Gunes: Bu söZLER Harbiden çılgınmış tabiiiii ben daha çılgınım

Çılgın Sözler ok Gunes demiş ki:
Bu söZLER Harbiden çılgınmış tabiiiii ben daha çılgınım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
sitem sözleri geyik sözler mevlana sözleri kurtlar vadisi sözleri
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Delikanlı Sözler ok ?Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!
Cesaret Sözleri ok Kaybetmekten korkmadığın zaman kazanabilirsin. Rocky Aoki
Sponsorlu Bağlantılar
hayat öyle oyunlar oynuyor ki, nereye tutunsam düşüyorum. tam da palyaçonun dediği gibi ağlayamadığımdan gülüyorum.Hayat öyle oyunlar oynuyor ki, nereye tutunsam düşüyorum. Tam da palyaçonun dediği gibi 'ağlayamadığımdan gülüyorum'.
bir an karşılık vermek istiyorum sonra dur diyorum, yakışmaz sana. kim ne yaşattıysa aynısı yaşar er ya da geç.Bir an karşılık vermek istiyorum sonra dur diyorum, yakışmaz sana. Kim ne yaşattıysa aynısı yaşar er ya da geç.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
bir anne atasözü der ki; eline almışken kır onu kır da rahatla!Bir anne atasözü der ki; Eline almışken kır onu kır da rahatla!
süt içince vücudun uykusu gelirmiş, kahve içince vücudun uykusu kaçırmış. dün gece sütlü kahve içtim. vücut ne yapacağını şaşırdı.Süt içince vücudun uykusu gelirmiş, kahve içince vücudun uykusu kaçırmış. Dün gece sütlü kahve içtim. Vücut ne yapacağını şaşırdı.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(İsyankar Sözler) aysel: isyanım sanadır ey sevdiğim. beş kuruşluk değerin vardı artık o da kalmadı! (Tatlı Sözler) Tolgay: Aşkım için buradan söyleyebileceğim o kadar çok şey var ki :) Onu çok seviyorum. (Aşk Acısı Sözleri) Hüseyin (YunuS POL. ;) ): kadınım dyebileceğim tek insan seni ÇÇOOOOKK SEVİYORUM KIZZ NURum Herşeyimm <3 :); :) (Karşılıksız Aşk Sözleri) nuray: karşılıksız sevmek çok kötü bir şey ölum gibi ondan bile beter hiç kimseye böyle bir şey yaşamasın her kese mutlu aşklar!!! (Farklı Sözler) Halıl: Farkımız tarzimiz Elhamdülillah müslüman olmamız çok şükür gerisi teferruat
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
ıntikam sözleri tatlı sözler mektup yazıları doğum günü mesajları
ışçi bayramı mesajları vefat mesajları romantik sözler trabzonspor sözleri özgürlük sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen