cevher: Kız; zayıflamak için oruç tutuyorum yazmış. Bronzlaşmak içinde cehennem ateşi var istermisin?

İftar Mesajları ok cevher demiş ki:
Kız; zayıflamak için oruç tutuyorum yazmış. Bronzlaşmak içinde cehennem ateşi var istermisin?
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ıyi geceler mesajları ıngilizce sözler endonezya atasözleri özgürlük sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Seni Seviyorum Sözleri ok Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.
Küçük Sözler ok Sımsıkı sarılmak bütün sorunları çözer. Sarılsana.
Sponsorlu Bağlantılar
bir dilek tut şimdi! gözlerini kapat ama seni sevdiğimi hiç aklından çıkarma. aç gözlerini yavaşça, farz et önünde bir demet papatya. başla yaprakları koparmaya. sevi̇yor, sevmi̇yor, seviyor diyen yaprakları kendine sakla, sevmiyor diyenleri bana yolla. onlara seni nasıl sevdiğimi anlatayım da bilmeden konuşmasınlar.Bir dilek tut şimdi! Gözlerini kapat ama seni sevdiğimi hiç aklından çıkarma. Aç gözlerini yavaşça, farz et önünde bir demet papatya. Başla yaprakları koparmaya. Sevi̇yor, sevmi̇yor, seviyor diyen yaprakları kendine sakla, sevmiyor diyenleri bana yolla. Onlara seni nasıl sevdiğimi anlatayım da bilmeden konuşmasınlar.
bir yere bakıp, dakikalarca gözümün orada kaldığı günlerdeyim.Bir yere bakıp, dakikalarca gözümün orada kaldığı günlerdeyim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefonumu servise verdim. kendimi, çocuğunu çocuk esirgeme kurumuna veren baba gibi hissediyorum.Telefonumu servise verdim. Kendimi, çocuğunu çocuk esirgeme kurumuna veren baba gibi hissediyorum.
ne var kızım 36 kızı aynı anda idare ediyorsam. sen dememiş miydin aslan burçları lider olmaya bayılır. liderlik ediyorum işte.Ne var kızım 36 kızı aynı anda idare ediyorsam. Sen dememiş miydin 'aslan burçları lider olmaya bayılır'. Liderlik ediyorum işte.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kapak Laflar) Dorukhan: Biz kimseye ölmedik, Kimsede bize bayılmasın. HADİ EYWW (Havalı Sözler) serseri: bizim kimseye şekil yaptığımız falan yok ama şeklimiz birilerine koyduysa sıkıntı yok... (Ezici Sözler) Nuri Hakan Tataroğlu: Ey fani kimse Malınla ünvanınla gururlanma Ölünce malını ünvanını bırakacaksın İhlaslı ol. ölümü hatırla Nuri Hakan Tataroğlu gezgin bezgin gurme halk ozanı araştırmacı şair fani bir fert, 26.5.2016 (Komik Sözler) Seyit can: KİRPİKLERİNİN SAYISINI BİLİRDİM BEN GÖZLERİNE NASIL BAKTIGIMI SEN DÜŞÜN (İftar Mesajları) Şule: 11 ayın sulatını Ramazanda gönülleriniz huzur sofranız bereketli olsun, hayırlı iftarlar olsun.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
evlilik sözleri arnavut atasözleri aşık edici sözler berat kandili mesajları
acı sözler laf sokan sözler araba yazıları dostluk sözleri sms mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen