merve: insanın çirkinliği değil, kalbi belli eder

Anlamlı Sözler ok merve demiş ki:
insanın çirkinliği değil, kalbi belli eder
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Anlamlı Sözler tıkla!
kızılderili atasözleri araba yazıları racon sözleri terk etme sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Fransız Atasözleri ok Fırsatlar çıkmadıkça kabiliyetler pek az işe yarar.
Baba Sözler ok Gözümde küçülmüş insanlarla, büyük hesaplarım olmaz benim!
Sponsorlu Bağlantılar
bazen yorulur tükenirim, ama pes etmem! eğilirim fakat alçalmayı asla kabul etmem. ben buyum! bazen çekilir, bazen çekilmez huyum. kalmam gerekiyorsa, asla gitmem. çünkü; gittiğimde asla geri dönmem. bazıları bilmez, anlamaz, yetemez. beni ben gibi yaşamayan bilemez!Bazen yorulur tükenirim, ama pes etmem! Eğilirim fakat alçalmayı asla kabul etmem. Ben buyum! Bazen çekilir, bazen çekilmez huyum. Kalmam gerekiyorsa, asla gitmem. Çünkü; gittiğimde asla geri dönmem. Bazıları bilmez, anlamaz, yetemez. Beni ben gibi yaşamayan bilemez!
bazen konuşamazsın, dokunamazsın, yazamazsın, içinden geçenleri söyleyemezsin; onun yerine müzik dinlersinBazen konuşamazsın, dokunamazsın, yazamazsın, içinden geçenleri söyleyemezsin; Onun yerine müzik dinlersin...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
eskiden bütün kızlar ilgi gösterirdi beni öpmeden duramazlardı, ne olduysa 3 yaşından sonra oldu.Eskiden bütün kızlar ilgi gösterirdi beni öpmeden duramazlardı, ne olduysa 3 yaşından sonra oldu.
belki sana yemek yapamam ama, birlikte açlıktan ölebiliriz. :)Belki sana yemek yapamam ama, birlikte açlıktan ölebiliriz. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Psikopat Sözler) OzgrNefes: Ceek ceek derdinmi bitecek dayı (Sizden Gelenler) Eyüpcan Garip: Bir Kadında Çıksın Desinki Eski Sevgilim Adamdı Ben İbnelik Ettim....!!!!! (Seni Seviyorum Sözleri) sena: sevmeyi bilmeyen gozler aglamayida bilmezler (Seni Seviyorum Sözleri) aylin tez: Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin (Aşk Acısı Sözleri) beytullah: yeşim canımın içisin sen
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sağlık sözleri giderli sözler ıbretlik sözler sabır sözleri
şizofrenik sözler ünlü sözler babalar günü mesajları padişah sözleri minibüs yazıları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen