sedaa: keşke acılarımıda sözlerle kapatabilsekk

Üzücü Sözler ok sedaa demiş ki:
keşke acılarımıda sözlerle kapatabilsekk
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Üzücü Sözler tıkla!
japon atasözleri öfke sözleri amerikan atasözleri koyan sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
İnce Sözler ok Bir yerde hep yanlış yapıyoruz ama, o yanlış yaptığımız noktayı hiç bulamıyoruz!
Büyüleyici Sözler ok Sözün yeter Bana Gülmem için Gözlerin yeter Bana Aşkın Büyüsüne Kapılmam için öyle Zayıf Kalmışımki Düşerken tuttun beni Sevginle Hayata Döndürdün Yüreğimi Biriciğim..
Sponsorlu Bağlantılar
ne kadar üstüme gelirseniz gelin, benim iplemez gülüşüm hepinizi tatmin eder!Ne kadar üstüme gelirseniz gelin, benim iplemez gülüşüm hepinizi tatmin eder!
bazen yazılanlar okunduğu kadar değil. dokunduğu kadar anlaşılır işte.Bazen yazılanlar okunduğu kadar değil. Dokunduğu kadar anlaşılır işte.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün kadın kılığına girmiş bi makyaj takımı gördüm. bildiğin yürüyordu, ilginç.Bugün kadın kılığına girmiş bi makyaj takımı gördüm. Bildiğin yürüyordu, ilginç.
hani bazıları, umursamazmış gibi takılıp; uzaktan didik didik inceliyor bizi ya! ışte o hallerine bayılıyorum. (:Hani bazıları, umursamazmış gibi takılıp; uzaktan didik didik inceliyor bizi ya! İşte o hallerine bayılıyorum. (:
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Acımasız Sözler) ersin: sözlerinizi okurken çok duygulanıyorum. (Resimli Komik Sözler) bahar: Gunlerden bir gun benden bi iki yas buyuk olan dayimla disarda oynarken mahallenin cocuklari hatirlamasigim bi sebepteb dolayi dayimla beni dovmustuu..caresizce eve giden bizz iki tanede siz vuramadinizmi diyen annemden de uzerine dayak yedik :))) (Sizden Gelenler) Mustafa: Bana Zoru Anlatma O benim Hayat Felsefem Öfkeyle Kalkarsam Zarar Vermeden Oturmam (Değişik Sözler) senanur sözer: çook işime yaradıı (Sizden Gelenler) mervenur: arkamdan konuşup yüzüme gülenler yok mu, işte onlar yüzsüzlerin ta kendileri
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nasihat sözleri ıran atasözleri aşk sözleri padişah sözleri
azerbaycan atasözleri serseri sözler ıyi geceler mesajları sevgiliye uyku mesajları motivasyon sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen