öfkeli şirin: Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba?

İftar Mesajları ok öfkeli şirin demiş ki:
Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ıtalyanca aşk sözleri kandil mesajları ramazan bayramı mesajları küçük sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kaliteli Sözler ok Düşmek hayatın bir parçası, tekrar ayağa kalkmak ise yaşamaktır.
Günaydın Mesajları ok Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, göz yaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
başkasına beni seviyor mu sevmiyor mu diye sorman saçma, başkası ne bilecek? bu kalp benden sorulur, bilesin.Başkasına beni seviyor mu sevmiyor mu diye sorman saçma, başkası ne bilecek? Bu kalp benden sorulur, bilesin.
dağdan düşenin parçası bulunur da, gözümden düşenin zerresi bile bulunmaz!Dağdan düşenin parçası bulunur da, gözümden düşenin zerresi bile bulunmaz!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
az önce dedemin torosunu satmak için retrica ile çekip ilan verdim. adam bu jipin en son fiyatı kaça olur diye mesaj attı.Az önce dedemin torosunu satmak için retrica ile çekip ilan verdim. Adam 'bu jipin en son fiyatı kaça olur' diye mesaj attı.
okey oynarken elin nasıl sorusuna manikürlü! diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =)Okey oynarken 'Elin nasıl' sorusuna 'Manikürlü!' diyen kıza burdan alkış yolluyoruz =)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İntihar Sözleri) onurcan: yıkıldım sevgilim (Koyan Laflar) Ramazan gnç: Ne kralına giderim ne alayına! Bir durum varsa kralı da gelir ayağıma alayıda! (Hayat Sözleri) Faydalı Mikrop60: SadeceSevdim60 GüIüşIerim var benim, her sıkıntıya eyvaIIah diyen. (Kamyon Arkası Yazıları) gloşş: Çekemayen anten taksın (Romantik Sözler) ömür buz: Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan biriyle berabersin Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kızgınlık sözleri aldatma sözleri babalar günü mesajları araba yazıları
trabzonspor sözleri kadir gecesi mesajları son sözler hollanda atasözleri damar sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen