Halime: Allah başımızdan eksik etmesin annemizi ve babamızı onlar olmasa halimiz nice olurdu

Aile İçin Sözler ok Halime demiş ki:
Allah başımızdan eksik etmesin annemizi ve babamızı onlar olmasa halimiz nice olurdu
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Aile İçin Sözler tıkla!
akıllı sözler endonezya atasözleri saçma sözler cuma sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Cuma Mesajları ok Kalbiniz dua'yla, gönlünüz huzurla, yüreğiniz sevgiyle dolsun. Gününüz hayırlı, Cumanız mübarek olsun.
Seni Seviyorum Sözleri ok Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın.
Sponsorlu Bağlantılar
sevgi ilaç gibidir; kararında seversen iyi hissedersin ama fazlası zehirler.Sevgi ilaç gibidir; Kararında seversen iyi hissedersin ama fazlası zehirler.
söyleyin o yare bu aşkın cenaze namazı mahşerde kılınacak. yüreği varsa oraya gelsin!Söyleyin o yare bu aşkın cenaze namazı mahşerde kılınacak. Yüreği varsa oraya gelsin!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
akıllı telefonumu şarj aletiyle ortak kullanma kararı aldık: 20 saat onda, 4 saat bende.Akıllı telefonumu şarj aletiyle ortak kullanma kararı aldık: 20 saat onda, 4 saat bende.
bakın hanımefendi, ben biraz ters adamım siyah atımla geldim, uyar mı?Bakın hanımefendi, ben biraz ters adamım... Siyah atımla geldim, uyar mı?
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Cezaevi Sözleri) Sunay: CaNFeDaM sevdigim elbet çıkıcaksın ve o günü dört gözle bekliyorum kalbim ve dualarım hep seninle başıma gelen en huzur verici insan (Yürek Yakan Sözler) serkan: bırakıp gidersen MK (Cezaevi Sözleri) Tuğran K...: k. maraş elbistan e tipi kapalı cezavindeki c/2 koğuşundakı arkadaşlara selamlar olsun ... (Öğrenci Sözleri) k3nan: Kız meslek lisesi çıkışında bekleyen apaçi kardeşlerimizin de yeni egitim ve ögretim yılı şimdiden kutlu olsun. (Laf Sokan Sözler) pasa poyraz: Sevme sevsinler değer versinler aldanma aldatki değerini bilsinler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
can yakan sözler minibüs yazıları rap sözleri sihirli sözler
güven sözleri yalan sözler avustralya atasözleri love sözleri unutulmaz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen