füsün: Bay bay dıyeceksın basta deneyeceksın sonunda kullanılan sen olmayacaksın

Elveda Sözleri ok füsün demiş ki:
Bay bay dıyeceksın basta deneyeceksın sonunda kullanılan sen olmayacaksın
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Elveda Sözleri tıkla!
güzel laflar pişmanlık sözleri galatasaray sözleri süslü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yıkıcı Sözler ok Benden Kaçırıyorsun Gözlerini cesaret edemiyorsun Duygularını Açıklamaya Yalan Yok benşm hayatımda Sana Elveda!
Giderli Sözler ok Aşk oyununu son oynadığım şeytandı, o da beni günahlarına sattı.
Sponsorlu Bağlantılar
kaç zaman geçti sensiz sayamadığım; kaç kere kırıldığı da, yine uslanmadı seni yazdı bu kalem.Kaç zaman geçti sensiz sayamadığım; Kaç kere kırıldığı da, yine uslanmadı seni yazdı bu kalem.
elektrik icat edilmiş olabilir ama biz sevdiklerimizi hala mumla arıyoruz.Elektrik icat edilmiş olabilir ama biz sevdiklerimizi hala mumla arıyoruz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hoca sınavda adını, soyadını yazana 5 puan vereceğim dedi. ben de kağıdın her yerine adımı soyadımı yazdım 100 bekliyorum. yine zehir gibiyim!Hoca 'sınavda adını, soyadını yazana 5 puan vereceğim' dedi. Ben de kağıdın her yerine adımı soyadımı yazdım 100 bekliyorum. Yine zehir gibiyim!
sıkılıyorum diye dışarı çıkıyorum, dışarıda sıkılıp eve dönüyorum, eve döndüm diye sıkılıp tekrar çıkıyorum. bu nasıl döngü?Sıkılıyorum diye dışarı çıkıyorum, dışarıda sıkılıp eve dönüyorum, eve döndüm diye sıkılıp tekrar çıkıyorum. Bu nasıl döngü?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Güzel Sözler) C!Z!K: On numara ck begendim emeginize saglik tskurler (Koyan Sözler) burak: fazla atar sana batar (Sinir Sözler) ela: geclik acisini amelyatla aldirmak olsaydi su an boyle olmazdim (Cezaevi Sözleri) mehmet: silivrı acık ceza evıne gırdım sonra tutanak yıyerek kapalı 4 kogusuna gırdım ve sonunda cıktım allah kımseyı dusurmesın dusurmesın dıyoruz ama nasıl olacak bu iş dunyada karısına bacısına laf atan sarkıntılık yapan cok ne yapacaksın gıdıp te sarılıp afferım mı dıyeceksın hayat kahpe olmus ben cezaevınde bunu anladım (Sizden Gelenler) by ağrılı serseri: kfam güzel diye salladın beni sallandı hayatım salladın beni sanki tsunami salladı kalbimi atardamara bi jilet salla hadii
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nankörlük sözleri huzur sözleri minibüs sözleri regaib kandili mesajları
renkli sözler yalnızlık sözleri sinir sözler ılginç sözler korkunç sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen