alperen: Benim derdim senin derdini s****r

Dertli Sözler ok alperen demiş ki:
Benim derdim senin derdini s****r
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Dertli Sözler tıkla!
neşeli sözler ığneli sözler hatıra sözleri portekizce atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Mevlid Kandili Mesajları ok Allah'in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz Firdevs, dualariniz kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun. .
Harika Sözler ok Adam dediğin iki bayanın arasında kalıyorsa, biri eşi, diğeri de kızı olmalıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
hayat bu kadar kısayken, sana ömrüm diyorum. alınmıyorsun değil mi?Hayat bu kadar kısayken, Sana ömrüm diyorum. Alınmıyorsun değil mi?
bir dilek tutun denildi mi; herkes bir şeyler düşünür. benim dileğim hep hazır: yine sen!'Bir dilek tutun' denildi mi; herkes bir şeyler düşünür. Benim dileğim hep hazır: Yine SEN!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir kıyafet alırken yapacağınız en son şey tezgahtara danışmak olsun. palyaço kıyafeti de giysen bu kıyafet sizde süper durdu diyecektir.Bir kıyafet alırken yapacağınız en son şey tezgahtara danışmak olsun. Palyaço kıyafeti de giysen 'bu kıyafet sizde süper durdu' diyecektir.
ınsanlar başını yastığa koyar koymaz nasıl uyuyorlar lan. özel ders mi alıyorsunuz, püf noktası mı var, napıyorsunuz? bize de söyleyin.İnsanlar başını yastığa koyar koymaz nasıl uyuyorlar lan. Özel ders mi alıyorsunuz, püf noktası mı var, napıyorsunuz? Bize de söyleyin.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Atarlı Sözler) Rami: Bu aralar herkez kaybettigimi sanıyo ama bilmiyolar ki oyun daha yeni başlıyo (İspanyolca Atasözleri) burcu gök: çok beğendim hep merak etmişimdir ispanyol atasözlerini. teşekkür ederim. (Resimli Güzel Sözler) Gürkan: kalite budur işte! Emeğinize sağlık hepsini beğendim. (Eski Sözler) aykut: müslüm baba misali ağlayarak gelme mezar taşıma uyanıpta sana gülemem gayrı (Gözlerle İlgili Sözler) yucell: Gecmiste bogulup kalmamali insan gelecegine can vermeli Gözleri
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nasihat sözleri etkileyici sözler ağır sözler ıbretlik sözler
ıran atasözleri ıntihar sözleri almanca sözler ıyi şanslar mesajları mutsuzluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen