Huseyin olgun: (Tek el)inle tut ellerimi (Al kol)larına sar beni (NEfes)ine muhtacım.

Dertli Sözler ok Huseyin olgun demiş ki:
(Tek el)inle tut ellerimi (Al kol)larına sar beni (NEfes)ine muhtacım.
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
mevlana sözleri gıcık sözler sevgiliye uyku mesajları pişmanlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Aşk Acısı Sözleri ok Hüzün taze tutar aşk yarasını, yaramdan da hoşum yarimden de.
Umut Sözleri ok En karanlık gece bile sona erer ve güneş tekrar doğar.
Sponsorlu Bağlantılar
gün gelir tıkanırsa nefesin. sevgin avuçlarında kala kalırsa, dağlara tepelere ulaşır da ona ulaşamazsan, kopar at o sevgiyi yüreğinden. sevmek dilenmek değildir arkadaş!Gün gelir tıkanırsa nefesin. Sevgin avuçlarında kala kalırsa, dağlara tepelere ulaşır da ona ulaşamazsan, kopar at o sevgiyi yüreğinden. Sevmek dilenmek değildir arkadaş!
bir semtin sokak hayvanları sizden kaçmıyorsa, orada yaşayın! çünkü komşularınız güzel insanlardır.Bir semtin sokak hayvanları sizden kaçmıyorsa, orada yaşayın! Çünkü komşularınız güzel insanlardır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
yeşil ışık arabalara 2 dakika, yayalara 22 saniye. sanki motor bize takılı.Yeşil ışık arabalara 2 dakika, yayalara 22 saniye. Sanki motor bize takılı.
türk erkeği yanında sevgilisi olan kıza asla bakmaz, baksa da başını eğer, sonra ulan kıza bak, bir de yanında ki lavuğa bak der yoluna devam eder.Türk erkeği yanında sevgilisi olan kıza asla bakmaz, baksa da başını eğer, sonra 'ulan kıza bak, bir de yanında ki lavuğa bak' der yoluna devam eder.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Ayrılık Sözleri) şefikanur: çok güzel sözler (Hasret Sözleri) Burcu20: Özlemek diye birşey var. İnsanın bütün asabını moralini dengesini alt üst ediyor. (Resimli Komik Sözler) FunnyBoy: Gaza geIdim 99.9 tI ye terIik aIdım yürüyüşüm değişti. artık büyük adımIarIa ve ayağımı yere sürtmeden yürüyorum. (Sizden Gelenler) RÜMEYSA (mavi gözlüü ): Küçümseme kimseyei noktada küçüktür ama bitirir cümleyi... !! (Resimli Komik Sözler) acelya: Harika ya gulmekten krize girdim
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
adam gibi sözler rap sözleri aşık edici sözler kamyon arkası yazıları
barış sözleri doğru sözler düşündüren sözler bencillik sözleri ıspanyolca aşk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen