gunes: Ask acısı hiçbir acıya benzemiyor

Büyüleyici Sözler ok gunes demiş ki:
Ask acısı hiçbir acıya benzemiyor
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Büyüleyici Sözler tıkla!
minibüs sözleri bilgisayar sözleri serseri sözler kıymetli sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Laf Sokan Sözler ok SaNa kaRşı Nötr =)
Çekici Sözler ok Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...
Sponsorlu Bağlantılar
sen sen ol, sözlerinde ölçülü ol. tek sözünle kırdığın gönlü, bin sözünle toplayamazsın.Sen sen ol, sözlerinde ölçülü ol. Tek sözünle kırdığın gönlü, bin sözünle toplayamazsın.
doğrusunu söylemek gerekirse döneceğine dair inancım kalmadı benim. ama yalanlarla avunmak var işte olmayan bir ihtimale aşığım hala.Doğrusunu söylemek gerekirse döneceğine dair inancım kalmadı benim. Ama yalanlarla avunmak var işte... Olmayan bir ihtimale aşığım hala.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevdiğim kızın kolunu ısırdım, bu saatten sonra benimsin dedim. ınşallah aşıların tamdır dedi. :)Sevdiğim kızın kolunu ısırdım, 'bu saatten sonra benimsin' dedim. İnşallah aşıların tamdır dedi. :)
aya adım atan ilk türk, yere tükürmek için kaskını çıkardıktan sonra öldü.Aya adım atan ilk Türk, yere tükürmek için kaskını çıkardıktan sonra öldü.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) gamze: O kadar da güzel değil bence yine de teşekkürler (İsyan Sözleri) özlem: Oguzel gozlerini oguzel sozlerini çok ozliyorum seni çok ama çook seviyorum bunu hak etmesende (Aşk Sözleri) asasasasa: oh oh ya gecer (Dürüstlük Sözleri) tolgahan: kader deyip hayatımıza bir kılıf aramamamız gerekir bence. hele bi ugraşın kadermi degilmi ona zaman karar versin (Laf Sokan Sözler) damla: herkesin derdi ben olmusum zamanında iyi koymuşum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
platonik sözler uğurlu sözler emo sözleri japon atasözleri
alman atasözleri sitem sözleri asker sözleri pişmanlık sözleri karşılıksız aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen