FATMAGÜL: HARCADIĞIM BİR ÖMUR SANA YETMEZMİ :(

Düşündüren Sözler ok FATMAGÜL demiş ki:
HARCADIĞIM BİR ÖMUR SANA YETMEZMİ :(
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
avusturya atasözleri latin atasözleri nasihat sözleri öğrenci sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kandil Mesajları ok Allah?ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..
Hz Ali Sözleri ok Zulüm; ayakların kaymasına, ni'metin yok olmasına, milletlerin helAkine sebep olur.
Sponsorlu Bağlantılar
kalp kırılsa da sever diyenlere, sen hiç kırık bardaktan su içtin mi? dediler. benim de onlara cevabım -sen bardak kırık diye, sudan vazgectin mi..'Kalp kırılsa da sever' diyenlere, Sen hiç kırık bardaktan su içtin mi? dediler. Benim de onlara cevabım -Sen bardak kırık diye, sudan vazgectin mi..
büyük bir fırtınadan çıktım. üzerime karlar, yağmurlar yağıyor. biraz sabretseydin gönlüm, elbet güneş açacaktı.Büyük bir fırtınadan çıktım. Üzerime karlar, yağmurlar yağıyor. Biraz sabretseydin gönlüm, elbet güneş açacaktı.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
telefon elinden hiç düşmüyor diyenlere kıl oluyorum. neden düşsün, para verdim yere düşse kırılacak. bütün manyaklar da beni buluyor.Telefon elinden hiç düşmüyor diyenlere kıl oluyorum. Neden düşsün, para verdim yere düşse kırılacak. Bütün manyaklar da beni buluyor.
sevgilim buluşma yerine geç kalacak yürü git müdür yardımcısından geç kâğıdı al. diye kovarım yanımdan. :)Sevgilim buluşma yerine geç kalacak 'Yürü git müdür yardımcısından geç kâğıdı al.' diye kovarım yanımdan. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Yalan Sözler) cengiz aircool: Yalan soyliyen kendidini goremiyen aynasiz varliktir... (Acı Sözler) yorgun: Hic kmseye guvenim klmdı (Cezaevi Sözleri) Onur: #ELBET BİR GÜN EREN KAYA (kalbimdesin abim Allahin izniyle atlaticagiz bu günleri) (Neşeli Sözler) Vahded: Bugün seni hic özlemedim, yolunu da gözlemedim. Gözleme deyince, olsada yesek lan. Yanında da ayran oh mis (Resimli Güzel Sözler) selcan...: Harikaaa... Bayildim emeginize sagliikk :)
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
nefret sözleri rap sözleri kötü laflar yıkıcı sözler
duvar yazıları aşık edici sözler asker sözleri afrika atasözleri mutluluk sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen