Derya: Gelecen parlak

Eski Sözler ok Derya demiş ki:
Gelecen parlak
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
kaliteli sözler sinir sözler zafer bayramı mesajları atatürk sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Gurur Sözleri ok Kendi doğrularım başkalarına yanlış geliyor diye doğrularımdan vazgeçecek değilim.
Cuma Sözleri ok Yüz yüze ikrâmda, sahte bir yarış, Dostun arkasından, diller bir karış. Lâfta kalmış... sevgi, saygı ve barış; Olmuşuz.. selâmsız bir nesle tâbî; Ne kadar da sabırlısın.. Yâ Rabbî...Anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz.. bir kere isyâna tâbî; Kurtar bizi.. kurtar bizi.. Yâ Rabbi... AMİN.. AMİN. AMİN... Cumanız hayırlı ve mübarek olsun .
Sponsorlu Bağlantılar
ben yüreğimde idam ettiğim kişinin sandalyesine tekmeyi vurmuşsam, dönüpte geriye bakmam yaşıyor mu diye.Ben yüreğimde idam ettiğim kişinin sandalyesine tekmeyi vurmuşsam, dönüpte geriye bakmam 'yaşıyor mu' diye.
bugün en çok tenini duymak istedim aslında ve sesine dokunmak. şöyle bir bardak çay sıcaklığında, karşılıklı iki çift susmak. bugün dizlerini okşamak istedim biraz, biraz da saçlarında uyumak. ah aşk, nasılda aptallaştırıyor insanı.Bugün en çok tenini duymak istedim aslında ve sesine dokunmak. Şöyle bir bardak çay sıcaklığında, karşılıklı iki çift susmak. Bugün dizlerini okşamak istedim biraz, biraz da saçlarında uyumak. Ah aşk, nasılda aptallaştırıyor insanı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevgilisinin yanında kibarlık olsun diye bir şey yemeyen kız açlıktan can verdi. :dSevgilisinin yanında 'kibarlık' olsun diye bir şey yemeyen kız açlıktan can verdi. :D
sevgiliyi kıskandırmak için numara yapmak, gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibidir, her an patlayabilir.Sevgiliyi kıskandırmak için numara yapmak, gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibidir, her an patlayabilir.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karşılıksız Aşk Sözleri) Elnur: Nekadar guclu olursan ol ask acicina dayanamassin (Karşılıksız Aşk Sözleri) belma: ben eski sevgilmle ayrıldım şuan beni sevniyor canım çokk fazlasıyla acıyor (Koyan Sözler) seda: He güzelmiş hpsi (Kıskançlık Sözleri) sen ve ben aşkım: Valla kiskanmayan kadin yoktur (Sizden Gelenler) utku nihal: kalbime kara bi kalbi var diyodun haklıydın çünkü orda sen vardın
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
davetiye sözleri yürek yakan sözler atarlı sözler azeri sevgi sözleri
yunan atasözleri ışçi bayramı mesajları cuma sözleri dua sözleri duygusal sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen