füsün: Bay bay dıyeceksın basta deneyeceksın sonunda kullanılan sen olmayacaksın

Elveda Sözleri ok füsün demiş ki:
Bay bay dıyeceksın basta deneyeceksın sonunda kullanılan sen olmayacaksın
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
çekici sözler kızılderili atasözleri efsane sözler karizma sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Elveda Sözleri ok Yarınsız bir sözüm geşecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.
Hayat Sözleri ok Çay bize bir gerçeği daha öğretti; bekleyen her şey, soğur, acır ve bayatlar!
Sponsorlu Bağlantılar
ellerini tutmaktan değil, bir gün bırakmaktan korkarım sevgili acı çekmekten, ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım seni sevmekten değil, ben sensizlikten korkarım.Ellerini tutmaktan değil, bir gün bırakmaktan korkarım sevgili... Acı çekmekten, ağlamaktan değil, seni incitmekten korkarım... Seni sevmekten değil, ben sensizlikten korkarım.
bir bozuk saattir yüreğim, hep onu gösterir.Bir bozuk saattir yüreğim, hep onu gösterir.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
beni bırakıp arkadaşlarınla takılmayı seçtiğinde, ağzını burnunu kırmak geçer içimden!Beni bırakıp arkadaşlarınla takılmayı seçtiğinde, ağzını burnunu kırmak geçer içimden!
benden ayrıldığını söyleyen sevgilime ojelerini mükemmel sürmüşsün, kilo da vermişsin dedim, yıldırım nikahıyla evlendik.Benden ayrıldığını söyleyen sevgilime 'ojelerini mükemmel sürmüşsün, kilo da vermişsin' dedim, yıldırım nikahıyla evlendik.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Laf Sokan Sözler) Zeynepp: En büyük hatam seni sevmek değil senin beni sevmeni beklemekti. (Arabesk Sözler) aykut ö: Ümit ettik ziyan olduk (Ezici Sözler) akli basina gelen kisi: Herkes degeri kadar diyolar ya o kadar dogru bir laf ki... belki size biraz bencilce gelicek ama kendini dusuneceksin bu hayatta (Cuma Mesajları) Kevser: Allah razı olsun devamınıda versin :-)::-) ) (Sizden Gelenler) cansel tozluk: esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
öğretmenler günü mesajı havalı sözler gözyaşı sözleri ıntikam sözleri
aşık edici sözler düşündüren sözler değişik sözler umut sözleri çin atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen