Gunes: Bu söZLER Harbiden çılgınmış tabiiiii ben daha çılgınım

Çılgın Sözler ok Gunes demiş ki:
Bu söZLER Harbiden çılgınmış tabiiiii ben daha çılgınım
Okuduğun yorumu beğendiysen daha fazlası için Çılgın Sözler tıkla!
damar sözler özbek atasözleri anlamsız sözler sert sözler
Bu sözü okuyanlar, bunları da okudu
Geyik Laflar ok Kaynanami Kaybettim Gorenlerin Gormezlikten Gelmeleri Rica Olur.
Ünlü Sözler ok Hayat şartları bizi ne kadar ciddi görünmeye zorlasa da hepimiz çılgınlıklarımızı paylaşacak birini arıyoruz. Can Yücel
Sponsorlu Bağlantılar
çayda ne buluyorsun diyorlar ınsanlarda arayıpta bulamadığımı buluyorum. sıcaklık ve samimiyet!Çayda ne buluyorsun diyorlar... İnsanlarda arayıpta bulamadığımı buluyorum. Sıcaklık ve samimiyet!
ömrünü verecekmiş gibi hayatınıza girenler, ömrünüzü alır gider.Ömrünü verecekmiş gibi hayatınıza girenler, ömrünüzü alır gider.
Daha Fazla Resimli Güzel Sözler için Tıkla!
hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)Hiç unutamam, matematikten bi kere 20 almıştım, hoca kesin kopya çektin diye yine 0 vermişti. :)
biz nerde yatıcaz? diye soran misafirlere biraz muhabbet edelim, gülmekten yerlere yatarsınız dedim. şu an yerde yatıyorlar.'Biz nerde yatıcaz?' diye soran misafirlere 'Biraz muhabbet edelim, gülmekten yerlere yatarsınız' dedim. Şu an yerde yatıyorlar.
Daha Fazla Resimli Komik Sözler için Tıkla!
Sponsorlu Bağlantılar
(Seni Seviyorum Sözleri) kenan şahin: Yurekli olmak lazim hem erkek icin hem kadin icin sevdigini solemek lazimmm... mutluluk ole beklemekle gelmez kovalamak lazim sevgi emek isterr (Sizden Gelenler) nazlı: Ne demiş Atatürk belki yarın belki yarındanda yakın ... (Sizden Gelenler) EsMa: atara atar gidere gider bu semte şeklimiz yeter .. :D (Sizden Gelenler) Elif Emre: Ne kadar tartışsakta haziran 4ten beri birlikteyiz bir gün konuşmadığımız gün olmadı seni çok seviyorum seninle tartışmayı başkası ile gülmeye değişmem inşallah bu yolun sonuda hep birlikte yürürüz seni çok seviyorum askerimm emrem (Sizden Gelenler) Kader: Gözyaşı ile bitecek kadar karamsar sevmedim seni, ben seni umutlarıma katıp hayaller kurarak sevdim...
Sözünüzü yazın, Sizden Gelenler bölümünde sözünüzü yayınlayalım.
spor sözleri damardan sözler ürkütücü sözler özel sözler
kapak sözler bilinmeyen sözler edep sözleri akıllı sözler yalnızlık sözleri
GüzelimSözler Google'da
Güzel Sözler, Kisa Güzel Sözler gibi konularda hizmettedir.
Sayfamizdaki En Güzel Sözler çesitli sayfalardan toparlanmistir, hatalar bulunabilir. Okudugunuz sözde hata oldugunu düsünüyorsaniz, kaldirilmasi için iletisime geçiniz.
Soru / sikayet / istek için:
y3hhu [a] hotmail.com
Sayfayi Begen