öfkeli şirin: Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba?

İftar Mesajları ok öfkeli şirin demiş ki:
Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
latin atasözleri anlamlı sözler espirili sözler gözyaşı sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kısa Aşk Sözleri ok Seni düşünmekten kahvemi her sabah buz gibi içiyorum.
Hz Ali Sözleri ok Kıskançlık, ruhun hapsidir.
Sponsorlu Bağlantılar
sular yükselince, balıklar karıncaları yer. sular çekilince de karıncalar balıkları yer. kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir.Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir.
seviyorsan, gözlerinin içine bakmaktan çekinme.Seviyorsan, gözlerinin içine bakmaktan çekinme.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
anneme iyilik olsun diye evdeki perdelerin hepsini takıp ona süpriz yapmıştım gelince hepsini yanlış takmışsın salak diye dövmüştü.Anneme iyilik olsun diye evdeki perdelerin hepsini takıp ona süpriz yapmıştım gelince hepsini yanlış takmışsın salak diye dövmüştü.
tuvalete bile gitmeye üşenen bir insan olarak diyebilirim ki, nerede o rahatça altımıza işediğimiz çocukluk günleri.Tuvalete bile gitmeye üşenen bir insan olarak diyebilirim ki, nerede o rahatça altımıza işediğimiz çocukluk günleri.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Umursamaz Sözler) Mehmet: Kimin yanında yaşadığın umrumda bile değil; Bir gün bana ait hayallerle öleceksin! (Kapak Laflar) emre: süper laflar (Büyüleyici Sözler) oktay: Keşke Dünya Da . Bir Tek Sen ve Ben oLsayDık. HaVVa ile ADem gibi . Sen bana mecbur Ben Sana .. (Can Alıcı Sözler) bilal: Sevmek suya benzer görünce susaman geçer görmeyince boğazın kurur (Orijinal Sözler) SeLda Çakmak: menfaat caddesinde başIayan dostIuk çiIe yokuşunda son buIur
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıran atasözleri kandil mesajları efsane sözler polis sözleri
unutulmaz sözler kıymetli sözler cesaret sözleri ıspanyolca aşk sözleri şirin sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen