yeahya: Dedemi masa altında su içerken yakaladim orucumun bozulduğunu kimseye söyleme dedi tamam söylemem deyip 20tl almıştım Allah affetsin.

İftar Mesajları ok yeahya demiş ki:
Dedemi masa altında su içerken yakaladim orucumun bozulduğunu kimseye söyleme dedi tamam söylemem deyip 20tl almıştım Allah affetsin.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
çılgın sözler kapak sözler polonya atasözleri gözyaşı sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşık Edici Sözler ok Dünüm yarım kaldı, yarınım sende saklı.
Hz Ali Sözleri ok Eğer bir seyahete çıkarsanız, gittiğiniz yerlerin adetlerine uymaya çalışınız.
Sponsorlu Bağlantılar
söylemek isteyipte söyleyemediklerimi tek bakışımla anlatırım sanaSöylemek isteyipte söyleyemediklerimi tek bakışımla anlatırım sana...
hakkımı helal etmiyorum diye dilini yorma. helali, haramı bilsen zaten hakkımı yemezdin!Hakkımı helal etmiyorum diye dilini yorma. Helali, haramı bilsen zaten hakkımı yemezdin!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
millet sevgilisiyle gezsin tozsun, ben hala çaydanlıktaki tipime bakıp bakıp güleyim.Millet sevgilisiyle gezsin tozsun, ben hala çaydanlıktaki tipime bakıp bakıp güleyim.
ablam mutfaktan elektrikler mi gitti? diye bağırdı, o sırada televizyon izleyen kardeşim de ışıkları kontrol etti. ailemle gurur duyuyorum. :)Ablam mutfaktan 'Elektrikler mi gitti?' diye bağırdı, o sırada televizyon izleyen kardeşim de ışıkları kontrol etti. Ailemle gurur duyuyorum. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Manalı Sözler) ali: etkilendim :))) (Can Yakan Sözler) yaren: ve dedim dayan kalbim deidki sen dayana biliyormusun da ben dayanyayım (Güldüren Sözler) noyan bahar: Küçükken sakIambaç oynarken oyunun ortasında eve gider sakIanirdim. Yemek feIan yer geIirdim.Herkez haIa beni arıyor oIurdu (Resimli Komik Sözler) ademm: Super (Ülkücü Sözleri) Ülkücü biri (:: CcC sonuna kadar, her söz mükemmel.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
teklif sözleri erkekler ıçin sözler mısır atasözleri rap sözleri
platonik aşk sözleri üzüntülü sözler kardeşlik sözleri azerbaycan atasözleri hollandaca sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen