Filiz gungor gungor: Zamansiz tanıdım seni ben

Can Alıcı Sözler ok Filiz gungor gungor demiş ki:
Zamansiz tanıdım seni ben
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
sevgiliye uyku mesajları taziye mesajları süper sözler efkarlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Sabır Sözleri ok Oysa elimizden gelmezmiydi söylenene misliyle, yapılanlara layıkıyla cevap vermeyi. Biz bilmezmiydik sözü en ağırından giydirip saygıda bin kusur etmeyi. Ancak biz sabra bürünüp, dili sessiz ama duayı daim eyledik.
Azeri Sevgi Sözleri ok Uzaqliqlar kiçik sevgileri yox edir, boyüklerini ise ucaldir. Eyniyle küleyin sami sondürüb Alovu ateslediyi kimi.
Sponsorlu Bağlantılar
sen bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma, ben çok gülerim. ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz.Sen bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma, ben çok gülerim. Ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz.
yağmur ne kadar yağarsa yağsın, kalbi ıslatan her zaman bir damla yağmurdur.Yağmur ne kadar yağarsa yağsın, kalbi ıslatan her zaman bir damla yağmurdur.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
geçen dolmuşa bindim dişimde et parçası vardı dilimle çıkarmaya çalışırken tuhaf yüz ifadesi oluştu, özürlü sanıp yer verdiler.Geçen dolmuşa bindim dişimde et parçası vardı dilimle çıkarmaya çalışırken tuhaf yüz ifadesi oluştu, özürlü sanıp yer verdiler.
babamla kavga ettik. evden çıkıyordum babam o kapıdan çıkarsan bir daha eve gelme dedi. camdan çıktım, zekama hayran kaldı. oturduk çay içiyoruz.Babamla kavga ettik. Evden çıkıyordum babam o kapıdan çıkarsan bir daha eve gelme dedi. Camdan çıktım, zekama hayran kaldı. Oturduk çay içiyoruz.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Adam Gibi Sözler) mehmet: Mahhalede top oynayan cocugun degdi gibi siz hepiniz ben tek :-) (Gıcık Sözler) nazlıcan: bn bu kadar komik sözler görmemiştim tüm emeği geçenlere içten sevgilerimi gönderiyorum (Cezaevi Sözleri) çakır: Az kaldı yakup codel özgür günlere kavusacağız inşallah trabzon kapalı cezaewi. (Can Alıcı Sözler) lizoo: bayım sen vaazgeçilmez değilsin sadece fobimsin (Sizden Gelenler) nida yıldırım: "unutmak" yedi harfi yan yana getirecek kadar kolay olsaydı bizde beş harfi yan yana getirip "mutlu" olurduk
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
terk etme sözleri tatlı sözler ürkütücü sözler baba sözler
neşeli sözler ılginç sözler muhteşem sözler sağlık sözleri gözyaşı sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen