sedaa: keşke acılarımıda sözlerle kapatabilsekk

Üzücü Sözler ok sedaa demiş ki:
keşke acılarımıda sözlerle kapatabilsekk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
galatasaray sözleri tebrik sözleri umursamaz sözler edep sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İsyankar Sözler ok Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuş tüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma:
Ulvi Sözleri ok kafasının üstüne oturup beynini uyuşturan Ulvi
Sponsorlu Bağlantılar
anlaşma şu! aşk! ben sana hiç gelmedim, sen beni hiç görmedin. selametle. :)Anlaşma şu! Aşk! Ben sana hiç gelmedim, sen beni hiç görmedin. Selametle. :)
bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.Bazen bir kahve yudumlayıp bir şarkı açarsın, Susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
kadın olmakta ne var diyen erkeğin bacağına yapıştıracaksın sıcak ağdayı, bi çekeceksin bak bi daha diyo mu. :)Kadın olmakta ne var diyen erkeğin bacağına yapıştıracaksın sıcak ağdayı, bi çekeceksin bak bi daha diyo mu. :)
sınavda bize güvenip, arada bi koridora bakan öğretmen; yerim seni.Sınavda bize güvenip, arada bi koridora bakan öğretmen; yerim seni.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Karizma Sözler) YAni: Hmmm (Sizden Gelenler) caca44: sevmeyi bile beceremiyen beceriksizlere gönlünü verme piyasa ederler kalbini (Polis Sözleri) enes: Polis amcalar size güveniyoruz (İntihar Sözleri) cansu: bazen hatalar in tek çözümü intihar (Gözyaşı Sözleri) Nurten: çok güzel. gerçekten duygularımı daha bir derin yaşıyorum sözleriniz sayesinde. teşekkür.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
delikanlı sözler harika sözler bencillik sözleri efkarlı sözler
afrika atasözleri kırgınlık sözleri günaydın mesajları kutlama sözleri felsefi sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen