açelya: süper yaw

Can Alıcı Sözler ok açelya demiş ki:
süper yaw
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
kırıcı sözler ezici sözler almanca sözler ıngilizce sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Bilinmeyen Sözler ok Kendin olabilmek adına sarf ettiğin aşırı gayret, bazen seni sana buldurmaz. Ve yine unutma ki herkes için her şey olmaya çabalayan, kendisi için hiçbir şey olmaz.
Facebook Sözleri ok Dün ne yediğimi hatırlamayan ben, seni unutamıyorum!
Sponsorlu Bağlantılar
ateşi baruta uzatıp belki yakmadan çekerim demektir: eski sevgili için, göreyim yeter, konuşmasak da olur demek.Ateşi baruta uzatıp 'Belki yakmadan çekerim' demektir: Eski sevgili için, 'Göreyim yeter, konuşmasak da olur' demek.
gülüşünü seversin, sohbetini seversin, sesini seversin. ılla yüzünü görmek şart değil! yüreğindeki duruşunu seversin.Gülüşünü seversin, sohbetini seversin, sesini seversin. İlla yüzünü görmek şart değil! Yüreğindeki duruşunu seversin.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
o değilde; baby kelimesi olmasaymış, amerikada müzik sektörü çökermiş gibime geliyor.O Değilde; 'Baby' kelimesi olmasaymış, Amerika'da müzik sektörü çökermiş gibime geliyor.
empati yapmayı severim! bana aşık olanın yerine geçip kendime bakıyorum da; gerçekten doğru bir tercih yapmış derim.Empati yapmayı severim! Bana aşık olanın yerine geçip kendime bakıyorum da; gerçekten doğru bir tercih yapmış derim.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kardeşlik Sözleri) şahin: kardeşimi seviyorum yaaa (Hayat Sözleri) isimsiz kahraman:): Hayatta sadece canımı yakan aşk bu gün yine aşık olmuşum (Aşk Acısı Sözleri) mehmet raşit çiçek: sana kavuşacamı bilseydim azra ilin gelmesini beklemezdim gülüm (Bağışlama Sözleri) eyll sıla: sen benim kalbimi kırdın ama seni bağışlayıp baş ucuma koyacağım :( (Sizden Gelenler) zenan: gülüşümü çalanın bende kalbini çalarım
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
tasavvufi sözler avustralya atasözleri aşk acısı sözleri kötü sözler
nefret sözleri cuma mesajları geçmiş olsun mesajları kurban bayramı mesajları sempatik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen