Gunes: Bu söZLER Harbiden çılgınmış tabiiiii ben daha çılgınım

Çılgın Sözler ok Gunes demiş ki:
Bu söZLER Harbiden çılgınmış tabiiiii ben daha çılgınım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
laf sokucu sözler zaman sözleri platonik sözler şoför sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Kamyon Arkası Yazıları ok Oyle birini sev ki, sen ölünce o hiç yasamasin.
Kötü Laflar ok Aşk Bazen Kötü Bazen iyidir Anıların Şerbetine göre, Sen hayatımda Hiç iyi OLmadın Daima Kötü Rolde yer Aldın!
Sponsorlu Bağlantılar
gülümseyin işte! kimine yalandan, kimine inattan, kimine içten, kimine küfürlü, kimine sevgiyle, kimine aşkla bir şekilde gülün, o yerine gider!Gülümseyin işte! Kimine yalandan, kimine inattan, kimine içten, kimine küfürlü, kimine sevgiyle, kimine aşkla bir şekilde 'Gül'ün, o yerine gider!
her yalan unutuluyor zamanla, her yara kabuk bağlıyor, gidenler arkalarında kırık kalpler bırakıyor ama zamanla o yangınlarda sönüyor, gün geliyor sadece sen kalıyorsun. ve ne giden geriye geliyor, ne de döktügün gözyasları onlara değiyor. o yüzden eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. boşver her rüya güneşle sona eriyor.Her yalan unutuluyor zamanla, her yara kabuk bağlıyor, gidenler arkalarında kırık kalpler bırakıyor ama zamanla o yangınlarda sönüyor, gün geliyor sadece sen kalıyorsun. Ve ne giden geriye geliyor, ne de döktügün gözyasları onlara değiyor. O yüzden eğer bu hayatta illa kıymet bilmek gerekiyorsa, sadece kendi kıymetini bil. Boşver her rüya güneşle sona eriyor.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
demin markete girdim, çikolatanın üstünde %50 bedava yazıyodu. çikolatanın yarısını kopartıp para ödemeden çıktım fakiriz ama saf değiliz çok şükür.Demin markete girdim, çikolata'nın üstünde %50 bedava yazıyodu. Çikolata'nın yarısını kopartıp para ödemeden çıktım fakiriz ama saf değiliz çok şükür.
kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda.Kışın gözünü seveyim, 2 kat fazla giyer ısınırsın ama yaz öyle mi çıkart çıkart nereye kadar, bi don kaldı altımızda.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Sinir Sözler) dila: Gülmek için mutlu olmayı beklemeyin belkide gülmeden ölürsünüz (Akıllı Sözler) idil: Cok guzel bir site olmus harika (Seni Seviyorum Sözleri) Aşk Perisi: İnşllh Denedikleriniz Başarılı olr (Sizden Gelenler) prenses: ah be anne taşa oturma karnın ağrır diyecine aşık olma kalbin acır deseydin keşke :) <3 (Ayrılık Sözleri) Kadir: Aşk değil mi acı oldukça imkansızlıklar çoğaldıkça daha çok büyüyen eşsizleşen sonrasında kıyamet. Keşke hiç aşk olmasaymış ozaman acıda olmazmış...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
platonik sözler can yakan sözler yeni yıl mesajları meksika atasözleri
ayrılık sözleri 19 mayıs sözleri candan sözler ağlatan sözler çerkez atasözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen