berna: onu görünce elim ayagım titrerdi ama şimdi yanımdan geçse bile aldırış etmiyorum çünkü artık sevmiyorum

Dokunaklı Sözler ok berna demiş ki:
onu görünce elim ayagım titrerdi ama şimdi yanımdan geçse bile aldırış etmiyorum çünkü artık sevmiyorum
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
babalar günü mesajları üzücü sözler orijinal sözler sabır sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kırıcı Sözler ok Çek git! Dememiz gereken insanlara, 'Kusura bakma' dedik. Kaybedişimiz hep bu yüzdendir.
Kurban Bayramı Mesajları ok Güzellik, birlik, beraberlik dolu, daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. Kurban bayramınız kutlu olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
kalbin mi delik sevgilim? sana verdiğim her sevgiyi döküyorsun!Kalbin mi delik sevgilim? Sana verdiğim her sevgiyi döküyorsun!
ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. ben söylerim, gocunmam seni seviyorum demekten ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.Ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. Ben söylerim, gocunmam 'seni seviyorum' demekten... Ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
aşk acısı da neymiş? sen hiç perdeyi taktıktan sonra bir tane atladığını fark ettin mi?Aşk acısı da neymiş? Sen hiç perdeyi taktıktan sonra bir tane atladığını fark ettin mi?
şayet varsa uzaylılar cidden çok zekiler, bizden uzak durmalarının başka bir açıklaması olamazŞayet varsa uzaylılar cidden çok zekiler, bizden uzak durmalarının başka bir açıklaması olamaz...
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yalnızlık Sözleri) hayaldi bırak öle kalsın: hayaldi bırak öyle kalsın, hayat buysa üstü kalsın... (Karşılıksız Aşk Sözleri) Hasan pasa: Tam 6 senedir onu karşılıksız seviyorum kafam darma dağın (Çin Atasözleri) bucu: kendilerini sevmesemde atasözleri güzel (Cuma Mesajları) cengiz: Allah razı olsun okudukça insanın gonlu açılıyor. (Adam Gibi Sözler) Pilatin: Ne olmuş yani büyük adam olmadıysak hayallerimizi satmadık ya.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
duyulmamış sözler sempatik sözler dokunaklı sözler kandil mesajları
damar sözler sempatik sözler araba yazıları serseri sözler ışçi bayramı mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen