hüseyin: Rasûlullah (sav) buyurdular: ?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.

İftar Mesajları ok hüseyin demiş ki:
Rasûlullah (sav) buyurdular:
?Cennet seneden seneye Ramazan için süslenerek şöyle der: Allâh?ım! Bizim için bu ayda kullarından bizde kalacak insanlar kıl!.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
atarlı sözler kızılderili atasözleri polis sözleri evlilik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Orijinal Sözler ok Dilin kemiği yoktur ama, bir vuruşta öldürdüğü insan çoktur.
Sitem Sözleri ok Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.
Sponsorlu Bağlantılar
yüreğimin en derin, en bilinmeyen yerindesin. ne uzanabiliyor sana ellerim, ne de vazgeçebiliyorum senden.Yüreğimin en derin, en bilinmeyen yerindesin. Ne uzanabiliyor sana ellerim, ne de vazgeçebiliyorum senden.
benim gözlerim eskiden elaydı mesela böyle kana bürünmemişti gözlerim daha.Benim gözlerim eskiden elaydı mesela... Böyle kana bürünmemişti gözlerim daha.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
parayla saadet olmaz diyorlar, varsın olmasın. ben ferrarinin içinde hüngür hüngür ağlamaya razıyım. :)Parayla saadet olmaz diyorlar, varsın olmasın. Ben ferrarinin içinde hüngür hüngür ağlamaya razıyım. :)
en çokta çoraplara üzülüyorum, eşlerini çok erken kaybediyorlar.En çokta çoraplara üzülüyorum, eşlerini çok erken kaybediyorlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Koyan Sözler) mustafa: Sizin havanizi attiginiz yerde benim ruzğârim eser... (Acı Sözler) Hasancan: Çooook Güzel Olmuş (Süslü Sözler) nacya kapıl: hep yüreğimde oldun hepte yüreğimde olacaksın birtenem sensizliğin acısını böyle çıkardım... (Ağır Abi Sözleri) çakır bozkurt: Serefin kadar konus desem sonsuza kadar susacak insanlari taniyom (Cezaevi Sözleri) neriman solmaz: Alah hepsine sabir versin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
üzüntülü sözler fransız atasözleri beşiktaş sözleri gözlerle ılgili sözler
mafya sözleri ıspanyolca atasözleri laf sokucu sözler geçmiş olsun mesajları özenli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen