hüseyin: Rasûlullah (sav) buyurdular: ?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.

İftar Mesajları ok hüseyin demiş ki:
Rasûlullah (sav) buyurdular:
?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
çılgın sözler ıran atasözleri süslü sözler yalnızlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Facebook Sözleri ok Kaçan Kovalanır Dediler, Artık Nasıl Depar Attıysam Kimse Yetişemedi Hala..
Hasret Sözleri ok Sessizce ama yürekten özlüyorum seni.
Sponsorlu Bağlantılar
öyle bir çekileceğim ki senden; bütün nüfusunu göç vermiş bir köy gibi kalacaksın.Öyle bir çekileceğim ki senden; bütün nüfusunu göç vermiş bir köy gibi kalacaksın.
ulaşılmaz olduğum söylentisi doğru değil! sadece; seviyesizlerin ulaşamayacağı yere koydum kendimi.Ulaşılmaz olduğum söylentisi doğru değil! Sadece; 'seviyesizlerin' ulaşamayacağı yere koydum kendimi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
azimli sıçan duvarı deler sözündeki sıçan kelimesinin fare olduğunu öğreneli 10 saniye oldu.Azimli sıçan duvarı deler sözündeki 'Sıçan' kelimesinin fare olduğunu öğreneli 10 saniye oldu.
çok şey istemiyorum sevmediğim insanlar serçe parmağını sehpaya vursun yeter.Çok şey istemiyorum... 'Sevmediğim insanlar' serçe parmağını sehpaya vursun yeter.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) melek♥meliye: Benimde bir ikizim var,uğruna canımı vereceğim (Kapak Laflar) Şengül: Peşinden koşan çok diye sevinme. ! İktisat der ki; Fiyat Azalınca, Talep Artar... ! (Resimli Güzel Sözler) DerYa: Arkadaslara katiliyorum ask acisi cooook ama cook zor be UstA... (Aşk Acısı Sözleri) salih: sevmeyı bılmeyen gözler ağlamayı da bılmezmış (Aşık Edici Sözler) Aykan: Birini seviyorsan ilk önce sevgini hak edecek. Seni hakedecek.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
laf sokucu sözler beşiktaş sözleri farklı sözler ıspanyolca atasözleri
mısır atasözleri renkli sözler hatıra sözleri karizma sözler cezaevi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen