ilknur: guzel beyendim. men seni hemise sevecem

Değerli Sözler ok ilknur demiş ki:
guzel beyendim. men seni hemise sevecem
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Değerli Sözler tıkla!
sevgiliye uyku mesajları aşk acısı sözleri günaydın mesajları kutlama sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Geyik Sözler ok Ates Attim Samana, Bak Dumana Dumana.senin Zalim Anani, Ben Getirdim Imana.
Facebook Sözleri ok Ah be facebook ne olurdu ona bir bildirim göndersen Sevdiğin senin bir fotoğrafına bakıp saatlerce ağladı diye.
Sponsorlu Bağlantılar
bazen susarsın. yenilmiş eksik ve yaramaz sanırlar seni. unutma, susan bilir ki konuştuğu zaman kimse kaldıramaz.Bazen susarsın. Yenilmiş eksik ve yaramaz sanırlar seni. Unutma, susan bilir ki konuştuğu zaman kimse kaldıramaz.
seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum.Seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
sevgiliyi kıskandırmak için numara yapmak, gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibidir, her an patlayabilir.Sevgiliyi kıskandırmak için numara yapmak, gaz kaçağını çakmakla kontrol etmek gibidir, her an patlayabilir.
rüyamda dedemle diskoya gittik. baktım pistte dans ediyor tüm güzel kızlar dedemin etrafında. rüyamda bile bahtsızım.Rüyamda dedemle diskoya gittik. Baktım pistte dans ediyor tüm güzel kızlar dedemin etrafında. Rüyamda bile bahtsızım.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Dini Sözler) zeynep: Rabbim butun dualarinizi kabul etsin (Büyüleyici Sözler) Güneş: Aşka inanmam (Akıllı Sözler) Æd£moglu: Hani bazen etrafımızdaki insanlar cok bilmişlik yaparlar ya...Oysaki bildikleri bilmediklerinin yanında bir okyanusun bir damlası kadardır...!!! (Laf Sokucu Sözler) fatma: suskunluğum asaletimdir... her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye. (Resimli Güzel Sözler) Busranur: Kaza Yapan Soforun Dedigi Gibiydi Hersey _Bir Anda Cikti Karsima Ne Yapacagimi Bilemedim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
sevgi sözleri kurban bayramı mesajları nankörlük sözleri minibüs yazıları
damardan sözler aşık edici sözler seni seviyorum sözleri avustralya atasözleri oturtan sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen