yeahya: Dedemi masa altında su içerken yakaladim orucumun bozulduğunu kimseye söyleme dedi tamam söylemem deyip 20tl almıştım Allah affetsin.

İftar Mesajları ok yeahya demiş ki:
Dedemi masa altında su içerken yakaladim orucumun bozulduğunu kimseye söyleme dedi tamam söylemem deyip 20tl almıştım Allah affetsin.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
platonik sözler cesaret sözleri platonik aşk sözleri seni seviyorum sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Bilinmeyen Sözler ok Seni hiç özlemedim hatta senden nefret ediyorum ama sesini duysam çok iyi olacak.
Sinir Sözler ok Gençliğim acı veriyordu ameliyatla aldırdım.
Sponsorlu Bağlantılar
aramıza birisi girecekse eğer; bana anne, sana da baba desin yeter.Aramıza birisi girecekse eğer; bana anne, sana da baba desin yeter.
kasıtlı değil, kısıtlı sevdik biz, hep tek taraflı.Kasıtlı değil, kısıtlı sevdik biz, hep tek taraflı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
evden çıkarken markalı poşet aramak için harcadığımız vakti kitap okumaya harcasaydık, dünyanın en gelişmiş, kültürlü ülkesi olabilirdik.Evden çıkarken markalı poşet aramak için harcadığımız vakti kitap okumaya harcasaydık, dünyanın en gelişmiş, kültürlü ülkesi olabilirdik.
teke tek dövüşcektik şerefsizlik etti 5 kişi geldiler, allahtan biz 10 kişiydik.Teke tek dövüşcektik şerefsizlik etti 5 kişi geldiler, Allah'tan biz 10 kişiydik.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kırıcı Sözler) rojin: şuheda allah belan versin (Resimli Güzel Sözler) Yasar: Ask bir vişne iç iç kisne ask bir şudur iç ic kudur ask bir tosttur ye ye ostur (Sizden Gelenler) Sümbül: Dost kara günde karanlığa karışır (İntihar Sözleri) ForS: Soģukluģu Hissefilen Öüm'un Ruhu Ile Elbet Tekrar Karsilasacagiz. Zamanin Durdugu Gercegin. Oldugu Ölümün Öldürüldügü Yerde Bekle Beni Yakinindayim ! (Yalan Sözler) cengiz aircool: Yalan soyliyen kendidini goremiyen aynasiz varliktir...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
bayram mesajları efkarlı sözler latin atasözleri zaman sözleri
deli sözler spor sözleri arabesk sözler gözlerle ılgili sözler acımasız sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen