yasın eren: Hayatımda bir tek dost diyebileceğim arkadaşım vardı..o da evlendi..😕bu devirde güvenilir kimse kalmadı artık,ya da bana denk gelmedi

Elveda Sözleri ok yasın eren demiş ki:
Hayatımda bir tek dost diyebileceğim arkadaşım vardı..o da evlendi..😕bu devirde güvenilir kimse kalmadı artık,ya da bana denk gelmedi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
hiphop sözleri gürcü atasözleri avusturya atasözleri kandil mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Üzücü Sözler ok Rabbime Sığındım Kimse Kalmadı Hayatımda herkez yalan Olmuş Sevgi piyasasında Sende Yalan oldun Ellerimin Arasında!
Son Sözler ok Önüne baksana lan! Ne çarpiyon omzuma?
Sponsorlu Bağlantılar
tam ten kokusuyla ilgili bir şeyler yazacaktım ki! aklıma kokun geldi. aklım ruhum karıştı.Tam ten kokusuyla ilgili bir şeyler yazacaktım ki! Aklıma kokun geldi. Aklım ruhum karıştı.
bir gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz, yağan yağmur durur ama gönülde fırtına durmaz, her şey unutulur ama sevilen kişi asla.Bir Gül Kurur Ama Kalpteki Sevgi Kurumaz, Yağan Yağmur Durur Ama Gönülde Fırtına Durmaz, Her Şey Unutulur Ama Sevilen Kişi Asla.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ? :)Küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; 'Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?' :)
bilgisayarım usb aygıtı tanımıyor. düne kadar tanıyordu halbuki, ne geçti aralarında hiç bilmiyorum. hep vukuat.Bilgisayarım usb aygıtı tanımıyor. Düne kadar tanıyordu halbuki, ne geçti aralarında hiç bilmiyorum. Hep vukuat.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) Atarlı: Hayat iki kelime hoş geldin güle güle (Kırgınlık Sözleri) Gamzenurrr: Onemsedigim insanlar kalbimi kirmaktan cekinmiyorr.. (Koyan Sözler) doga: şu hayatta iki şeye dikkat edeceksin 1-yolda giderken asfaltlara 2-birde önüne çıkan yavşaklara (Cezaevi Sözleri) *-_H@Y@LeT_-*: !!!!....TaBuTLa GiDéN GéRi GéLMéZ AMa KéLéPÇéYLé GiDéN ?LBéT BiR GüN GeLiR....!!!! (Manyak Sözler) baba muslum: Muslum baba misali karanliklar ulkesindeyim isiklarim hep sende kalmis
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
fedakarlık sözleri enteresan sözler ulvi sözleri başarı sözleri
oturtan laflar almanca sözler kral sözler zehir sözler unutulmaz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen