alperen: Benim derdim senin derdini s****r

Dertli Sözler ok alperen demiş ki:
Benim derdim senin derdini s****r
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
ölümsüz sözler portekizce atasözleri can yakan sözler başarısızlık sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kral Sözler ok Düşüne düşüne aynı yere geldim. Yani düşünsen de düşünmesen de aynı yere çıkılıyormuş.
Seni Seviyorum Sözleri ok Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.
Sponsorlu Bağlantılar
gözümdeki her damla duadır sana.Gözümdeki her damla Dua'dır sana.
öyle yorgunum ki bu günlerde, öyle kırgınım ki bazılarına. öyle güvensizim ki insanlara. öyle korkuyorum ki insanları sevmekten, onlara değer vermekten. öyle canım acıyor ki yapılan haksızlıkları, vefasızlıkları hatırladıkça. dokunmayın bana. bu aralar her şeyi unutmak istiyorum.Öyle yorgunum ki bu günlerde, öyle kırgınım ki bazılarına. Öyle güvensizim ki insanlara. Öyle korkuyorum ki insanları sevmekten, onlara değer vermekten. Öyle canım acıyor ki yapılan haksızlıkları, vefasızlıkları hatırladıkça. Dokunmayın bana. Bu aralar her şeyi unutmak istiyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ıddia bayileri kütüphane gibi, herkes oturmuş sessiz sedasız iddia çalışıyor ışte bunlar hep kültür.İddia bayileri kütüphane gibi, herkes oturmuş sessiz sedasız iddia çalışıyor... İşte bunlar hep kültür.
evde yüzüm asık dolaşıyodum, annem aşık mı oldun oğlum? dedi evet dedim. babam da ne aşkı lan bu tiple aşık olmaya utanmıyo musun diyip dövdü.Evde yüzüm asık dolaşıyodum, annem 'aşık mı oldun oğlum?' dedi 'evet' dedim. Babam da 'ne aşkı lan bu tiple aşık olmaya utanmıyo musun' diyip dövdü.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Resimli Komik Sözler) MELAHAT: MÜTHİŞŞŞŞŞŞŞŞ (Sizden Gelenler) rüveysa: olup olmadığın kişilere içimi dökme (Araba Yazıları) ToKaTlI: Ermesin NaziNA MERCEdesin aRa kAZİNA HasTAyıM !!! (Laf Sokan Sözler) EFE: LAF SOKARIM DERİNDEN AKLIN OYNAR YERİNDEN (Cuma Mesajları) mehmet: Allah mubarek etsin ve yardimciniz olsun
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
hollanda atasözleri yeni yıl mesajları kapak laflar gıcık sözler
kızılderili atasözleri acımasız sözler kırgınlık sözleri dertli sözler günaydın mesajları
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen