Serdar: Hadi git; dön dersem ben Dönersen SEN ŞEREFSİZSİN

Çılgın Sözler ok Serdar demiş ki:
Hadi git; dön dersem ben
Dönersen SEN ŞEREFSİZSİN
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
kötü sözler ıspanyolca atasözleri ölüm sözleri beşiktaş sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Yolculuk Tatil Sözleri ok O güzel gözlerini güneşten sakın :)
Güzel Laflar ok Bilimin amacı, daha iyi fare kapanları yaratmaktır. Doğanın amacı ise; daha iyi fareler yaratmaktır. ingilizce yazılışı şöyle: 'The goal of science is to build better mousetraps. The goal of nature is to build better mouse.' Söyleyen:Anonymous
Sponsorlu Bağlantılar
bir kalbe hüzün yavaşça girdiğinde kendisinden başka sultan tanımaz.Bir kalbe hüzün yavaşça girdiğinde kendisinden başka sultan tanımaz.
gülüyorum diye mutlu sanıyorlar beni ama kimse kalbimin feryadını duymuyor be anneGülüyorum diye mutlu sanıyorlar beni ama kimse kalbimin feryadını duymuyor be anne...
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
son dakika yıllardır çözülemeyen da vinci şifresinin; 123456 olduğu orataya çıktı.Son Dakika 'yıllardır çözülemeyen Da Vinci' şifresinin; 123456' olduğu orataya çıktı.
mahalle maçı yaparken arabanın altına kaçan topu yere yatarak çıkarmaya çalışan, başaramayınca da o topa taş atan küçük çocuklardık hepimiz..mahalle maçı yaparken arabanın altına kaçan topu yere yatarak çıkarmaya çalışan, başaramayınca da o topa taş atan küçük çocuklardık hepimiz..
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Kıskançlık Sözleri) Sefa.: Seven kıskanır arkadas Kıskanmayan adama adam demem ben. (Zaman Sözleri) seda bülbül: ZamanIa UmutIarımız Yeserıyo Bu Bakımdan Zamanın Hayatımızda Yerı Cok (Laf Sokucu Sözler) Azra: Kimseyle Bir Sorunum Yok Az Ötede Oynayın Yeter!@$ (Laf Sokucu Sözler) ali polat: ►►sen hayvanat bahçesinde mi doğdun◄◄ çok havlıyorsun ve ne dediğin anlaşılmıyor♂ bence hayvan kursuna git konuşmayı öğretirler ▓▓▓▓▓▓ (Güldüren Sözler) muhammet: Puding yapılan tencereyi ben daha dibini sıyırmadan musluğun altında su karışmış bir şekilde görünce üç gün kendime gelemiyorum.
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
arabesk sözler değerli sözler trabzonspor sözleri damar sözler
araba sözleri öğretmenler günü mesajı kral sözler mutsuzluk sözleri arap atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen