yasın eren: Hayatımda bir tek dost diyebileceğim arkadaşım vardı..o da evlendi..😕bu devirde güvenilir kimse kalmadı artık,ya da bana denk gelmedi

Elveda Sözleri ok yasın eren demiş ki:
Hayatımda bir tek dost diyebileceğim arkadaşım vardı..o da evlendi..😕bu devirde güvenilir kimse kalmadı artık,ya da bana denk gelmedi
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
ıbretlik sözler can alıcı sözler bayram mesajları makara sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Damar Mesajlar ok SENI SEVIYORUM? SENI YANIMDA HISSETTIĞIM ZAMAN ÜZÜNTÜLERIMI ALIP ONLARIN YERINE ŞIMDIYE KADAR KIMSENIN BAŞARAMADIĞI O GÜZELLIKLERI O SICAKLIĞI O IŞIĞI KOYMAYI BAŞARDIĞIN IÇIN AŞKIM?
Üzüntülü Sözler ok Umutsuzluğu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım,seni öldüreli cok oldu.
Sponsorlu Bağlantılar
 annesinden dayak yediği halde, yine  anne  diye ağlayan bir çocuktur aşk.. Annesinden Dayak Yediği halde, yine '' ANNE '' diye ağlayan bir çocuktur aşk..
birini severken namaza durur gibi sevin. ne nefsiniz baksın başka yöne, ne de gözleriniz.Birini severken namaza durur gibi sevin. Ne nefsiniz baksın başka yöne, ne de gözleriniz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
alarmı erteleyip 5 dakika sonra kalkayım derken 1 saat sonra uyanınca, evi arabayı kumarda kaybetmiş gibi hissediyorum.Alarmı erteleyip 5 dakika sonra kalkayım derken 1 saat sonra uyanınca, evi arabayı kumarda kaybetmiş gibi hissediyorum.
çocukluğumda mandalinayı portakalın çocuğu sanırdım. ve hep portakaldan sonra yerdim; portakal evlat acısı çekmesin diyerek. (:Çocukluğumda mandalinayı portakalın çocuğu sanırdım. Ve hep portakaldan sonra yerdim; Portakal evlat acısı çekmesin diyerek. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sinir Sözler) adim: İlginç olmuş sözler beğendim :) (Kapak Laflar) AŞKTAN sabıkalı: Agir yola hafif insanla cikarsan harcanirsin... ! (İçten Sözler) PAŞAM: kalbin varsa BU hayat çekilmez.AMA TAŞ OLDUYSA o kalp HAYAT SANA GÜZELLL!! (Manalı Sözler) baş harfi A: içinde öyle bir mutluluk taşıki onu senden kimse almasın gözlerin hep gülsün mutluluğu sende arasınlar ama onu öyle bir yere saklaki gerçekten isteyen bulsun (Duvar Yazıları) caner: güzel davar yazılarınız için sağ olun.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sert sözler serseri sözler sevenler ıçin sözler enteresan sözler
kazakistan atasözleri ışçi bayramı mesajları mafya sözleri neşeli sözler çerkez atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen