Nursel: Ve giderken son sözü elveda oldu, benim son sözüm gözyaşlarım oldu:((((

Dokunaklı Sözler ok Nursel demiş ki:
Ve giderken son sözü elveda oldu, benim son sözüm gözyaşlarım oldu:((((
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
sabır sözleri fedakarlık sözleri adalet sözleri bencillik sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Deli Sözler ok BIR GORSEN SANA OLAN SEVGIMI, KARSISINDA DIZ COKER MERHAMET DILERSIN. AMA ASKIM SANA BAKACAK KADAR KUCULMEDI. SEN BIR TERZININ KIZI BEN SE BIR FABRIKATORUN OGLUYUM. BIRLESMEMIZ IMKANSIZ
Ulvi Sözleri ok lan peri bacasına takılan Ulvi
Sponsorlu Bağlantılar
o başkasını öper, sen resimlerini öpersin. o başkasıyla konuşur, sen eski konuşmalarını okursun.O başkasını öper, sen resimlerini öpersin. O başkasıyla konuşur, sen eski konuşmalarını okursun.
havam bozulmaya başladı yine. gözlerim de dolmaya sanırım içimde bir yerlere sen yağdı gece gece.Havam bozulmaya başladı yine. Gözlerim de dolmaya... Sanırım içimde bir yerlere sen yağdı gece gece.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kadın: aşkım bugün dışarıda yiyelim mi? erkek: tamam balkona kur sofrayı geliyorum.Kadın: Aşkım bugün dışarıda yiyelim mi? Erkek: Tamam balkona kur sofrayı geliyorum.
ben anneme bulaşık çıkmasın diye suyu sürahiden içiyorum, o bana insan ol diyor. ıyilikte yaramıyor. :)Ben anneme bulaşık çıkmasın diye suyu sürahiden içiyorum, o bana insan ol diyor. İyilikte yaramıyor. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yararlı Sözler) ruya: ask cok guzel ama yasamayı bildıkten sonra (Cezaevi Sözleri) bayree: kadermi yoksa kedermi allahım çektiklerimiz yetmedimi (Ezici Sözler) Sadiye: Herkes de biraz iki yüzlülük var kimse ben oyle biri deyilim demesin boşuna bu sadece kendini kandırmaktır. Ona gore sen, sana gore odur iki yüzlü. (Efsane Sözler) KeJe: Hayatında biri varken başkalarına asılanları ayakta alkışlıyorum... Yav şak şak şak şak (Karşılıksız Aşk Sözleri) hamide: hep sevdim seni hala da seviyorum
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kutlama sözleri japon atasözleri nefret sözleri uğurlu sözler
hüzünlü sözler japon atasözleri acımasız sözler zehir sözler elveda sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen