sedaa: keşke acılarımıda sözlerle kapatabilsekk

Üzücü Sözler ok sedaa demiş ki:
keşke acılarımıda sözlerle kapatabilsekk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
arap atasözleri kıskançlık sözleri efkarlı sözler kapak laflar
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kadınlar İçin Sözler ok Bir kadın, anne olana kadar çocuktur.
İhanet Sözleri ok Kim bilir benden sonra kaç kişiye 'Ömrüm' deyip beni her solukta öldürecek...
Sponsorlu Bağlantılar
bir gün ağırlık çökerse üzerine, o benim vebalimdir bunu sakın unutma!Bir gün ağırlık çökerse üzerine, o benim vebalimdir bunu sakın unutma!
unuturum diyorsun, unutabilecek misin? ben senden bir parçayım, söküp atabilecek misin? hadi kopart parmağını, kıyabilecek misin? ben senin koparttığın parmağından akan kan değil, geriye kalan acıyım, dayanabilecek misin?Unuturum diyorsun, unutabilecek misin? Ben senden bir parçayım, söküp atabilecek misin? Hadi kopart parmağını, kıyabilecek misin? Ben senin koparttığın parmağından akan kan değil, geriye kalan acıyım, dayanabilecek misin?
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
15 dakika aralıksız ders çalışmam kendimi dünyanın en sorumlu, azimli öğrencisiymiş gibi hissetmem için yeterli hatta fazla bile.15 dakika aralıksız ders çalışmam kendimi dünyanın en sorumlu, azimli öğrencisiymiş gibi hissetmem için yeterli hatta fazla bile.
senden nefret etmiyorum ama kaplumbağa olsan ters çevirir kaçarım :)Senden nefret etmiyorum ama kaplumbağa olsan ters çevirir kaçarım :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sizden Gelenler) AŞK NEREDE: şimdi o güzellik başka birinemi sewdiğim diyecek... DAYANAMAM ÖLÜRÜMMM (Koyan Laflar) Arjin: İnsanların kader dedikleri şey aslında kendi APTALLIKLARIDIR!!! (Laf Sokan Sözler) vedat ç.: duman gibi renk katsaydın hayallerime ; belkide ona değil sana takılırdım her gece. ;) (Kapak Sözler) şule ay: bu sözler bi çok arkadaşıma kapak olacak :D (Süper Sözler) atahan: bu sözler çok güzel.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
saçma sözler ıspanyolca atasözleri komik sözler başarısızlık sözleri
kamyon arkası yazıları acı sözler elveda sözleri korkunç sözler deli sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen