hüseyin: Rasûlullah (sav) buyurdular: ?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.

İftar Mesajları ok hüseyin demiş ki:
Rasûlullah (sav) buyurdular:
?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
Bu sözü paylaş!
Sponsorlu Bağlantılar
kadir gecesi mesajları oturtan laflar duygulu sözler sempatik sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) hilal: göklerden kağıt denizlerden kalem yaptım üstüne bin defa seni seviyorum yazdım ne kadar da safsın hemen inandın ben seni hiç sevmedim ki hep sana taptım... (Ölüm Sözleri) Ece nur: Men sevdıyımı ıtırdım ama yasıya yasıya. Men her gun oldum ama o hec olmedı (Kıl Sözler) fidan: Millet sevgilisiyle gezsin tozsun, biz de hala çaydanlıktan tipimize bakıp gülelim :)) (Sizden Gelenler) Sude: Arkamdan konuşan üç kuruşluk insanlara söyleyecek tek sözüm var: Bozuk paralar daima ses yapar (Kaliteli Sözler) Bu gecici gevesin tadini cikart: Bu gecici gevesin tadini cikart
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sihirli sözler ağlatan sözler öğretmenler günü mesajı sabır sözleri
hz ali sözleri bulgar atasözleri şoför sözleri amerikan atasözleri cezaevi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen