Nursel: Ve giderken son sözü elveda oldu, benim son sözüm gözyaşlarım oldu:((((

Dokunaklı Sözler ok Nursel demiş ki:
Ve giderken son sözü elveda oldu, benim son sözüm gözyaşlarım oldu:((((
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
son sözler duygulu sözler değerli sözler cömertlik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hasret Sözleri ok bir yol var sana giden ucu görünmeyen yola cıkmak ölüm ama dönmek ihanet ve sana ihanet zaaten ölüm
Harika Sözler ok her buyuk adamdir,ama her adam buyuk degildir.
Sponsorlu Bağlantılar
elbisesi kirli olandan değil, düşüncesi kirli olandan uzak duracaksın.Elbisesi kirli olandan değil, düşüncesi kirli olandan uzak duracaksın.
neyine bağlanır ki insan bu kadar? sana bakmayan gözlerine mi, yoksa senin olmayan kalbine mi?Neyine bağlanır ki insan bu kadar? Sana bakmayan gözlerine mi, yoksa senin olmayan kalbine mi?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevdiğim kızın kolunu ısırdım, bu saatten sonra benimsin dedim. ınşallah aşıların tamdır dedi. :)Sevdiğim kızın kolunu ısırdım, 'bu saatten sonra benimsin' dedim. İnşallah aşıların tamdır dedi. :)
kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Manalı Sözler) mihriban: Aşık olmayın beee! Nasıl olurda istekle ateşe atıyorsunuz kendinizi... inanın bir msjını beklemek bile bildiğin azappp (Atarlı Sözler) saddam: Selam arkadas satirlarima baslamadan once seni beni uzaktaki treni otobusten ineni dolmusa bineni bahari yazi coldeki kizi yaradann allah tan iyi olmani dilerim. Eeyyyy benim kederli bazen cigerli bazen orta sekerli tam anlamiyla en iyi yerli 1.700 alma (İsyankar Sözler) furkan: hesap döner baş döner gün gelir hesap döner (Koyan Sözler) AYAZ: yıldızlarda kayar durmaz yerindeee :D (Karşılıksız Aşk Sözleri) TEK TABANCA: Tam 1 sene 1 kızı sevdim söyledim karşılık bulamadım tam 1 sene daha da peşindeyim denildiği gibi sizi umursamaması ÖLÜM gibi
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
trabzonspor sözleri sıcak sözler gurbet sözleri ülkücü sözleri
ıspanyolca aşk sözleri kadir gecesi mesajları sempatik sözler geyik laflar umut sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen