yeahya: Dedemi masa altında su içerken yakaladim orucumun bozulduğunu kimseye söyleme dedi tamam söylemem deyip 20tl almıştım Allah affetsin.

İftar Mesajları ok yeahya demiş ki:
Dedemi masa altında su içerken yakaladim orucumun bozulduğunu kimseye söyleme dedi tamam söylemem deyip 20tl almıştım Allah affetsin.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için İftar Mesajları tıkla!
espirili sözler süper sözler türk atasözleri damar sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Umut Sözleri ok Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen, bil ki senin için yanan kalbimdir
Sevgi Sözleri ok Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır
Sponsorlu Bağlantılar
ıki saniyelik bakış, seni saatlerce düşündürebilirİki saniyelik bakış, seni saatlerce düşündürebilir...
bir vefasızlığı kaldıracak kadar yer kalmadı bende. ıçim öylesine kalabalık, ve yüreğim öyle yorgun kiBir vefasızlığı kaldıracak kadar yer kalmadı bende. İçim öylesine kalabalık, ve yüreğim öyle yorgun ki...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kardeşimle bir kavgamıza, daha annem namaz kılarken sureleri sesli okuyarak dahil oldu.Kardeşimle bir kavgamıza, daha annem namaz kılarken sureleri sesli okuyarak dahil oldu.
dün akşam dedeme internet çağında yaşıyoruz, her şeyi internetten alabiliyoruz dedim. ınternetten bi abdest alda yatsıyı beraber kılalım dedi.Dün akşam dedeme 'internet çağında yaşıyoruz, her şeyi internetten alabiliyoruz' dedim. İnternetten bi abdest alda yatsıyı beraber kılalım dedi.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Acısı Sözleri) tacettin: meryem seni çok seviyorum sen beni sevmesende (Sevgi Sözleri) Ferhat şen.: Sevmek güzel amma aldanmak zor şey (Aşk Acısı Sözleri) zambuda: Benimle Çıkarmısın? - Ayrılacağımızı Bile Bile Neden Çıkalım ? Öleceğini Bile Bile Neden Yaşıyorsun (Koyan Sözler) habibe: Kara kalem yapmayi seviyorum cunku kimin ne renk oldugunu cozemedim (Sizden Gelenler) beyzagg: üzmek ağlatmak aldatmak kandırmak o kadar basit hale gelmiş ki kolay olan bir tutam sevgiyi hor görmeye başlamışlar
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
etkileyici sözler japon atasözleri kamyon arkası sözleri ıntikam sözleri
ıspanyolca aşk sözleri güldüren sözler kadir gecesi sözleri ıyi şanslar mesajları hollanda atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen