aşk mesajıcı: güldüğünde yüzündeki gamzelerin çukurcukları varya ölünce beni oraya gömsünler

Çılgın Sözler ok aşk mesajıcı demiş ki:
güldüğünde yüzündeki gamzelerin çukurcukları varya ölünce beni oraya gömsünler
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
platonik sözler dramatik sözler süper sözler sevgiliye uyku mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Karşılıksız Aşk Sözleri ok Bak gözlerime gözbebeklerim eridi, bak ellerime ellerim çürüdü, bak yüreğime yüreğim eskidi, bak günlerce sardığın bana bak tükendi bitti. Yetti bu acı beni öldürmeye, sonum oldu son bir bakışın canıma yetti...
Gurbet Sözleri ok BAHARDA CICEKLER ACAR YA HANI! HANI CICEKLER GULERKEN AGLAR YA IRMAKLAR SEN GULERKEN AGLIYORUM VARMI HABERIN!
Sponsorlu Bağlantılar
benim hayallerim, senin gülüşlerin üzerine kurulu.Benim hayallerim, senin gülüşlerin üzerine kurulu.
sen aşkını dile getireni değil, aşkını yüreğinde büyüteni sev. gözleriyle sana bakıp aklında başka biri olanı değil, her gece seni düşünürken uykusuz kalanı sev. senin gözlerini değil, yüreğini seveni sev. seni mutsuzluğa götüreni değil, her gün senin mutluluğun için dua edeni sev.Sen aşkını dile getireni değil, aşkını yüreğinde büyüteni sev. Gözleriyle sana bakıp aklında başka biri olanı değil, her gece seni düşünürken uykusuz kalanı sev. Senin gözlerini değil, yüreğini seveni sev. Seni mutsuzluğa götüreni değil, her gün senin mutluluğun için dua edeni sev.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
+ anne arkadaşım iftara çağırdı gidebilir miyim ? - tamam ama akşam ezanından önce evde ol.+ Anne arkadaşım iftara çağırdı gidebilir miyim ? - Tamam ama akşam ezanından önce evde ol.
bot giyiyosun, göbeğin açık geziyorsun psikolojik soruların mı var kızım?Bot giyiyosun, göbeğin açık geziyorsun psikolojik soruların mı var kızım?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ezici Sözler) hfahri: Çok iyi bu lafları kullanicam (Manalı Sözler) Vural Karaduman: BENDEN BAŞKA HİÇ KİMSEYE BAKMA O BEŞ KARIŞ SURATLA BANA SOMURT BANA YAKIN BANA AĞLA VK (Laf Sokucu Sözler) melis: /) /) ( ?:? ) c(?)(?) ß?N qarip ßi aşık ?Limd£ çataL,kaşık.. Aşkı y?dim ßitirdim..saNa kaldııı!! >>{{ßULAŞIK}}< < (Dertli Sözler) huseyin kastan: Dert babasi olmusuzz (Aşk Espirileri) Dj beyaz melek: Sevmek yürek ister senlik bir durum yok yani rahat ol
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
başarısızlık sözleri araba sözleri atarlı sözler minibüs yazıları
kıymetli sözler bilinmeyen sözler huzur sözleri sevgililer günü mesajları süslü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen