öfkeli şirin: Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba?

İftar Mesajları ok öfkeli şirin demiş ki:
Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
bağışlama sözleri ağır sözler damar sözler acı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Manyak Sözler ok O vefasızlığa yemin ettiği günden beri, sevmelere tövbeliyim.
Dostluk Sözleri ok Fedakar olan gönülden sevendir, yürekli olan kendini bilendir ,umutlu olan yaşamayı sevendir, unutmayan dost bir ömre bedeldir.
Sponsorlu Bağlantılar
ömrün, saçların kadar uzun ve güzel olsun dedi giderken adam. ve kadın, o günden sonra bir daha hiç uzatmadı saçlarını.Ömrün, saçların kadar uzun ve güzel olsun dedi giderken adam. Ve kadın, o günden sonra bir daha hiç uzatmadı saçlarını.
arada bir aynaya bakmalı insan; güzel miyim diye değil, insan mıyım diye!Arada bir aynaya bakmalı insan; Güzel miyim diye değil, insan mıyım diye!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hoca sınavda adını, soyadını yazana 5 puan vereceğim dedi. ben de kağıdın her yerine adımı soyadımı yazdım 100 bekliyorum. yine zehir gibiyim!Hoca 'sınavda adını, soyadını yazana 5 puan vereceğim' dedi. Ben de kağıdın her yerine adımı soyadımı yazdım 100 bekliyorum. Yine zehir gibiyim!
var mısın birlikte ölmeye? cenaze arabasının arkasına, mutluyuz yazdırıp, milleti güldürmeye?Var mısın birlikte ölmeye? Cenaze arabasının arkasına, 'mutluyuz' yazdırıp, milleti güldürmeye?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) karizma_06: Fazla düsünmek beyni yorar.. (Sizden Gelenler) MAMİ BAŞKAN: koybolma meksikalı bulur seni MÜGE ANLI (Sizden Gelenler) Kader: Gözyaşı ile bitecek kadar karamsar sevmedim seni, ben seni umutlarıma katıp hayaller kurarak sevdim... (Mani Sözleri) isimsiz: Laflar süper ya (Sıcak Sözler) Salih Marley: Hayatının hayatı, hayatımın hayatına bağlı Hayatım
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
efkarlı sözler dertli sözler ıngilizce aşk sözleri ölüm sözleri
alman atasözleri dürüstlük sözleri anlamsız sözler can alıcı sözler karizma sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen