Nursel: Ve giderken son sözü elveda oldu, benim son sözüm gözyaşlarım oldu:((((

Dokunaklı Sözler ok Nursel demiş ki:
Ve giderken son sözü elveda oldu, benim son sözüm gözyaşlarım oldu:((((
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dokunaklı Sözler tıkla!
kötü sözler özel sözler değerli sözler erkekler ıçin sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Güven Sözleri ok Güven bittiyse bırak gitsin. Hep şüpheyle yaşamaktan iyidir.
Değerli Sözler ok Biz bir öyküyü iki kez anlatmayı pek severiz, fakat onu bir kereden fazla dinlemeyi asla! ( William Hazlitt )
Sponsorlu Bağlantılar
küçükken kurduğum düşlerin hepsi gerçek olacak zannederdim; büyüdüm bi baktım ki yırtık ceplerimden düşmüş hayallerim.Küçükken kurduğum düşlerin hepsi gerçek olacak zannederdim; Büyüdüm bi baktım ki yırtık ceplerimden düşmüş hayallerim.
ıdam sehpasında hapşıran mahkuma çok yaşa demek gibiydi hayallerimiz.İdam sehpasında hapşıran mahkuma 'çok yaşa' demek gibiydi hayallerimiz.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
islak mendille elini yüzünü sildikten sonra ayakkabını da siliyorsan sen türksün be abi :pIslak mendille elini yüzünü sildikten sonra ayakkabını da siliyorsan sen Türk'sün be abi :P
bugün hastaneye gittim filmimi çektiler. doktora hangi kanalda oynuyacak dedim, bütün hastane beni kovaladı. nerede hata yaptım.Bugün hastaneye gittim filmimi çektiler. Doktora hangi kanalda oynuyacak dedim, bütün hastane beni kovaladı. Nerede hata yaptım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sms Mesajları) aşık: vay be.... (Sevgililer Günü Mesajları) Haldun ist.: Şubat 13 çeksin, Geri kalan günler Marta eklensin. - Bizim sevgilimiz yok bari kediler bayram etsin (Kapak Laflar) prenses8damla4: bana hava atmak için kendini kasma damarlarındaki kan bile bana hasta güzel mi arkadaşlar yorum bekliyorum (Doğru Sözler) yılmaz: En güzeI nimet ömür boyu vereceğin sevgidir işte bu sevgiyi öperde nimet misaIi başımıza götürürüz (Sert Sözler) Selo: Akil akil bana takil
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
zafer bayramı mesajları kadir gecesi mesajları sms mesajları çılgın sözler
fransız atasözleri kandil mesajları duvar yazıları ıran atasözleri romantik sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen