hüseyin: Rasûlullah (sav) buyurdular: ?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.

İftar Mesajları ok hüseyin demiş ki:
Rasûlullah (sav) buyurdular:
?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
ıntihar sözleri gözyaşı sözleri laf sokucu sözler arnavut atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Manalı Sözler ok Birlikte yola çıkmak için gerek üç şey; Yürek, güven, sadakat.
Orijinal Sözler ok Gidecekmiş, varsın gitsin! Varlığıyla güldürdü mü ki yokluğuyla ağlatasın!
Sponsorlu Bağlantılar
kimine göre yalanım kimine göre falanım, herkes rahat olsun insanına göre insanım!Kimine göre yalanım kimine göre falanım, herkes rahat olsun insanına göre insanım!
gözümüzden düşürdüklerimiz, kalbimizden düşmüyordu her zaman. çünkü insan gözüyle değil, kalbiyle seviyordu.Gözümüzden düşürdüklerimiz, kalbimizden düşmüyordu her zaman. Çünkü insan gözüyle değil, kalbiyle seviyordu.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kız boyun kaç dedi 1.80 dedim. hadi ya o kadar kısa mısın diyo. basket oyuncusu mu sandın beni? perde mi taktırcan bana? amacın ne?Kız 'boyun kaç' dedi 1.80 dedim. 'Hadi ya o kadar kısa mısın' diyo. Basket oyuncusu mu sandın beni? Perde mi taktırcan bana? Amacın ne?
bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.Bi ara karışık meyve tabağında muzları sona bırakmıştım hani finali güzel yapayım diye. Babam sen muz sevmiyorsun galiba deyip tabaktakileri yemişti.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İntihar Sözleri) Asena: Bu Gece gidecem intihar şu hayattaki tek cozum (İlginç Sözler) Vusale: Dış güzeIIik Allah mahsustur. Dış güzeIIiğe de farkIı şeyIer koymak oda insanIara mahsustur. (Günaydın Mesajları) şennur: Dünyadaki en büyük cimrilik ALLAH'IN selamını almamaktır. cümleten SELAMÜN ALEYKÜM. Hayırlı Sabahlar (Sizden Gelenler) pelin koç: benimle çıkarmısın hayatımdan çıkar mısın (Sizden Gelenler) s.tugan: Benim tarihim seni affetmeyecek senin tarihin beni affetmeyecek. TARİH BUNU DA AFFETMEYECEK..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ısyankar sözler ramazan bayramı mesajları almanca aşk sözleri harbi sözler
doğum günü mesajları sinir sözler başarısızlık sözleri polonya atasözleri kurtlar vadisi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen