FATMAGÜL: HARCADIĞIM BİR ÖMUR SANA YETMEZMİ :(

Düşündüren Sözler ok FATMAGÜL demiş ki:
HARCADIĞIM BİR ÖMUR SANA YETMEZMİ :(
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Düşündüren Sözler tıkla!
giderli sözler duvar yazıları serseri sözler türk atasözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Unutulmaz Sözler ok Zulmün olduğu yerde tarafsızlık namussuzluktur.
Gözlerle İlgili Sözler ok Biri eğer gözlerini senden kaçırıyorsa, belki o gözlerde
sana ait bir şeyler vardır.
Sponsorlu Bağlantılar
ınsanlara olan tüm güvenimi kaybettim. korkarak yaklaşıyorum artık herkese. gidecek, değişecek diye beklemek ne acı.İnsanlara olan tüm güvenimi kaybettim. Korkarak yaklaşıyorum artık herkese. Gidecek, değişecek diye beklemek ne acı.
defalarca canım da yansa, defalarca kırılsam da, defalarca üzülsem de şu yüreğimdeki merhameti asla öldürmelerine izin vermeyeceğim! varsın kaybım insanlığımdan olsun!Defalarca canım da yansa, defalarca kırılsam da, defalarca üzülsem de şu yüreğimdeki merhameti asla öldürmelerine izin vermeyeceğim! Varsın kaybım insanlığımdan olsun!
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bugün dedem dışarı çıktı, 2 dk sonra geri geldi. ne oldu? dedim, dişlerimi unuttum dedi. adam organını unutuyor siz daha bi kızı unutamıyosunuz.Bugün dedem dışarı çıktı, 2 dk sonra geri geldi. 'Ne oldu?' dedim, 'dişlerimi unuttum' dedi. Adam organını unutuyor siz daha bi kızı unutamıyosunuz.
eski sevgilim beni kıskandırmak için yeni sevgilisiyle fotoğraf çekinip bana yolladı. ben de kızın babasına yolladım, biraz da o kıskansın. :)Eski sevgilim beni kıskandırmak için yeni sevgilisiyle fotoğraf çekinip bana yolladı. Ben de kızın babasına yolladım, biraz da o kıskansın. :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Teklif Sözleri) kadersiz: Berna seni cok sewiyorummmm (Resimli Komik Sözler) amine: bravo harika anneme de gösterdim o da çok güldü (Sizden Gelenler) emoşşşşşş: bana hava atcan diye kendini kasma damarlarındaki kan bile bana hasta (Laf Sokan Sözler) öykü: 2 dk adam ol diycem ama senide ezik duruma düşürmek istemem (Havalı Sözler) gazi: beni cekemiyorsaniz besmele cekin
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
kısa aşk sözleri öfke sözleri anlamlı sözler yalnızlık sözleri
mısır atasözleri polis sözleri geyik laflar harika sözler spor sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen