gunes: Ask acısı hiçbir acıya benzemiyor

Büyüleyici Sözler ok gunes demiş ki:
Ask acısı hiçbir acıya benzemiyor
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
padişah sözleri bilinmeyen sözler yalan sözler dünya ıle ılgili sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sıcak Sözler ok Çünkü sen can yeleğim gibisin, bütün sorunlara karşı beni koruyan.
Felsefi Sözler ok Silgin kaleminden önce bitiyorsa, yanlışların çok demektir.
Sponsorlu Bağlantılar
ben değişmedim. sadece; verdiklerimle aldıklarım, düşündüklerimle yaşadıklarım ve söylediklerimle duyduklarım arasındaki dengesizliği fark ettim. netice de ben yine aynıyım, sadece gözümü biraz daha açtım o kadar.Ben değişmedim. Sadece; verdiklerimle aldıklarım, düşündüklerimle yaşadıklarım ve söylediklerimle duyduklarım arasındaki dengesizliği fark ettim. Netice de ben yine aynıyım, sadece gözümü biraz daha açtım o kadar.
cehennem, acı çektiğimiz yer değildir; acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir!Cehennem, acı çektiğimiz yer değildir; acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
çok ünlü olsaydım, böyle bir sayfa açmak aklımın ucundan geçmezdi ve sizi güldüremezdim. ama değilim o yüzden kıymetimi bilin.Çok ünlü olsaydım, böyle bir sayfa açmak aklımın ucundan geçmezdi ve sizi güldüremezdim. Ama değilim o yüzden kıymetimi bilin.
dünyadaki en gariban şey sabah çalan alarm. çalsa suç, çalmasa suç. ıkisinde de küfür yiyor.Dünyadaki en gariban şey sabah çalan alarm. Çalsa suç, çalmasa suç. İkisinde de küfür yiyor.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Aşk Sözleri) ARAS: SENİ ÇOK SEVİYOTUM HATUNUM BEGÜM <3 (Can Alıcı Sözler) hiva: Bu guzel sozlere degmeyen insanlar var (Sizden Gelenler) işmilo: yengece niçin yan gidersin demişler sende kabadayık var demiş (Sevgililer Günü Mesajları) Hüsnü şahin: Aşure gününde aşure dağıtıldığı gibi keşke sevgililer gününde sevgili dağıtılsaydı be kardeşim. (Adam Gibi Sözler) Mali.. ;-): Ne demiş namık baba Acıma yetime gelir koyar Ayık ol
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
eski sözler sevgi sözleri hatıra sözleri ıspanyolca atasözleri
davetiye sözleri duygusal sözler cumhuriyet bayramı mesajları başsağlığı mesajları nasihat sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen