Serdar: Hadi git; dön dersem ben Dönersen SEN ŞEREFSİZSİN

Çılgın Sözler ok Serdar demiş ki:
Hadi git; dön dersem ben
Dönersen SEN ŞEREFSİZSİN
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
teklif sözleri ağır sözlü sözler ağır sözler ağır abi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Başarı Sözleri ok Gücünü aşan rolü üzerinde alırsan, bu rolü, iyi oynamadığın gibi yapabileceğin rolüde terk etmiş olursun. Epiktotes
Can Yakan Sözler ok Senin için döktüğüm bir damla gözyaşını bile haram etsem cenneti rüyanda görürsün!
Sponsorlu Bağlantılar
keşke sevmeyi kalbime değil de sevdiğime öğretebilseydim.Keşke sevmeyi kalbime değil de sevdiğime öğretebilseydim.
kendine zarar vermiş bir insana niye? diye sorulmaz. zaten birilerine anlatabilseydi zarar vermezdi kendine.Kendine zarar vermiş bir insana 'Niye?' diye sorulmaz. Zaten birilerine anlatabilseydi zarar vermezdi kendine.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
zenginler gibi kafamız bozulduğunda son model arabamızı alıp deniz kenarında efkarlanamadık be, varsa yoksa kapıyı çarp yatağa atla :)Zenginler gibi kafamız bozulduğunda son model arabamızı alıp deniz kenarında efkarlanamadık be, varsa yoksa kapıyı çarp yatağa atla :)
saçmalama ya o benim yakın arkadaşım, aramızda bir şey olamaz. (evlendiler)Saçmalama ya o benim yakın arkadaşım, aramızda bir şey olamaz. (Evlendiler)
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Öğrenci Sözleri) feRDİ: Biz ilkokulda bile "Seni öğretmene söylicem.." tehditlerini "Selamda söyle.." diye savuran bir nesiliz.. Ne korkmas? xD (Sizden Gelenler) fatoo: Hoca yazilida hacim nedir diye sordu bende "hacden gelen dedelere hacim denilir ornek :(nasilsin hacim) dmistim pismanmiyim hayir :)) (Sizden Gelenler) gönlü zengin: Hayat buysa üstü kalsın dicem.. ama diyemiyorum. NEDEN? Çünkü öğrenciyiz lan, bozuk para lazım oluyor. (Saçma Sözler) özlem: al hançeri sok kalbine hançer kana bulansın al hançeri sok derine çunkü en derinde sen varsın (Öfke Sözleri) ilayda: SöyIemek isteyipte söyIeyemediğim çok şeyIer var, kiminin yüzüne kiminin geImişine geçmişine!
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
özbek atasözleri şizofrenik sözler yıkıcı sözler yürek yakan sözler
adam gibi sözler değişik sözler edep sözleri öğretmenler günü mesajı ıntikam sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen