gunes: Ask acısı hiçbir acıya benzemiyor

Büyüleyici Sözler ok gunes demiş ki:
Ask acısı hiçbir acıya benzemiyor
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
ıtalyanca aşk sözleri harbi sözler hasret sözleri kötü sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Af Dileme Sözleri ok Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende
Orijinal Sözler ok Acaba ben üzülmeyeyim diye de bir şeylerden vazgeçenler oldu mu hiç hayatta. Yoksa bu sadece bana özel bir gerizekalılık mı?
Sponsorlu Bağlantılar
ıki türden yara alır insan: kimi dizinden, kimi dizinin dibindekilerden!İki türden yara alır insan: Kimi dizinden, kimi dizinin dibindekilerden!
neden hala o? çünkü hiçbir şey beni onun kadar yaralamadı ve yine hiçbir şey beni onun kadar mutlu edemedi.Neden hala o? Çünkü hiçbir şey beni onun kadar yaralamadı ve yine hiçbir şey beni onun kadar mutlu edemedi.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bizim arabanın camlarına arapça beni yıka felan yazmışlar, dedem de silme, çarpılırsın diyor. ne yapacağımı şaşırdım.Bizim arabanın camlarına arapça 'beni yıka' felan yazmışlar, dedem de silme, çarpılırsın diyor. Ne yapacağımı şaşırdım.
odama küçük çaplı bir temizlik yapayım dedim, halının altında ilkokul arkadaşımı bile buldum.Odama küçük çaplı bir temizlik yapayım dedim, halının altında ilkokul arkadaşımı bile buldum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İhanet Sözleri) songül görmez: Herkezin herkes ten gizIedigi ikinci bir yuzu mutIaka vardır (Hz Ali Sözleri) Fatih kerim: Alevilik olmasa Ali sevgisi olmayacak mıydı?.. (Cezaevi Sözleri) özlem yilmazer: canim seni cok seviyorum seni bekliyorum sekom (Laf Sokucu Sözler) nazlı: uymamış ama yinede güzel (Polis Sözleri) Utku: güzel ve anlamlı polis sözleri var. polislerimizi seviyoruz
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
felsefi sözler beşiktaş sözleri miraç kandili mesajları 19 mayıs sözleri
ramazan bayramı mesajları ıngiliz atasözleri yalan sözler muhteşem sözler rus atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen