alperen: Benim derdim senin derdini s****r

Dertli Sözler ok alperen demiş ki:
Benim derdim senin derdini s****r
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
sms mesajları anlamsız sözler dürüstlük sözleri 19 mayıs sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Baba Sözler ok Beyaz Meleğim Oldun Seni tanıdığımdan Beri cenneti Gözlerimde Gördüm Aşkından Oldum Deli, Bu Alemde Sevemez Seni kimSe benim Gibi, Bulamazsın Bu Alemde Benim Gibi Delikanlı Sevgili.
Kadınlar İçin Sözler ok Kadın Anne'dir. Kadın Sır'dır. Kadın Aile'dir. Kadın Kız çocuğudur. Kadın zenginliktir. Kadın iffettir. Kadın Cennet'tir. Kadın Cehennem kilididir. Kadın sırat köprüsünde yol arkadaşıdır. Kadın sığınılan limandır.
Sponsorlu Bağlantılar
ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. ben söylerim, gocunmam seni seviyorum demekten ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.Ben ağlarım utanmam dökülen gözyaşlarımdan. Ben söylerim, gocunmam 'seni seviyorum' demekten... Ben bakarım gözbebeklerine, sen gözlerini benden kaçırmak istesende.
düşme öyle habersiz aklıma! sen bana geldikçe, ben kendime gelemiyorum.Düşme öyle habersiz aklıma! Sen bana geldikçe, ben kendime gelemiyorum.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ıddia bayileri kütüphane gibi, herkes oturmuş sessiz sedasız iddia çalışıyor ışte bunlar hep kültür.İddia bayileri kütüphane gibi, herkes oturmuş sessiz sedasız iddia çalışıyor... İşte bunlar hep kültür.
hafta sonu evde oturunca sanki dünyanın geri kalanı dışarıda bensiz çılgınca eğleniyormuş gibi huzursuz oluyorum.Hafta sonu evde oturunca sanki dünyanın geri kalanı dışarıda bensiz çılgınca eğleniyormuş gibi huzursuz oluyorum.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Başarı Sözleri) Gülşah: Bana göre değil :( (İntihar Sözleri) yine yalnizim: Tutunacak hc bisey yok oda bitirmiş kiymetimi gözünde o zaman bu gece yansin bu dünya (Sizden Gelenler) gülcan aktaş: uçmak lazım özgürlüğe kaçmak lazım gitmek lazım yalansız bir hayata şimdi tam zamanı intihar saatim yaklaşıyor kimseyi üzmeden gidiyorum bu hayattan.. (Koyan Sözler) Sanane benım adımdan: Gözelll (Kardeşlik Sözleri) mahsun koc :): Ayse canım kardesim <3
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
mevlana sözleri makara sözler öfke sözleri sevgiliye uyku mesajları
mevlid kandili mesajları türkmen atasözleri ıran atasözleri amerikan atasözleri ürkütücü sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen