öfkeli şirin: Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba?

İftar Mesajları ok öfkeli şirin demiş ki:
Osmanlı zamanında Müslümanlar oruç tuttuğunda Yahudi ve Hristiyanlar saygıdan dışarıda yemek yemezlermiş.Bu dışardakiler hangi millet acaba?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
racon sözleri afrika atasözleri atatürk sözleri bencillik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Tebrik Sözleri ok Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaib Kandili'nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. Kandiliniz mübarek olsun!
Orijinal Sözler ok Kiminin varlığı kemirir içimizi, kiminin yokluğu...
Sponsorlu Bağlantılar
usulca topluyorum kalbimdeki cam kırıklarını, özenle bir köşeye koyuyorum ortalık yerde dağınık bırakmadan anılarımı şimdi senden gidiyorum.Usulca topluyorum kalbimdeki cam kırıklarını, özenle bir köşeye koyuyorum ortalık yerde dağınık bırakmadan anılarımı şimdi senden gidiyorum.
her yalan unutuluyor zamanla, her yara kabuk bağlıyor, gidenler arkalarında kırık kalpler bırakıyor ama zamanla o yangınlarda sönüyor, gün geliyor sadece sen kalıyorsun. ve ne giden geriye geliyor, ne de döktügün gözyasları onlara değiyor. o yüzden eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. boşver her rüya güneşle sona eriyor.Her yalan unutuluyor zamanla, her yara kabuk bağlıyor, gidenler arkalarında kırık kalpler bırakıyor ama zamanla o yangınlarda sönüyor, gün geliyor sadece sen kalıyorsun. Ve ne giden geriye geliyor, ne de döktügün gözyasları onlara değiyor. O yüzden eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. Boşver her rüya güneşle sona eriyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eve hırsız girip, odamın dağınıklığını görse biri benden önce davranmış der geri çıkar.Eve hırsız girip, odamın dağınıklığını görse 'Biri benden önce davranmış' der geri çıkar.
senden nefret etmiyorum ama kaplumbağa olsan ters çevirir kaçarım :)Senden nefret etmiyorum ama kaplumbağa olsan ters çevirir kaçarım :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sevgiliye Uyku Mesajları) HARUN ÇİÇEK: Hayat bir köşe kapmaca Köşeni bir kaptır da gör Düşene dost olur sanma Yolunu bir şaşır da gör Ne dost kalır ne sevgili Deli olur insan deli Uzanmaz bir dostun eli Huzurunu kaçır da gör Yanıp yanıp kül olursun Terk edilen sen olursun Tek baş (Koyan Sözler) Berk: Madem şekerden tatlısın Gülde herkes patlasın (Acımasız Sözler) Mert Aksakal: Kim Olduğun, Nerede Olduğun, Hiç Önemli Değil Ekmeğini Alın Terinle Kazanıyorsan Adamsın...! (Acı Sözler) Ipek: Seni cok sevdim ama yiktin beni gittin gün (Ağır Abi Sözleri) ferşil: Sonbaharda aradığım güneşi senin gözlerinde buldumm... F Ş
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
deli sözler ağır sözlü sözler gürcü atasözleri güzel laflar
19 mayıs sözleri umut sözleri can yakan sözler kamyon arkası yazıları ısyankar sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen