Filiz gungor gungor: Zamansiz tanıdım seni ben

Can Alıcı Sözler ok Filiz gungor gungor demiş ki:
Zamansiz tanıdım seni ben
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Can Alıcı Sözler tıkla!
gürcü atasözleri ağır sözlü sözler kadir gecesi mesajları duygulu sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Bomba Sözler ok Stajını bende görüp, başkalarıyla kariyer yapmak isteyenler. Unutmayın ki: gün gelir sorarlar referansı kimden aldın diye.
Ağır Sözlü Sözler ok Evet, ben zaman ve mekanın içine sıkışmış bir 'var' ım. Sense ne zamanı ne de mekanı bilen bir 'yok'!
Sponsorlu Bağlantılar
benim gözlerim eskiden elaydı mesela böyle kana bürünmemişti gözlerim daha.Benim gözlerim eskiden elaydı mesela... Böyle kana bürünmemişti gözlerim daha.
gözlerinde baharı icad ettiğin birisi ile aranda mesafeler varsa mevsim hep kıştır.Gözlerinde baharı icad ettiğin birisi ile aranda mesafeler varsa mevsim hep kıştır.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
ayrılalım dedi, yakıyorum o zaman dedim, fotoğrafları mı? diye sordu. yok kınayı dedim. gider ayak felç oldu.'Ayrılalım' dedi, 'Yakıyorum o zaman' dedim, 'Fotoğrafları mı?' diye sordu. 'Yok kınayı' dedim. Gider ayak felç oldu.
gece korktuğumuz da yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? hırsız yada katil gelse üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem mi diyecek? :)Gece korktuğumuz da yorganı kafamıza kadar niye çekiyoruz? Hırsız yada katil gelse 'üzerinde yorgan var lan kıyamam, öldüremem' mi diyecek? :)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Zaman Sözleri) fenerli sıddık: zamanın sana ne sakladığını bilemezsin ki onun için düşene sakın sevinme (Dini Sözler) Berkay: Her şeyde bir hayir var Allahdan hayirIisi (Kısa Aşk Sözleri) meryem: Amaç o insanın doğru insan oIduğuna kanaat getirdikten sonra sevmektir ışte o zaman sana ömür oIur (Dertli Sözler) hasan: yaşantımız ellere dert oldu zorunuza gitsin! (Eski Sözler) farish: Ve sordular: Neresi daha karanlık bu alemin? Ve ben cevap verdim: Sevginin olmadığı her yer?! #S
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
rus atasözleri ıntikam sözleri terk etme sözleri farklı sözler
azeri sevgi sözleri özenli sözler minibüs yazıları ölüm sözleri uyuz sözler
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen