Derya: Gelecen parlak

Eski Sözler ok Derya demiş ki:
Gelecen parlak
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Eski Sözler tıkla!
kapak laflar özgürlük sözleri ıran atasözleri geçmiş olsun mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşık Edici Sözler ok Yalnız Kaldığım Hayatımda hep Sevenleri Alkışladım Şimdi Seni Buldum ya yalnızlığımda Şükürler ediyorum ALLAHIMA.
Damardan Sözler ok Bir göz yası akıttım ugrunda yine..Yine seni anımsadım ve agladım. Ama son gözyaslarım..Sanma ki seni unuttugumdan! Seni ölene kadar sevicem derdim ya hep söz sevicem o ana dek!
Sponsorlu Bağlantılar
gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun?Gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken sen buna gitmek mi diyorsun?
hatalı olduğunuzu bile bile karşınızdakini suçlayarak vicdanınızı rahatlatabiliyorsanız çok şanslısınız. benim öyle vicdanım olsa çöpe atarım.Hatalı olduğunuzu bile bile karşınızdakini suçlayarak vicdanınızı rahatlatabiliyorsanız çok şanslısınız. Benim öyle vicdanım olsa çöpe atarım.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bilgisayarına indirdiği resimlere asdasdasd diye isim veren bir insandan odasını düzgün tutmasını beklemeyin.Bilgisayarına indirdiği resimlere 'asdasdasd' diye isim veren bir insandan odasını düzgün tutmasını beklemeyin.
o kadar zenginiz ki evde ki ütününün bile kendine ait masası var. gerisini siz düşünün artık.O kadar zenginiz ki evde ki ütününün bile kendine ait masası var. Gerisini siz düşünün artık.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) Dorukhan: Gidene dur demekte neymiş asfalt bile dökeriz yeterki sıktır olup gitsin. (Kapak Laflar) kmjfbjnfd: agır geliyosa benle yaşam ... ikile Paşamm (Aşk Sözleri) emirhan: seni seviyorum eliffff (Sizden Gelenler) ayşee: sen gülünce şu yananda iki çukur oluyoya oraya ben ölünce beni gömsünler (Laf Sokucu Sözler) enes: fazla bakma hayatttan soğudum az daha bakarsa sende soğursun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
miraç kandili mesajları ağır sözlü sözler teşekkür sözleri başarısızlık sözleri
türkmen atasözleri ölümsüz sözler kandil mesajları büyüleyici sözler kazakistan atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen