yasın eren: Hayatımda bir tek dost diyebileceğim arkadaşım vardı..o da evlendi..😕bu devirde güvenilir kimse kalmadı artık,ya da bana denk gelmedi

Elveda Sözleri ok yasın eren demiş ki:
Hayatımda bir tek dost diyebileceğim arkadaşım vardı..o da evlendi..😕bu devirde güvenilir kimse kalmadı artık,ya da bana denk gelmedi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
özbek atasözleri öğretmenler günü mesajı tebrik sözleri kamyon arkası sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Türk Atasözleri ok Büyük dağa kar yağmadıkça küçük dağa sıra gelmez.
Umut Sözleri ok Her ne kadar hayattan bıksanda darbe yesende, hayatına bir gün öyle biri girecek ki sana geçmişi unutturup yeniden hayata bağlayacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
seni sevmeye başladığım gün nasıl olsa kaybedecek hiçbir şeyim yok demiştim. oysaki kendimi hiç hesap etmemişim.Seni sevmeye başladığım gün nasıl olsa kaybedecek hiçbir şeyim yok demiştim. Oysaki kendimi hiç hesap etmemişim.
ey sevgili! sen bilirsin ben nasıl yaşarım. göndermesen de bir selâm bir haber, unutulmadığımı ümit eder yaşarım. bildirmesen de sevdiğini, sevilmeyi umar yaşarım. almasan da beni yanına, ben seni gönlümde taşır hep öyle yaşarım.Ey sevgili! Sen bilirsin ben nasıl yaşarım. Göndermesen de bir selâm bir haber, unutulmadığımı ümit eder yaşarım. Bildirmesen de sevdiğini, sevilmeyi umar yaşarım. Almasan da beni yanına, ben seni gönlümde taşır hep öyle yaşarım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
geçen gün bakkalda çocuğun sorduğu soruya bak: amca 50 kuruşluk cipsler kaç para?Geçen gün bakkalda çocuğun sorduğu soruya bak: Amca 50 kuruşluk cipsler kaç para?
beyler kızlara ufak kutu içinde hediyeler vermeyelim, sonra evlilik teklifi sanıyorlar. açınca küpe çıkınca ağlamaları ondan.Beyler kızlara ufak kutu içinde hediyeler vermeyelim, sonra evlilik teklifi sanıyorlar. Açınca küpe çıkınca ağlamaları ondan.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Korkunç Sözler) Sesizkatil...: Tanrınız benim duvarlarımın ardında sizlere yardım edemez. Çünkü siz dizleriniz üstüne çökmeye mahkumsunuz... (Adam Gibi Sözler) Pilatin: Ne olmuş yani büyük adam olmadıysak hayallerimizi satmadık ya. (Kardeşlik Sözleri) aysegul: sözler çok güzel kardeşimi bana baglayan sözler oldu (Araba Yazıları) Boncuk: Kazandım bilek zoru Allahım sen koru (Giderli Sözler) Furkan İstanbullu: Doğru olan sözü doğru anlar; Yamuk olan sözü Yamuk anlar; Sen sözü Yamuk anladıysan, Yamukluk sendedir sözde değil; Sözün sahibi söylediklerinden mesuldur; Senin anladığından değil.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
damar sözler ağlatan sözler psikopat sözler neşeli sözler
sevgi sözleri yararlı sözler portekizce atasözleri kamyon arkası sözleri doğum günü mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen