yeahya: Dedemi masa altında su içerken yakaladim orucumun bozulduğunu kimseye söyleme dedi tamam söylemem deyip 20tl almıştım Allah affetsin.

İftar Mesajları ok yeahya demiş ki:
Dedemi masa altında su içerken yakaladim orucumun bozulduğunu kimseye söyleme dedi tamam söylemem deyip 20tl almıştım Allah affetsin.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
facebook sözleri afrika atasözleri özlü aşk sözleri erkekler ıçin sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Güven Sözleri ok Ben; en son güvenimi beni yarı yolda bırakanda bıraktım... Tahammülsüzüm, eyvallahım yok kimselere, samimiyetler sahte geliyor artık!
Mutsuzluk Sözleri ok Mutluluk mu? Sadece gördüm, hiç yaşamadım.
Sponsorlu Bağlantılar
nereye gidersen git, yürek acısı her yerde ful çeker.Nereye gidersen git, yürek acısı her yerde ful çeker.
hayallerimin peşinde koşarak bir haftada tam 2 kilo verdim.Hayallerimin peşinde koşarak bir haftada tam 2 kilo verdim.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ne demiş bir çin atasözü: türklere asla adres sormayın, bilmeseler bile tarif ederler.Ne demiş bir çin atasözü: Türklere asla adres sormayın, bilmeseler bile tarif ederler.
bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor noluyo lan dedim. abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. sarıldı ağlaştık.Bu sabah uyandım baktım bi sivrisinek yanağıma buse konduruyor 'noluyo lan' dedim. Abi kış geliyor, gidiyorum ben dedi. Sarıldı ağlaştık.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cuma Mesajları) zeynepp: Allah sizden razı olsun birbirinden güzel mesajlar icin. (Kısa Aşk Sözleri) boncuk: hayallerimin baş kahramanı... (Sizden Gelenler) erine yeni si: Kırgınlıgım sana diğil kırdıgım kalplere ve daha önemliside bir daha yerine koyulamayacak mashum kalplere yerine getirmek için uğraşmak isterdim ama çevremdekiler bana benzemesin istiyorum . (Karşılıksız Aşk Sözleri) birisi: Sabretmesi zor bir sınavdır, hele de imkanszsa hergün acı çekersiniz. Aşkın en acı ve en gerçek şeklidir.. Bazılarının yazdığı gibi onun hakkında beddua etmeyi düşünmedim bile insan bu kadar sevdiği kişiye nasıl beddua edebilir ki tam tersine hergün onun için dua ediyorum. Kendim için de bana başkasını sevmeyi nasip etmesin diye Allah?a dua ediyorum. Mecnun çolleri aşıp Leylaya kavuştu,Ferhat dağları deldi kavuştu.Ya biz ne yapalım? (Cuma Mesajları) betül: Allah razı olsun sizden çok güzel cuma mesajları vermişsiniz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
korkunç sözler öğrenci sözleri türk atasözleri kral sözler
latin atasözleri ramazan bayramı mesajları ıngiliz atasözleri düşündüren sözler yararlı sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen