hüseyin: Rasûlullah (sav) buyurdular: ?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.

İftar Mesajları ok hüseyin demiş ki:
Rasûlullah (sav) buyurdular:
?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
kısa aşk sözleri evlilik sözleri özel sözler ıyi şanslar mesajları
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Felsefi Sözler ok Bir hayatımız var, bizim yerimize başkalarının yaşadığı, başkalarının yerine bizim öldüğümüz bir hayat.
Hüzünlü Sözler ok Hüznümü ikiye böldüm. Birini sabah, birini gece yaşıyorum. Bu saatten sonra kimseyi çekemem ben, kendi yükümü zor taşıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
hiçbir zaman hayattan bembeyaz bir sayfa bekleme ! çünkü ikinci sayfa bile birincinin izlerini taşır..Hiçbir zaman hayattan bembeyaz bir sayfa bekleme ! Çünkü ikinci sayfa bile birincinin izlerini taşır..
kendin için yaşadığının farkındaysan mutlusun.Kendin için yaşadığının farkındaysan mutlusun.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ayağıma 3d akrep dövmesi yaptırmıştım, bu sabahta dövmeyi ilk kez gören babamın ben uyurken ayağıma vurduğu oklavayla uyandım, günaydın.Ayağıma 3d akrep dövmesi yaptırmıştım, bu sabahta dövmeyi ilk kez gören babamın ben uyurken ayağıma vurduğu oklavayla uyandım, günaydın.
sana karşı boş değilim demesini istediğim tek varlık cüzdanım. :)Sana karşı boş değilim demesini istediğim tek varlık cüzdanım. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Acı Sözler) Tanzel: ah şu acılar da olmasa hayat ne güzel olurdu. (Özlem Sözleri) ÖZLEM: Yıldızlara bakiyorum Okadar guzellerki Seni onlara benzetiyorum yanliz aranizda uvak bir fark var Onlar milyonlarca Sen BİRTANESİN (Öğrenci Sözleri) şevval: Bu da benden olsun bari :D SON DAKİKA: Öğrenci evine giren hırsız öğrencilerin cebine 50şer lira bırakarak kayıplara karıştı (Kırıcı Sözler) melis: Demişsin ya ben onun gibileri cebimden çıkartırım diye dinle ben senin gibileri tesbihime dizerim tövbe tövbe diye çekerim (Efkarlı Sözler) devrim: efkarlıyım bu günde usta verde boşaltıyım kadehleri
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
portekizce atasözleri mısır atasözleri cep mesajları gıcık sözler
özlü sözler çin atasözleri özlem sözleri acımasız sözler ınce sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen