Olacagına Varır Anlımıza ne yazılmışsa o olr bilmiyorum ama hiç uyumuyucam Sabah işe gidicem hep se (Sizden Gelenler) Zeus Kabadayı: ''Bazı İnsanlar Dedikleri İçin Pişman Olurken, Bazı İnsanlar Diyemedikleri İçin Pişman Oluyor. '' (Sizden Gelenler) ismail: tek kaldım dünyada dünyam olumusun aşkım (Yalnızlık Sözleri) tenay: Aşkta hep acı çekiyoruz mutluluk bunun neresinde... :(( (Seni Seviyorum Sözleri) Yasemin: Seni seviyorum Y💞B
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
emo sözleri facebook sözleri af dileme sözleri ağlatan sözler
çılgın sözler ıhanet sözleri kötü sözler kibar sözler kadir gecesi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen