Serdar: Hadi git; dön dersem ben Dönersen SEN ŞEREFSİZSİN

Çılgın Sözler ok Serdar demiş ki:
Hadi git; dön dersem ben
Dönersen SEN ŞEREFSİZSİN
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
kral sözler kurtlar vadisi sözleri regaib kandili mesajları efkarlı sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Hz Ali Sözleri ok Çoğu sözler hamleden daha serttir.
Laf Sokucu Sözler ok seNi aDam eDerdim ama çoktaN köpeğim oLmuşsun, ne luzmu var!
Sponsorlu Bağlantılar
biliyor musun sen bende cansın dilimde duam, kalbimde olansın! neyim var ki sen den başka şu yalan dünyada! vazgeçilmezimsin yar, ben seninle nefes alır, sende yaşarım.Biliyor musun sen bende cansın dilimde duam, kalbimde olansın! Neyim var ki sen den başka şu yalan dünyada! Vazgeçilmezimsin yar, ben seninle nefes alır, sende yaşarım.
yine kanıyor yaram sevgili, susuyor dilim. haykırıyor kalbim ve dalıyor gözlerim. yüreğim yangın yeri, nereye gitsem çıkış yok.Yine kanıyor yaram sevgili, susuyor dilim. Haykırıyor kalbim ve dalıyor gözlerim. Yüreğim yangın yeri, nereye gitsem çıkış yok.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bu çocukta ışık var desinler diye yanımda el feneri taşıyorum. :)'Bu çocukta ışık var' desinler diye yanımda el feneri taşıyorum. :)
hoşlandığım kız manita yapmış, çocuk benden daha kültürlü daha yakışıklı daha kaslı ve ayrıyetten sporcu. onları ayırıp çocukla ben mi çıksam.Hoşlandığım kız manita yapmış, çocuk benden daha kültürlü daha yakışıklı daha kaslı ve ayrıyetten sporcu. Onları ayırıp çocukla ben mi çıksam.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Mutluluk Sözleri) EBRAR: BEN OLMASAM BU HAYAT ÇEKİLMEZ (Cezaevi Sözleri) Ebuşşşşş: Allahım bütün mahkumların yardimcisi olsun cok zor ve en önemliside bir an once af ciksin (Oturtan Sözler) HayLaz: İktisat derki; fiyat Azalinca Talep artar (ayiktin sen) (Laf Sokan Sözler) Aslan: Biraz insan ol diyeceğim ama seni de zor durumda bırakmak istemiyorum. (Kardeşlik Sözleri) oktay bora: guzelmşi ya harbiden sözler
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
oturtan laflar kadınlar ıçin sözler arabesk sözler tebrik sözleri
candan sözler adalet sözleri şirin sözler bağışlama sözleri kurtlar vadisi sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen