açelya: süper yaw

Can Alıcı Sözler ok açelya demiş ki:
süper yaw
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
cömertlik sözleri manyak sözler fransız atasözleri aşk espirileri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Ağlatan Sözler ok Seni gördüğüm ilk anı hatırlıyorum, ve hiç durmadan ağlıyorum.
Aşk Acısı Sözleri ok Ne hayaller büyüttüm içimde seninle ne okyanuslara sevgimi yazdım adınla, şimdi yoksun hayatımda kalbim parçalandı atmıyor artık yaşamıyor bu sevda.
Sponsorlu Bağlantılar
bakarsın bir gün ikimiz de aynı evin anahtarını cebimizde taşırız.Bakarsın bir gün ikimiz de aynı evin anahtarını cebimizde taşırız.
bazı insanlar var, bozuk paradan daha bozuk.Bazı insanlar var, bozuk paradan daha bozuk.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
dünyada tek erkek kalsan da sana bakmam diyen kıza öyle bi durumda ben sana bakarmıyım acaba dedim. kıpkırmızı oldu.'Dünya'da tek erkek kalsan da sana bakmam' diyen kıza 'Öyle bi durumda ben sana bakarmıyım acaba' dedim. Kıpkırmızı oldu.
müşteri: bu balıklar dişi mi, erkek mi? balıkçı: sen balıkları yiyecek misin sevişecek misin?Müşteri: Bu balıklar dişi mi, erkek mi? Balıkçı: Sen balıkları yiyecek misin sevişecek misin?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) Sezin..!: Hani sen benim kaç senemsin derler ya. Gereksiz. Önemli olan kaç sene önce tanıştığımız değil; beraber neler yaptığımız, neler paylaştığımızdır. (Kırıcı Sözler) esram: beni çok kırdın buraq (Ölüm Sözleri) özlem: Sen yokken sanki ben yasami yomusum seni gordumya iste ben ogun dogdum seninle yasamak seninle yaslanmak istiyorum sen benim hetseyimsin (Kardeşlik Sözleri) Şafak: Tarihi Dik Duranlar Yazacak (Ağlatan Sözler) eceee: Pişman olup dönersen geri gönül kapım açık ama nah girersin içeri..
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıltifat sözleri polonya atasözleri ölüm sözleri oturtan sözler
süper sözler platonik aşk sözleri aşık edici sözler latin atasözleri ıbretlik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen